Strona 10 z 29 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 281

Temat: Moja Walka z niskim Testosteronem

  1. #91
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Stary no jeżeli czytałeś moje posty w tym temacie to tam masz rozpisane jak stosowałem te 3 srodki. Ale w moim przypadku to nie rozwiazuje problemu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Każde htZ jest sprawą indywidualną i nie można patrzeć się co kto czym się leczy. Jest baza z której się startuje i częste badania potwierdzają czy trzeba coś zmienić czy nie.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #93
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Co chcialbys wiedziec moze tak zapytam? Bo widze ze chodzisz po forum i cos probujesz zweszyc ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #94
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Juz swoje wiem, teraz to szukam lekarz ktory skutecznie leczy i mi przypisze to o co poprosze jak w powyzszym.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #95
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar araigne
    Dołączył
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    damianoski czyli znowu wróciłeś do Rabijewskiego. Pamiętam jak na innym forum krytykowałeś jego leczenie clomidem itp.
    Trochę mnie zaskoczyłeś,że miałeś wynik tak wysokiego Dht jak kiedyś pamiętam w jakimś poście wrzucałeś wynik bardzo niski dht przy wysokim testosteronie. Czyli tak ogólnie to jaki morał z tego ewentualnego polimorfizmu? Chyba nie ma leku,które pobudzi nam owłosienie jeśli pomimo wysokich wyników testosteronu nie ma owłosienia. Powiedział może czy to potrzeba czasu, paru lat aby w końcu coś się ruszyło?
    Jeszcze jedno: Ty tak narzekasz na swoje owłosienie,ale opisz dokładnie jak to z nim jest. Mówiłeś,że na twarzy masz,ale nogi, ręcę, brzuch,klatka, pachy, tyłek? Masz tam włosy czy nie? Pytam się,bo tak myślę,że może mamy podobne zaburzenia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #96
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar araigne
    Dołączył
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    1577586 - Rabijewski nie przepisze Ci takiego leczenia jakie chcesz,bo sam go kiedyś spytałem o takie leczenie to mnie wyśmiał lekko mówiąc. Teraz biorę codziennie jedną tabletkę clomidu i czuję się na prawdę fajnie, większe libido, jakby mniejsze problemy ze wzwodem. Ogólnie fajnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #97
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Powiem ci tak wrocilem do niego bo chcialem miec lekarza nad soba kogos kto mnie prowdzi, zeby miec lzej na duchu ze nie robie czegos w ciemno. Krytykowalem bo myslalem ze chce mnie leczyc w ten sposob, tak jak to widzialem u niektorych wiadomo ze na dluzsza mete nie dziala, poprostu on mi nie powiedzial co chce osiagnac tym clomidem, a ja sobie ze tak powiem podpisalem po to dalszy scenariusz moze i nie dobrze, nie wiem. On jest dobrym specjalista, poprostu ma dziwne podejscie do pacjenta przez co wielu rezygnuje albo uwaza go za buca, malo tlumaczy, przez co ma sie wrazenie ze malo wie, ale wiedze ma duza, juz go zmusilem do gadania to mi powiedzial co jak wyglada i jaka moze byc przyczyna, tlumaczyl odrazu wyczulem ze wie o co chodzi, bo to co ja sie naczytalem przez rok to mi dokladnie wszystko wytlumaczyl, zmusilem go do tego stopnia ze moja wizyta trwala 40 minut, a nie 15 jak zwykle to bywa u niego.( moze sobie na to pozwolil bo bylem ostatni :P) Zobaczymy co teraz mi powie to badanie genetyczne, ale musze na to kase uzbierac. Co do owlosienia, to wiec tak Broda i wasy sa , nawet ladna , ale brak na szyi juz owlosienia, geste wlosy na glowie, brak lysienia, owlosienie pod pachami jest ale widzialem wiecej wlosow u chlopakow na silce, na klejnotach jest wporzadku, reszta to poraszka na rekach mam takie delikatne wloski na nogach to samo, jedynie po wewnetrzej stronie ud bliska wacka troche sa krecone.
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 28-03-14 o 22:44
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #98
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Co do leczenia, jezeli by sie okazalo ze to polimorfizm i ze to faktycznie chujowo dziala to dht u nas, to opcja jest jedna, probowac walic dawki tescia rzedu do 500 mg tygodniowo :P Rozumiesz nasz receptor ma jakby jest bardzo wybredny do przyjmowania tescia mala iloscia sie nie zadowala, wiec trzeba mu dojebac do pieca ;) Tutaj masz jedyne proby leczenia, tu sa tez ciezkie przypadki gdzie koles ma cipe i do tego slaba przemiane t->dht [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #99
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Nurtuje mnie jedna wazna rzecz, bo skoro to dht u nas jest tak wysokie, a testosteron niski, co za tym idzie mamy w chuj wysokie dht i stosunkowo niski e2, to czy nie wystepuja tez problemy niskiego e2? co w przypadku jak bedzie podawane ogromne dawki tescia, jak z tym e2 bedzie wysokie wiesz o co mi chodzi, bedzie zla proporcja dht:e2, Dlatego kolejnym pytaniem na ktore szukam odpowiedzi jest, w jaki sposob dht blokuje dostep e2 do ich receptorow, czy dziala to na zasadzie clomidu tzn laczy sie z receptorem e2? Czy moze dziala na zasadzie ze dht laczy sie ze swoim receptorem co za tym idzie zachodzi tam jakas reakcje ktora jakos oslabia dzialanie receptora e2. No bo gdyby dzialal na zasadzie jak clomid, to latwo sie domyslic ze takie stezenia dht by i tak chuja daly bo by e2 nie moglo sie laczyc w ogole z receptroem i bysmy mieli ciagle symptomy niskiego e2.
    Ostatnio edytowane przez damianoski ; 28-03-14 o 23:04
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #100
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Napisałeś do trt group?
    Muszę zamówić książkę z excelmale.
    Ostatnio mam mało czasu na dalsze szkolenia. :(
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •