Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Nabór na nowych moderatorów!!!!!

  1. #1
    Administrator Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjêæOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Do³±czy³
    27-04-12
    Sk±d
    £ód¼
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzyma³ : 105 SOGi w 74 postach

    Domy¶lnie Nabór na nowych moderatorów!!!!!

    W zwi±zku z tym, ¿e nieaktywni Moderatorzy zostali usuniêci ze swoich funkcji og³aszam nabór na nowych Moderatorów. Proszê o powa¿ne podej¶cie do tematu. Wszystkich chêtnych zapraszam do aplikowania weryfikacja bêdzie mam nadzieje nastêpowa³a do¶æ szybko. Osoby zainteresowane proszê o przemy¶lenie kandydatury. Poszukujemy osób chêtnych do wspó³pracy oraz zdolnych do pisania i wyszukiwania artyku³ów do swoich dzia³ów.
    W celu przetestowania tych umiejêtno¶ci prosimy o próbki w dzia³ach do których kandydujecie na Moderatora.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z od¿ywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, mi³± obs³ugê i najszybsz± wysy³kê!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Administrator Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjêæOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Do³±czy³
    27-04-12
    Sk±d
    £ód¼
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzyma³ : 105 SOGi w 74 postach

    Domy¶lnie

    Ponawiam og³oszenie, które jest ca³y czas aktualne.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z od¿ywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, mi³± obs³ugê i najszybsz± wysy³kê!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •