Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 224

Temat: Pioter1994 - Konkurs!! Zmień sylwetkę z E-gym.pl!!!

  1. #101
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Okey macie rację. Najwyżej przedłużę tą redukcję i pociągne dalej niż zakładałem.

    Kolejny wstepny cel w takim razie to myślę 75kg czyli 4kg przedemną. Potem zobaczymy co dalej robić.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #102
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Dzisiaj wstałem dopiero o 13. Niby pół dnia w dupie, ale odespałem ten tydzień praktyk.

    Waga na czczo 78.8kg.

    Trening zrobiłem zaraz po pierwszym posiłku.

    Poszło FBW B, zwiększyłem troche kg, ale i tak wszystko na dosyć małych obciążeniach.

    Jutro w planie rower.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #103
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Waga 78,4kg.

    Dzisiaj poszedł rower coś koło 40 minut o godzinie 20. Mam problem bo nie mogę tylnego koła dopompować coś się z wentylem stało.

    Trochę podkręciłem metabolizm.

    Dieta trzymana OK, jeszcze twaróg czeka i parę rzodkiewek i spać

    Jutro od nowa jechane cały tydzień od 5.30.... ale po południu będzie fajny trening więc jest jakieś pocieszenie.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #104
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Wczoraj poszedł trening FBW A.

    Przed treningiem wypiłem kawę tak na godzinę przed a za 15 minut. do treningu wziąłem pół miaki White Flood'a na spróbowanie. Zapach cudowny, ale w smaku chuyowy, ale to + bo tkaie powinny być właśnie przed treningówki - ochydne by obudzić człowieka. Pomimo połowy miarki czułem przez jakiś krótki czas pieczenie na pysku (jestem bardzo wrażliwy na beta alaninę). Myślę, że przy większej porcji fajanie bedzie działać.

    Trening wyszedł bardzo dobrze, choć dosyć długo, mam problem ze zmianą obciążenia między ćwiczeniami, sam muszę zmieniać z ćwiczenia na ćwiczenie przez co czas trochę tracę. Wszystkie serie ze sporym zapasem, może tylko oprócz klatki.

    Do tego poszedł brzuch w miarę, nie ciężko ani lekko.

    Tutaj 3 set siadów, robię stałym cieżarem żeby nie tracić czasu na progresję, sory, że chuyowo nagrane:



    Miałem się zważyć rano dzisiaj, ale zaspsałem prawie na praktyki i musiałem lecieć jak szalony w 20 minut się ogarnąłem i już na przystanku byłem.

    Rower dzisiaj odpuszczam, mam coś z kołem tynim ne mogłem dopomować chyba wentyl wleciał do środka, zajme się tym może w czwartek.

    Jutro FBW B.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #105
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    ręcznik na ramiona podkładaj :D !
    przecież to boli!
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #106
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Kiedyś bolało, ale teraz już nie. :)

    A ręcznik mi przeszkadza, mam wrażenie jakby sztanga miała się ześlizgnąć, wolę bez, najwyżej trochę skóra na kapturach ucierpi trochę, ale to normalka.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #107
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Fit4ever24
    Dołączył
    12-01-13
    Skąd
    Mikrokosmos
    Postów
    771
    SOG
    116
    Otrzymał : 57 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Można zrobić gąbkę z ocieplacza do rur. Ja mam taką i elegancko nic nawet nie obciera
    ''Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki.
    Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #108
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Wiem też taką próbowałem, ale bezpieczniej i pewniej mi wychodzi bez niczego. Nie wiem może kwestia przyzwyczajenia.

    Najlepiej mi się robi w koszulce i bluzie, ale w ostatnich seriach jestem już tak rozgrzany, że za ciepło.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #109
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Dzisiaj zrobiłem FBW B + brzuch.


    Poszło bardzo fajnie, dodałem trochę ciężaru i zmienjszyłem liczbę powt., ale serie robiłem z zapasem. Tylko na łapy wszstko standardowo na małch ciężarach z wyczuciem.

    Zrobiłem unoszenie hantli na bieps z supinacją wg. Phil Heath'a, weszło zayebiście. Pierwszy raz tak czułem górę bicepsa, muszę to wrrzucić na masie, świetna izolacja. Widziałem to w filmiku, robi się unoszenie z supinacją na dość dużym skosie, po 5 pwot. na rękę na zmianę gdy się już nie daję rady to na zmainę. Jest gdzieś filmik, ale znaleźć nie moge.

    Jutro w planie rower, nie wiem tylko czy uda mi się go naprawić najwyżej zaryzykuję i pojadę z niedopomowanym kołem, ale nie wiem.

    Z rana muszę się zważyć. Ciekawe czy będzie mnie niż 78,4kg.

    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #110
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pioter1994 Zobacz post
    Dziwne bo czuje jakbym się przetrenowywał, mimo, że trenuje tylko 4x week, a aeroby 2x week. Możliwe, że to od niskich węgli i odstawieniu wszelkich słodyczy?

    normalka, zwiększyłbym aeroby do 4x w tygodniu minimum

    Cytat Napisał Pioter1994 Zobacz post
    Wczoraj psozedł trening A bardzo szybki, bez brzucha. Z rozgrzewką jakieś 35 minut. może 40.
    ważne żeby trening nie był lżejszy od tego którym ćwiczyłeś na początku redukcji. intensywność treningu musi być na prawdę porządna. Najlepiej robić stacje kilka ćwiczeń pod rząd, bez przerwy. Po skończonym obiegu 2-3 minuty przerwy i tak 3-5x obiegów. To daje w kość i bardzo dobrze nakręca metabolizm. Dodatkowo można podzielić plan na A (trening siłowy)-B(trening stacyjny fbw) -C(trening aerobowy). I lecieć w tygodniu systemem np. A-C-B-C-A-B-C. Trening siłowy ustalasz partie z priorytetem, proponowałbym klatkę i nogi. Trening B to trening który wykonujesz, tylko zmieniłbym go na stacje i tak skoponował żeby nie zakłócał regeneracji. T.j
    a - klatka (siłowo) + aeroby (krócej ok 30min)
    c - aeroby 30-60min
    b - fbw stacje (wszystko prócz klatki)
    c - aeroby 30-60min
    a - nog
    b - fbw stacje (wszystko oprócz nóg
    c - aeroby lub wolne

    i lecisz od nowa...
    bądz systemem 3dni treningu, dzień przerwy
    spróbuj, może pozamiatasz z konkursem :),


    a.d. do KFC, ręcznik się przydaje powyżej 120kg, czym większy ciezar tym większe siniaki na karku. Tak jak 4fit napisał gąbka izolacyjna do rur nadaje się do tego idealnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik Wiki otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pioter1994 (31-05-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •