Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Redukcja - waga leci w górê a nie w dó³

  1. #11
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany250 punktów do¶wiadczenia
    Avatar b4522sbm
    Do³±czy³
    20-03-13
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    chcialbym tylko napisac ze po odstawieniu winstrolu i spalacza hyperleanfx7 waga dzisiaj jest 90,5 wiec spada w dó³, do tego talia 81 wiec powoli spada , pozdrawiam ciep³o ;-)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #12
    EkspertEkspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Fehu
    Do³±czy³
    03-12-08
    Sk±d
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzyma³ : 547 SOGi w 342 postach

    Domy¶lnie

    Nie masz sajdów po hyperlean ?

    Mnie to robi³o strasznie - a¿ zda³em sobie sprawê z tego , ¿e z moim sercem jest co¶ nie tak ...

    Jedna kapsu³ka - potrafi³a mi podnie¶æ ci¶nienie do tego stanu , ¿e czu³em bicie serca , a w uszach szum ...
    Nie potrafi³em zasn±æ, a jak ju¿ siê uda³o to by³ to kiepski sen ...

    ¶rodek dzia³a , potliwo¶æ, zmniejszony apetyt , motywacja i wytrzyma³o¶æ na plus - naprawdê czu³em , ¿e mogê dalej i d³u¿ej ...

    Po kilku dniach to odstawi³em w cholerê, objawy nie ust±pi³y i ba³em siê o serducho ...

    P.S

    Na czysto mierzy³em ci¶nienie (w przychodni) + ekg , ekg ponoæ idealne , a ci¶nienie 120/80
    Bed±c na hyperlean nie mierzy³em bo nie mam ci¶nieniomierza , ale kurde my¶la³em , ¿e zaraz zejde ...

    Co do libido - hmm . w³a¶ciwie nie mia³em ochoty na sex , ale je¶li ju¿ siê zmusi³em to by³o oki.

    Wiem , ¿e dla wielu wyda siê to dziwne zje¶æ parê kaspów i takie sajdy , ale naprawdê wyst±pi³y ...

    A no i to chyba uzale¿nia - po kilku godzinach czuje siê taki chwilowy dó³, spadek mocy
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 12-04-13 o 21:22
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •