Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 224 z 224

Temat: Pioter1994 - Konkurs!! Zmień sylwetkę z E-gym.pl!!!

  1. #221
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Lipe zrobiłem bo nie zdążyłem zjeść przed jazdami, zarzuciłem 10g amino, 4 kostki czekolady i pare orzechów w autobusie, teraz przed treningiem też lipa ze źródłami dobrego białka, ale dorzuciłem 25g serwatki. Trening za +/- 30 minut.

    Będzie ostro dzisiaj!

    Mam ochote na rowerku znowu pośmigać po plecach, nie wiem co mnie bierze ostatnio na ten rower WTF
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #222
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Dzisiejszy trening:
    Pociąganie szeroko do klatki 4s ostatnia 17kg x6 reps + DS, bez ciężaru bardzo wolne powt.
    Wiosło nachwyt: 4s ostatnia 109kg x5 + 2 DS, wolne powt.
    Hantel do boku o ławke 4s: last 61kg x6 reps
    MC: tylko 2 sety, ostatnia 110kg przy 6 powt. znowu ból taki bezwładny ból w lędźwiach poczułem a robiłem piekielnie technciznie i wolno.

    Brzuch:
    Wznosy nóg na ławce, unoszenie bioder na ławce, sprężynki na ławce 2-3 serii, łącznie 8 przerwy bardzo krótkie.


    Przy podciąganiu do końca krety chciałem 20kg x6 powt., ale zostało mi jeszcze 4 tyg. a tu już 17kg więc może zaatakuje więcej nawet 25kg na 6 reps jak się uda, i tak to będzie niezły progres jak na 10 weeks.

    Trening przy najnowszej płycie Five Finger Death Punch, która wyszła dzisiaj. Kozacki krążek, polecam!

    Jutro od rana mam zapierdizel, rano testy próbne w szkole jazdy, później jazdy po mieście autkiem i potem wyjeżdzam i nie wiem czy wróce na chate na noc.

    Fotki końcowe w pozach zrob ie jutro jeżeli zdąże, jeżeli nie będą bankowo po jutrze.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #223
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Podsumowanie:

    Z wymiarów znam tylko:
    Waga: 79kg /-4,6kg
    Pas: 84,5 cm/ -6cm

    Fotki zrobione były w dniu wczorajszym (gacie te same miałem :P):
    Załącznik 7522

    Załącznik 7523

    Załącznik 7524

    Załącznik 7525

    Załącznik 7526

    Załącznik 7527

    Tutaj jeszcze 2 porównania, robione w pain'cie:
    Załącznik 7534

    Załącznik 7535

    Sorki, że na jednej focie łape mi ucieło.

    Zbliżenie na gazete:
    Załącznik 7537

    Kartke z datą i nickiem (mama opierdzieliła mnie, że brzydko napisałem... :D) :
    Załącznik 7538

    I żeby tradycji stało się za dość:
    Załącznik 7539

    Przez pierwsze 2 tyg. zacząłem ucinać kcal, i przez kolejne 2 miesiące redukowałem. Zbiłem troche ponad 8kg.

    Potem zrobiłem 2 tyg. okresu przejściowego między redukcją i powoli zwiększałem kcal.

    Na 6 tyg. przed końcem zarzuciłem suple, i zacząłem zwięszkać masę.

    Moim celem była ogólna poprawa sylwetki, z naciskiem na klatke, oraz spalenie tego zbędnego balastu. Robiłem wszystko co mogłem, żeby zrobić najlepszy progress, jeżeli wyszło to słabo to chyba trzeba się będzie brać za SAA...


    To by było chyba na tyle. Szkoda, że konkurs się już skończył bo jestem dopiero w połowie kreatyny i fajnie wszystko idzie, do tego to dobra motywacja. Cóż, będzie trzeba chyba przejść do starej relacji.
    Ostatnio edytowane przez Pioter1994 ; 01-08-13 o 23:06
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #224
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Podsumowanie:

    Z wymiarów znam tylko:
    Waga: 79kg /-4,6kg
    Pas: 84,5 cm/ -6cm

    Fotki zrobione były w dniu wczorajszym (gacie te same miałem co na początku :P):
    1.jpg

    2.jpg

    3.jpg

    4.jpg

    5.jpg

    6.jpg

    Tutaj jeszcze 2 porównania, robione w pain'cie:
    11.jpg

    12.jpg

    Sorki, że na jednej focie łape mi ucieło.

    Zbliżenie na gazete:
    Zdjęcie3448.jpg

    Kartke z datą i nickiem (mama opierdzieliła mnie, że brzydko napisałem... :D) :
    Zdjęcie3445.jpg

    I żeby tradycji stało się za dość:
    Zdjęcie3442.jpg

    Przez pierwsze 2 tyg. zacząłem ucinać kcal, i przez kolejne 2 miesiące redukowałem. Zbiłem troche ponad 8kg.

    Potem zrobiłem 2 tyg. okresu przejściowego między redukcją i powoli zwiększałem kcal.

    Na 6 tyg. przed końcem zarzuciłem suple, i zacząłem powoli zwiększać masę.

    Moim celem była ogólna poprawa sylwetki, z naciskiem na klatke, oraz spalenie tego zbędnego balastu. Robiłem wszystko co mogłem, żeby zrobić najlepszy progress, jeżeli wyszło to słabo to chyba trzeba się będzie brać za SAA...
    Zresztą oceńcie sami.

    To by było chyba na tyle. Szkoda, że konkurs się już skończył bo jestem dopiero w połowie kreatyny i fajnie wszystko idzie, do tego to dobra motywacja. Cóż, będzie trzeba chyba przejść do starej relacji.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Pioter1994 otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Baloniarz (01-08-13), DTX (01-08-13), Tabaluga22 (01-08-13), Tomi! (01-08-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •