Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Redukcja - waga leci w górę a nie w dół

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar b4522sbm
    Dołączył
    20-03-13
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chcialbym tylko napisac ze po odstawieniu winstrolu i spalacza hyperleanfx7 waga dzisiaj jest 90,5 wiec spada w dół, do tego talia 81 wiec powoli spada , pozdrawiam ciepło ;-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Nie masz sajdów po hyperlean ?

    Mnie to robiło strasznie - aż zdałem sobie sprawę z tego , że z moim sercem jest coś nie tak ...

    Jedna kapsułka - potrafiła mi podnieść ciśnienie do tego stanu , że czułem bicie serca , a w uszach szum ...
    Nie potrafiłem zasnąć, a jak już się udało to był to kiepski sen ...

    środek działa , potliwość, zmniejszony apetyt , motywacja i wytrzymałość na plus - naprawdę czułem , że mogę dalej i dłużej ...

    Po kilku dniach to odstawiłem w cholerę, objawy nie ustąpiły i bałem się o serducho ...

    P.S

    Na czysto mierzyłem ciśnienie (w przychodni) + ekg , ekg ponoć idealne , a ciśnienie 120/80
    Bedąc na hyperlean nie mierzyłem bo nie mam ciśnieniomierza , ale kurde myślałem , że zaraz zejde ...

    Co do libido - hmm . właściwie nie miałem ochoty na sex , ale jeśli już się zmusiłem to było oki.

    Wiem , że dla wielu wyda się to dziwne zjeść parę kaspów i takie sajdy , ale naprawdę wystąpiły ...

    A no i to chyba uzależnia - po kilku godzinach czuje się taki chwilowy dół, spadek mocy
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 12-04-13 o 21:22
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •