Strona 21 z 28 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 279

Temat: TRENING- pojedyncze pytania

  1. #201
    Moderator Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PrzemoPapaj
    Dołączył
    05-09-13
    Postów
    75
    SOG
    7
    Otrzymał : 15 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    Jak Sie nie da podzielić pleców jak się da? :D Chociażby dzieląc na szerokośc i dzieląc je na grubość na środek. Mówię bardzo ogólnie nie precyzuje dokładnie o ktore aktony mi chodzi ale można je podzielić uwierz. Nie oddzielić że jedne będą pracować a drugie nie ale jedne będą w 70% a drugie w 30% powiedzmy. Można też podzielić że robisz ćwiczenia na grubość głównie. Wszystko sie da wiec Maciek nie pisz że nie bo i hełm na drugą strone wywinąc też sie da :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #202
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Yaro kazdy musi znaleźć ten sposób, ja wole zrobić jedno solidne cwiczenie na plecy, każde z cwiczen ma za zadanie trafić najmocniej w docelową część, weić jesli robisz najszerszy to nie znaczy ż eprostowiki odpoczywają, jesli robisz szrugs nie znaczy zae najszerszy nie bierze w tym udziału, takż ejesli robie trening to robie na konkretnym ciężarze i w odpowiendim czasie, obecnie robie 2 treningi siłowe i czuje sie z tym dobrze, poprawiłem mocno i klate i nogi, także jak widzisz zmniejszenie objętosci treningów też dobrze wpływa na sylwetke, wiecej nie znaczy lepiej. Może sie w pewnym czasie okazac że jednak to nie był dobry pomysł, ale ten buc wyżej w jednym ma racje nie dowiesz sie jak sam nie spróbujesz. Jesli chodzi o moje zdanie to nie skłaniał bym się w kierunku dzielenia pleców na osobne treningi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #203
    Moderator Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PrzemoPapaj
    Dołączył
    05-09-13
    Postów
    75
    SOG
    7
    Otrzymał : 15 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    a co do bicepsów da się je maxymalnie wykluczyć z ruchu podczas robienia pleców ale za to po dupie mocniej oberwią przedramiona. Nakrece specjalnie dla was z Lexi tutoriale jak to robić Pany ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #204
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał PrzemoPapaj Zobacz post
    a co do bicepsów da się je maxymalnie wykluczyć z ruchu podczas robienia pleców ale za to po dupie mocniej oberwią przedramiona. Nakrece specjalnie dla was z Lexi tutoriale jak to robić Pany ;)
    Nie da sie. ruch łopatek jest na tyle złożony że motoryka ciała na to nie pozwoli. łokcie musiały by być cały czas sztywno w jednej pozycji. Można zaś maksymalnie wyeliminowac ich prace cofajac np cieżar w tył np przy wiosle, lub robiac krotkie spięcia na wyciągu górnym szeroko.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #205
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Micek185 Zobacz post
    Yaro kazdy musi znaleźć ten sposób, ja wole zrobić jedno solidne cwiczenie na plecy, każde z cwiczen ma za zadanie trafić najmocniej w docelową część, weić jesli robisz najszerszy to nie znaczy ż eprostowiki odpoczywają, jesli robisz szrugs nie znaczy zae najszerszy nie bierze w tym udziału, takż ejesli robie trening to robie na konkretnym ciężarze i w odpowiendim czasie, obecnie robie 2 treningi siłowe i czuje sie z tym dobrze, poprawiłem mocno i klate i nogi, także jak widzisz zmniejszenie objętosci treningów też dobrze wpływa na sylwetke, wiecej nie znaczy lepiej. Może sie w pewnym czasie okazac że jednak to nie był dobry pomysł, ale ten buc wyżej w jednym ma racje nie dowiesz sie jak sam nie spróbujesz. Jesli chodzi o moje zdanie to nie skłaniał bym się w kierunku dzielenia pleców na osobne treningi.
    Cytat Napisał PrzemoPapaj Zobacz post
    Jak Sie nie da podzielić pleców jak się da? :D Chociażby dzieląc na szerokośc i dzieląc je na grubość na środek. Mówię bardzo ogólnie nie precyzuje dokładnie o ktore aktony mi chodzi ale można je podzielić uwierz. Nie oddzielić że jedne będą pracować a drugie nie ale jedne będą w 70% a drugie w 30% powiedzmy. Można też podzielić że robisz ćwiczenia na grubość głównie. Wszystko sie da wiec Maciek nie pisz że nie bo i hełm na drugą strone wywinąc też sie da :D
    Napisalismy post w tym samym czasie, sens za to jest ten sam ;) o to mi chodziło. dlatego wole zrobic dwa treningi z złożónymi cwiczeniami niż bawić się w dzielenie pleców, na jednym treningu dostaną bardziej inne aktony. Tylko ze ja robie tylko dwa treningi siłowe w tyg, Yaro robi split takz emusiał by co tydzien robić inne cwiczenie a nie 2 w tyg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #206
    Moderator Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PrzemoPapaj
    Dołączył
    05-09-13
    Postów
    75
    SOG
    7
    Otrzymał : 15 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    NApisałem maxymalnie da się wykluczyć ich prace, ograniczyć do minimum a wrecz przy niektorych ćwiczeniach praktycznie do zera po przez sztywne ręce w łokciach. Dlatego Ja robie 30kg sztangą przyciąganie w opadzie tułowia a nie kurwa 130 :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #207
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    dobra dziki zostawmy te plecy juz w spokoju :) lepiej powiedzcie cos wiecej na temat tej jednej partii dziennie, jak to rozłożyć...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #208
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Chcesz trenować 7/7 ?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #209
    Moderator Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PrzemoPapaj
    Dołączył
    05-09-13
    Postów
    75
    SOG
    7
    Otrzymał : 15 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    Najsłabszą partie daj w 1 bądź drugi dzień treningowy wtedy kiedy masz najwięcej siły.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #210
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    mniej wiecej bym sobie robił jeden dzien wolny w całym tygodniu, wiec jakos 6/7
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •