Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: brzuch a brzuch

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie brzuch a brzuch

    Macie może koleżanki, szczuplutkie z jakimś tam mięśniem na brzuszku po urodzeniu dziecka?
    Czy dziewczyny z niedużym tłuszczykiem na brzuszkach bardziej są narażona na brzydkie rozstępy i ogólnie zniszczenie ciała przez ciążę??
    Moje znajome, które są w ciąży, czy urodziły zawsze jakąś tam delikatną oponkę czy boczki miały..
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    A co? Za 9 miesięcy będzie nowy użytkownik forum? ;D

    Wydaje mi się, że na rozstępy nie są bardziej narażone. Zależy ile tego tłuszczu. Rozstępy to sprawa bardzo indywidualna. Są ludzie, którzy mają 5 kg nadwagi i mają rozstępy, a są tacy co mają 30 i nie mają (mówię o nadwadze z powodu zbyt dużej ilości tkanki tluszczowej).

    Od razu po urodzenia dziecka, kobieta nie może mieć super/mega brzucha, nawet jeśli taki miała przed ciążą. Owszem, niektóre aktorki i kobitki z kasą dochodzą do siebie nawet po 2/3 tygodniach, ale mnóstwo kasy przeznaczają na zabiegi i odnowę. Zwykła kobieta potrzebuję +/- miesiąca, niektóre 2. A niektóre po urodzeniu nigdy nie dochodza do siebie, ale to przez lenistwo ;)
    Ale, tak jak z rozstępami, jest to też sprawa indywidualna.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    weźmy pod uwagę kobiety bez nadwagi ;-) bez boczków i fałdek
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    sprawa indywidualna. Na pewno jest to też zależne od tego ile jedzą (bo często ciążą to pretekst, żeby się obżerać, nawet jak na ciąże:P), oraz czy stosują kremy do ciała (chociaż ja zbytnio nie wierze w takie cuda)

    spytaj na jakimś forum kobiecym, bo tu oprócz any i Ciebie to chyba więcej aktywnych lasek nie ma.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar ana0609
    Dołączył
    26-08-10
    Skąd
    Polska
    Wiek
    45
    Postów
    182
    SOG
    19
    Otrzymał : 54 SOGi w 38 postach

    Domyślnie

    Ja przed ciążą ważyłam 48 kg więc raczej kiepsko było u mnie z tłuszczykiem ale w czasie ciąży nie pojawił mi się ani jeden rozstęp . Wszystko zależy od kondycji skóry , od jej elastyczności . Warto używać kremów które zwiększą elastyczność skóry i zapobiegną powstawaniu rozstępów . Jednak nigdy nie ma gwarancji że stosując nawet najlepsze kremy rozstępy się nie pojawią .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kfc Zobacz post
    Macie może koleżanki, szczuplutkie z jakimś tam mięśniem na brzuszku po urodzeniu dziecka?
    Czy dziewczyny z niedużym tłuszczykiem na brzuszkach bardziej są narażona na brzydkie rozstępy i ogólnie zniszczenie ciała przez ciążę??
    Moje znajome, które są w ciąży, czy urodziły zawsze jakąś tam delikatną oponkę czy boczki miały..
    Moja przyszła szfagierka przytyła w ciąży 8 kg po ciąży ani nie przytyła ani nie schudał ciało ma identyczne jak przed ciażą. z tym że zawsze była bardzo szczupła takze to zalezy od organizmu. a mała tryska zdrowiem codziennie jej pilnujemy z dziewczyną to aż mi się morda cieszy jak na nią patrze, ma niecałe 2latka :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    czyli w sumie każda kobietka ma inaczej. i kwestia zadbania o siebie.

    Jedyne co wyczytałam, to to, że kobiety z silnymi mięśniami brzucha, mają w czasie ciązy małe brzuszki i okrągłe, a nie takie duże sięgające boków brzuchy :D
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •