Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Bez niczego

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vanadi
    Dołączył
    08-03-06
    Skąd
    peb.pl
    Postów
    156
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    do autora postu.skoro jestes anty koksam to po co temat ten zakladasz w odzywkach jesli ich nie rozrozniasz to nie komentuj tego i owego dopuki si enie zaponasz z tymi spawami zjedz tyle co ja i stwierdz dopiero wtedy co i jak.bo ciebie denerwuje ze ktos wpeidala chemie i ma zglowy atak niejest.mnie wkuza to ze ktos nie wezmie i komenuje.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar MADOX
    Dołączył
    01-04-06
    Skąd
    GRUDZIADZ
    Postów
    832
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    vanadi, popieram ta wypowiedz pierw duzo praktyk a nastepnie prawienie jakich kolwiek teory aby bylo czym popzec
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    SERDECZNIE ZAPRASZAM
    GORĄCO POLECAM
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar icecutter
    Dołączył
    14-04-06
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zgadzam się z Tobą Leon bo osiągniecie sukcesu w sporcie za kase bez niczego to nie realne,
    jak równierz wszelkie zawody w których siła jest atutem a bez niej nie dało by rady.
    Natomiast jeśli się chce wyglądać jak sportowiec w trzy miesiące i aplikuje się "coś"
    co wspomaga na szybko przybranie rzeżby lub masy kiedyś to wychodzi w skutkach niepożądanych. Warto się zastanowić czy się opłaca zyskać zamierzony cel za wszelką cenę.
    Często się spotykam z pytaniem "co brałeś" zazwyczaj od młodych, którzy nawet nie potrafią sobie wyobrazić że można ten sam cel co po sterydach osiągnąć dłuższą drogą bez sterydów.
    Dla nich jest analogiczne że ćwiczenie na siłowni łaczy się z braniem sterydów.
    Sławo wiesz ja pisałem o schudnięciu a nie przybraniu masy chyba to dla Ciebie jasne.
    Co do tego że cały dzień spędzam przy kompie miałem na mysli pracę czyli 8 godzin tak się mówi czasem a na stronkę którą podałeś sam sobie wejdź. Dowciapny jesteś ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar triceratops
    Dołączył
    18-04-06
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ice.Po pierwsze suplementy to nic groznego.Jest wielu kulturystów ,ktorzy łykaja suple w takich ilosciach ,ze nie jednemu z nas oczy by z orbit wyskoczyly .Do tego sterydy i ostra dieta,a ciagle ciesza sie dobrym zdrowiem.
    Kulturystyka to sport nie tylko dla ludzi cierpliwych z charakterem ,ale i dla ludzi z wiedza.
    Moim zdaniem kazdy ,kto chce zaczac uprawiac ten sport ,lub po prostu poprawic swoja sylwetke troche, powinien zaczac od nabrania informacji.Bo wiekszosc osob kupujaca suple robi to tylko dla tego,ze kolega mowil ,ze to dobre itp.W ten sposb kasa leci w bloto,a efekt jest widoczny tylko przez miesiac góra dwa.
    A co do Ciebie to Twoja dieta i sposób cwiczen pozostawiaja wiele do zyczenie jesli mialbys na celu robienie masy miesniowej.Ale jestem piewien ,ze chodzi Ci tylko o zmniejszenie obwodow wiec wszystko jest ok.Ale bez sensu jest twierdzenie"po co łądowac w siebie chemie".Popatrz dookola wszystko co jemy to chemia.Obojetnie czy sa to jablka czy coca-cola.WSZYTKO to chemia wiec cała sztuka to potrafic ja jakos wykorzystac.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •