Witam, kiedyś chodziłem rekreacyjnie na siłownie jak się nudziłem, ale miesiąc temu zacząłem trenować na POWAŻNIE!

Start-11lutego bez diety i bez suplementów, tylko aminokwasy przed siłownią i multiwitamina.

18marca- czuję się fajnie, czuje wzrost masy jak i siły, nieznaczny spadek tłuszczu, ale zawsze brakowało energii na siłowni... Z dzisiejszym dniem zacząłem brać suplementy- dużo energii co za tym idzie większy ciężar, łatwiej zrobić plan, troszkę otumaniony "chyba:|".

Suplementy:

1. Olimp BCAA mega caps1100

2. Olimp REDWEILER Pump Furious

3. Olimp L-Glutamine Xplode5500

4. Olimp Creatine mega caps 1250 Creatine Monohydrate

5. Olimp Thermo speed extreme

6. Olimp ArgiPower L-Arginine HCL 1500

7. Olimp L-Carnitine1500Extreme mega caps


Plan treningowy: pon- klatka piersiowa ... wt- biceps+brzuch... sr- plecy albo wolne... czw-triceps+brzuch... pt-barki... sb/nd- plecy+brzuch lub nogi+brzuch albo wolne (pierwszy miesiąc 3dni w tygodniu, od ostatniego tygodnia 4-5dni staram się)

Dieta- wcześniej brak ścisłej diety, alkohol raz na tydzień, marihuana w weekend.
Teraz będę starał się jeść zdrowo z dużą dawką białka, ważę 76kg przy wzroście 172cm. Odrzuciłem póki co
białko serwetkowe, mam nadzieje, że ryż wystarczy, chcę zrobić suchą masę, pozbyć się tłuszczu, nabrać
siły i wyrobić rzeźbę.


Rozpocznijmy konwersacje:)