Witam.Mam na imię Wiktor i mam 15 lat.Wiem, że dla wielu ludzi ta informacja wystarczy,żeby nie brać mnie na poważnie.Dlatego apeluję do was,proszę o doczytanie do końca i możliwą pomoc, przecież każdy kiedyś zaczynał, a nie chcę się zniechęcić.
Otóż, jak praktycznie każdy chłopak(szczególnie w moim wieku) chcę mieć tzw. sześciopak na brzuchu.Ja mam o tyle dobrze, że dzięki codziennym treningom siatkówki i lekcjami w-fu (klasa siatkarska) nie spasłem się jak reszta ,,gimbusów" których największym osiągnięciem jest któryś tam poziom w grze :D.Poza tym nie piję i nie palę.Tak naprawdę to jestem zadowolony ze swojej wagi i sylwetki (173 cm i 56 kg).Jednak od jakiegoś czasu chcę czegoś więcej.W swojej drużynie jestem szanowany i lubiany,lecz uznawany za taką małą, skromną osóbkę która nie jest w stanie komukolwiek zagrozić.Bardzo chciałbym to zmienić i dlatego piszę do was,bo mam nadzieję, że mi pomożecie.Teraz czas na listę wymagań na które potrzebuję odpowiedzi:

1.TRENINGI I ĆWICZENIA - na wyrobienie się mam całe wakacje.Oczywiście nie jestem ograniczony do ćwiczeń na brzuch,lecz to na nich chciałbym się skupić..Chciałbym ćwiczyć głównie po obiedzie,ponieważ mam zamiar porobić coś w godzinach porannych(ulotki/zbieranie koszyków z owocami).Muszę ograniczyć się do kawałku podłogi, dwóch hantli(ciężarki dokładane,max 16 kg) i roweru.Kiedy przeczesywałem internet, natrafiłem na wiele podobnych tematów, lecz na 1. odpowiedź - a6w. I tu moje pytanie - czy naprawdę jest tak efektywna jak ją kreują inni ludzie?kiedy popatrzyłem na plan ćwiczeń zwątpiłem, ponieważ ćwiczenia nie wyglądają na wymagające.Myślałem może o jakiś innych metodach.Jeśli jednak potwierdzicie, że ta metoda jest dobra,to zacznę ją stosować.Jest jeszcze kwestia weekendów.dziś mamy 06.04.2013.wątpię że ktoś odpowie tak szybko,abym zaczął już jutro,dlatego mowa tu o 12.weekendach do końca roku szkolnego.Moje pytanie brzmi - czy te dwa dni w tygodniu mogą poprawić moją sylwetkę?W końcu mam potem 5 dni ćwiczeń typowo siatkarskich.Moją ostatnią niewiadomą są ćwiczenia na wyskok.Czy powinienem przeplatać je z normalnymi ćwiczeniami i jakie konkretnie stosować?

2. DIETA - mój dzień składa się z:
a)śniadania - płatków śniadaniowych(zapewne do zmiany)
b)drugiego śniadania - kanapki z nutellą(do zmiany)
c)zwyczajnego polskiego obiadu - czy to pierogi,czy schabowy,pierś z kurczaka - takiego typu dania.(nie jadam surówek - zapewne do zmiany)
d)kolacji - zazwyczaj kanapki z szynką i serem, jakieś tosty czy jajka itp.
Czasami wyląduję w MC'Donladzie (z pewnością do zmiany)
Przyznam się bez bicia, że piję coca colę nałogowo.średnio 500ml dziennie(czasami zdarzy się dzień bez coli, a czasami 1.5 litra :D)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Nareszcie dobrneliśmy końca :).Na ,,deser" dorzucam zdjęcia mojej górnej partii mięśniowej XD. Proszę o nie śmianie się itp :P.

PS.Ten dziwny,żółty kolor skóry spowodowany jest lampą błyskową w telefonie.Proszę nie martwić się o stan mojego zdrowia XD
PS2. Wiem, mam seksi bokserki :P

Jeśli ktoś doczytał do końca to z góry dziękuję i liczę na odp.