Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: pro sd dragon

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar natalia2126
    Dołączył
    23-07-10
    Skąd
    Słupsk
    Postów
    65
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    fallenursus
    ty to w ogóle jesteś super pisałem kiedyś z tobą na gg temat letro aromasin wiedza nie blyszczałeś Teraz starasz sie pokazać za forum jakie masz super dojścia i nigdy na wała nie trafileś bajki to opowiadaj dzieciom nie mi Tren to ty chyba tylko z nazwy bileś bo na 100% nie był to tren skoro zero sajdów 'może ty poprostu jestes wspaniały' ale stawiam że bijesz gówno Testosteron owłosienie to jeden z gorszych skutków ubocznych ale luz dla ciebie zablokowanie które unormujesz w 3-4 tyg albo i mniej jest czymś gorszym od nadmiaru wlosów których możemy sie pozbyć za sporą cene wiem wiem testosteron ma jeszcze inne skutki uboczne znawco Apteka to towar 100% pewny chyba że firma produkująca dany lek coś spierdzieli, ty chyba nawet nie wiesz jak wychodza leki z firmy na magazyn i z magazynu do aptek ale chcesz to wciskaj bajke że wiesz przypomne ci ze pojemniki są kodowane i tak pewnie nie wiesz co to i wydaje ci sie że ktoś komuś da karton i on w karton wsadzi co chce :)

    Czy ja prosiłem o rady w sprawie czy warto czy nie warto i co mi po tym bedzie dziekuje za opieke ale zajmijcie sie własnym życiem bo też mogę napisać ze to czy tamto jest złe no bo jest jak stosuje to jakiś debil a wiedze na tym forum czytanie ze zrozumieniem to dosc wielki problem To że cela nie ma to wiem że firma dawno dostała bana pisałem że brałem dawno ale kolejny raz czytanie ze zrozumieniem to wielki problem albo chciałeś pokazac sie z dobrej strony że to wiesz :P

    piuras86
    widze ze u ciebie też problem z czytaniem pytałem co z klonów m-drola dobre na chwile obecna bo dawno tego nie brałem a to jak brac z czym po co na co i za ile to doskonale wiem ale wiem wiem tez chcialeś pokazac ze cos na tym forum wiecie, szkoda że piszecie nie na temat i nie potraficie odpowiedziec na temat Widać twoją wiedze na temat dopingu skoro twierdzisz ze organizm sie przyzwyczaja i widze ze masz zerowa wiedze na temat tego w jakim celu dodajemy wiecej towaru ale luz niech bedzie ze sie przyzwyczaja moze ci kolega fallenursus wytłumaczy :P A co do tego czy jestem cipa czy nie to gardze tobą mi wystarczy testosteron,meta,insa aby bardzo dobre wyniki miec co nie znaczy ze brałem tylko te środki ale ok pochwal sie ile trenu wbileś ile deki,estrów tescia,antka,bolda,itd moze bedziesz super na tym forum bo cwiczysz 2 lata a wbiles juz wszystko jak dla ciebie jest to jakiś wyznacznik to brawo Znajdz na niebieskim forum osobe o nicku tucio poczytaj na jakich srodkach od lat cykle robi a ma pewnie z 57cm na łapie i ponad 130kg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Ej noo Natalia fallen dziś urodziny ma. Daj spokój dla chłopa :) Najlepszego fallus ! :)))
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    21-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    Natalia heheh z tą cipą to dla żartu widze że nie skumałeś :P
    ja trenuje troche więcej niż 2 lata :) a 57 w łapie i 130 to jakos mnie to nie przekonało tacy zawsze mocno upadają :D
    mało ruchliwe świnki ....

    dobra teraz wyciszmy się i poważnie ....

    znam gościa co tą firme brał te ph nie patrząc na to co robi w środku przyrosty dobre jak kto lubi bardzo spina siłą na + twarda sylwetka koło 8 kg można przyjebać ....
    z mojej strony to wole testo bo ph spinały za bardzo;/
    ja raz na jakiś czas wole wbić troche propka-npp bądź na długich przyrosty mnie aż tak nie interesują waga max 90 kg sprawność ruchowa + siłą ja na to stawiam

    tak że jeśli chcesz to możesz brać
    przeważnie chłopaki

    po 2 tyg wbijali hcg 250iu co 5 dni i do końca dzień po ost porcji brali
    clomid + nolve tu mało osób bierze ph albo sie nie przyznają przeważnie połowa gardzi tym towarem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    50
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    A moim zdaniem skoro taki mądry jest na niebieskim pan tucio to spytaj go, a nie po całym internecie szukasz wrażeń.

    zamykam bo temat prowadzi do niczego i widzę tu same złe moce i jakieś obrażenie jeden z drugim
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •