Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Submission fighting

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Info nt. ADCC w Szczecinie


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    33 Solo Grappling BJJ Drills in 7 Minutes - Jason Scully

    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Przedstawiam Wam oficjalne wyniki 9 Mistrzostw Polski ADCC, które odbyły się w Szczecinie. Najlepszym klubem po raz kolejny okazał się Berskers Team ( 45 pkt ) wyprzedzając w klasyfikacji Drysdale JJ ( 34 pkt ) oraz Gold Team Polska ( 12 pkt )


    Absoluto

    - 76 kg

    1. Marcin Kmiotek ( Piranha Gdynia )
    2. Bartek Łukaszewicz ( Drysdale JJ )
    3. Tomasz Budny ( Drysdale JJ )
    3. Sebastian Kędziora ( Drysdale JJ )

    + 76

    1. Tomasz Narkun
    2. Filip Olik
    3. Kornel Chabowski
    3. Tomasz Bronk

    Zaawansowani

    65,9 kg

    1. Piotr Podstawczuk ( Berserkers Team )
    2. Adam Górny ( Złomiarz Team )
    3. Damian Bartoszewski ( Berserkers Team )
    3. Michał Babirecki ( Berserkers Team )

    76,9 kg

    1. Filip Markiewicz ( Berserkers Team )
    2. Matesz Rębecki ( Berserkers Team )
    3. Marcin Kmiotek ( Piranha Gdynia )
    3. Adam Parafiańczuk ( Alliance Team )

    98,9 kg

    1. Tomasz Narkun ( Berserkers Team )
    2. Paweł Szwenk ( AKS Białogard )
    3. Jarosław Wojtala ( Piranha Gdynia )
    3. Łukasz Michalec (Piranha Gdynia )

    + 98,9 kg

    1. Wojciech Lach ( Dragon, Andrzej Radomski )
    2. Sebastian Maciejewski ( Gracie Barra )
    3. Michał Mysona ( Berserkers Team )
    3. Marcin Rąbel ( West Coast Świnoujście )

    Średniozaawansowani
    65,9 kg

    1. Jakub Maszczak ( AKS Grappling Białogard )
    2. Piotr Dzida ( Szczerek Fight Team )
    3. Robert Grol ( Berserkers Team )
    3. Adrian Ebel ( Berserkers Team )

    76,9 kg

    1. Tomasz Budny ( Piranha Gdynia )
    2. Konrad Śmieszek ( Gold Team )
    3. Wojciech Bezowski ( Piranha Gdynia )
    3. Paweł Dębski ( Berserkers Team )

    87,9 kg

    1. Patryk Filipowski ( Berserkers Team )
    2. Michał Białobrzeski ( Dragon Andrzej Radomski )
    3. Tomasz Bronk ( Piranha Gdynia )
    3. Aleksander Rychlik ( Alliance Team)

    98,9 kg

    1. Wojciech Janusz ( Berserkers Team )
    2. Paweł Nowak ( West Coast )
    3. Piotr Maniak ( Valiand Gold Team )
    3. Adam Rejdych ( Grappling Kraków )

    + 98,9 kg

    1. Piotr Białek ( Valiant Gold Team )
    2. Marcin Liskiewicz ( Valiant Gold Team )
    3. Arkadiusz Lewandowski ( West Coast Świnoujście )
    3. Krzysztof Orłowski ( Dragon Andrzej Radomski )

    Mastersi

    76 kg

    1. Krystian Grzejszczak ( Berserkers Team )
    2. Mariusz Ilin ( Berserkers Team )
    3. Marcin Chabielski
    3. Wojciech Liskiewicz ( Piranha Gdynia )

    +76,9 kg

    1. Artur Krerowicz ( Berserkers Team )
    2. ARtur Bania (AKS Białogard )
    3. Michael Malischewski ( Berserkers Team )
    3. Bogumił Kalis ( Berserkers Team )

    Początkujący

    60 kg

    1. Szymon Pustelnik ( Dragon, Andrzej Radomski )
    2. Piotr Foder ( Berserkers Team )
    3. Michał Zagdański ( Juggernaut Gold Team )
    3. Jakub Kamiński ( Gold Team Polska )

    65 kg

    1. Kamil Cichy ( Piranha Gdynia )
    2. Igor Ciszanowski ( Berserkers Team )
    3. Poiotr Juracki ( MMA Team Tczew )
    3. Mikołaj Grzejszczak ( Gold Team Polska )

    70 kg

    1. Bartosz Spot- Gliszczyńsk ( West Coast Team Świnoujście )
    2. Radosław Wichrowski ( Berserkers Team )
    3. Daniel Makowski ( Berserkers Team )
    3. Robert Iwaszkiewicz ( Berserkers Team )

    76 kg

    1. Robert Kurlowicz ( Gold Team Polska )
    2. Maciej Zacholski ( Gold Team )
    3. Adam Bartoszewicz ( Berserkers Team )
    3. Mikołaj Kulczycki ( Piranha Gdynia )

    83 kg

    1. Marek Rawluszko ( Berserkers Team )
    2. Łukasz Szczerek ( Berserkers Team )
    3. Krzysztof Witkowski ( MMA Okniński )
    3. Maciej Mathea ( Piranha Gdynia )

    - 91 kg

    1. Wojciech Pieniak ( Piranha Gdynia )
    2. Mikołaj Dobrolowicz ( Pretorian Gorzów )
    3. Konrad Klimek ( Juggernaut Gold Team )
    3. Dawid Pluta ( Gold Team Polska )

    - 100 kg

    1. Krzysztof Kalinowski ( Rocha Team )
    2. Mateusz Gramza ( Rocha Team )
    3. Przemysław Rosiecki ( Piranha Gdynia )
    3.Michał Rutkowski ( Fight Zone Glubczyce )
    + 100 kg

    1. Tomasz Kazus ( Pretorian Gorzów )
    2. Mateusz Donajski ( Pretorian Gorzów )
    3. Przemysław Bieżuński ( Gold Team Pyrzyce )
    3. Marcin Drzewiecki ( Berserkers Team )

    Juniorzy

    50 kg

    1. Patryk Sygulski ( Gold Team Polska )
    2. Weronika Nitecka ( Szczerek Fight Team )

    55 kg

    1. Cyprian Terlecki ( Berserkers Team )
    2. Mateusz Antosiewicz ( AKS Białogard )
    3. Marcin Dobrowolski ( Szczerek Fight Team )
    3. Łukasz Antosiewicz ( AKS Białogard )

    60 kg

    1. Igor Wojtas ( Valiant Gold Team )
    2. Wojciech Pająk ( Pretorian Gorzów )
    3. Jakub Andrejczuk ( Szczerek Fight Team )
    3. Jakub Pacholski ( Piranha Gdynia )

    65 kg

    1. Alex Koch ( Rocha Team )
    2. Piotr Kamiński ( Valiant Gold Team )
    3. Dominik Perzanowski ( Ks Pretorian Gorzów )
    3. Tomasz Kubiak ( Juggernaut Gold Team )

    70 kg

    1. Kacper Rot ( Valiant Gold Team )
    2. Adrian Kozicz ( Gold Team Polska )
    3. Radosław Gorzelak ( Juggernaut Gold Team )
    3. Tomasz Matusewicz ( RGC Zielona Góra )

    76 kg

    1. Patryk Ruta ( Berserkers Team )
    2. Łukasz Załęski ( Chaos Gold Team )
    3. Maciej Janicki ( MMA Okniński Team )
    3. Patryk Korpas ( Berserkers Team )

    - 83 kg

    1. Piotr Jaroszewski ( Berserkers TEam )
    2. Piotr Ostrowski ( Berserkers Team )
    3. Dawid Czekaj ( Grappling Kraków )
    3. Kacper Werema ( Szczerek Fight Team )

    91 kg

    1. Michał Ostrowski ( Berserkers Team )
    2. Patryk Michniewicz ( Berserkers TEam )
    3. Albert Wysocki ( Juggernaut Gold Team )
    3. Mateusz Kłusek ( AKS Białogard

    - 100 kg

    1. Alexander Litwiński ( Rocha Team )
    2. Jarosław Hardej ( Bersekers Team )

    + 100 kg

    1. Adam Bunzel ( Klub Sportowy Gladiatores )
    2. Mateusz Pilzek ( Gold Team Polska )

    Seniorki

    50 kg

    1. Anita Zdrodowska ( Dragon, Andrzej Radomski )
    2. Kamila Taton ( Berserkers Team )
    3. Anna Pawlak ( Gold Team Polska )

    60 kg

    1. Kamila Słowikowska ( Berserkers Team )
    2. Alicja Chobot ( Boi- Team Olesnica )

    + 60 kg

    1. Marysia Małyjasiak ( Piranha Gdynia )
    2. Agnieszka Rosińska ( Espadon Bydgoszcz )
    3. Klaudia Bogusławska ( Szczerek Fight Team )
    3. Monika Mazur ( Berserkers Team )
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Relacja z zaawansowanych





    Zaawansowani

    65,9 kg

    1. Piotr Podstawczuk
    2. Adam Górny
    3. Michał Babirecki
    3. Damian Bartoszewski

    Jeżyk w swoim stylu okazał się najlepszym chwytaczem w najlżejszej kategorii. W drodze po drugie złoto z rzędu pokonał w następującej kolejności: Aleksandra Jabłońskiego, Michała Babireckiego oraz w finałowej walce Adama Górnego. Wszystkie walki tak jak można było się spodziewać zakończone przez poddanie.

    76,9 kg

    1. Filip Markiewicz
    2. Mateusz Rębecki
    3. Adam Parafiańczuk
    3. Marcin Kmiotek

    Bardzo dobre wrażenie robił Adam Stępnik, który bardzo szybko wygrał dwie walki przez skrętówki. Jeden z wielkich faworytów w tej dywizji Łukasz Bagiński po dramatycznej walce musiał uznać wyższość Mateusza Rębeckiego, który ostatkiem sił poszedł do balachy na kolano w dogrywce odklepując bardziej utytułowanego rywala.

    Wojciech Lech podobnie jak Stępnik stoczył dwie szybkie walki wygrywając przez trójkąt oraz skrętówkę. Adam Parafiańczuk w swojej pierwszej walce trafił na godnego siebie rywala w osobie Łukasza Jasińskiego. Po wyrównanym pojedynku lepszy okazał się Harry wygrywając dzięki wpięciu za plecy.

    Jeden z faworytów do medalu Filip Markiewicz także rozpoczął od dwóch zwycięskich walk. W pierwszej w pokonanym polu zostawił Grzegorza Janusa, w drugiej swojego klubowego kolegę, weterana przed 50 -tką Gienia Barańskiego.W kolejnym pojedynku Filipek zmierzył się z podopiecznym Radka Turka, Piotrem Osińskim. Większość czasu Berserker walczył z góry dążąc do przejścia garda. Gdy ta sztuka mu się udała wykończył rywala duszeniem za pleców. W tym samym czasie Marcin Kmiotek od Zybiego Tyszki zastopował Adama Stępnika jego własną bronią – skrętówką. Popularny Kmiecic dzieła zniszczenia dokonał z pozycji 50/50.

    Bardzo dobre widowisko zapewnili nam Wojciech Lech i Adam Parafiańczuk, którzy od samego początku walki atakowali z wielkim impetem. W tej walce zobaczyliśmy wiele prób dźwigni na nogi, zajść za plecy oraz kluczy na rękę. Ostatecznie po bardzo atrakcyjnej walce górą okazał się Harry wygrywając w dogrywce przez dźwignię skrętową.

    W kolejnym ćwierćfinale bohater ze starcia z Łukaszem Bagińskin, Matesz Rębecki zwany również jako Chińczyk w bratobójczej walce z kolegą klubowym Tomkiem Romanowskim zwycięstwo zapewnił sobie przez skrętówkę.

    W pierwszym półfinale Filip Markiewicz oraz Marcin Kmiotek szli łeb w łeb i o losach pojedynku zadecydowały ostatnie sekundy, kiedy wychowanek Piotra Bagińskiego zdobył punkty wpinając się za plecy.

    W drugim półfinale bój stoczyło dwóch młodych zdolnych zawodników do których powinna należeć przyszłość. Niezmordowany Mateusz ” Chinczyk ” Rębecki po niezbyt dynamicznym pojedynku w którym liczył się spokój i dobra kontrola pokonał Adama Parafiańczuka z Alliance. W finale nastąpiło popularne w światowym BJJ ” teammates ” W debiucie w kategorii zaawansowanych Mateusz Rębecki postanowił oddać walkę swojemu klubowemu koledze Filipowi Markiewiczowi, który posiada dłuższy treningowy staż.

    87,9 kg

    1. Oskar Piechota
    2. Maciej Różański
    3. Paweł Nędzi
    3. Tomasz Michałowski

    Typowany przez nas jako jeden z głównych kandydatów do medalu Tomasz Michałowski nie bez problemów pokonał w pierwszej walce Rafała Jakubowskiego. Choć w regulaminowym czasie lepszy był Ivan, który zaznaczył swoją przewagę dobrymi pozycjami to o końcowym rozstrzygnięciu musiała zadecydować dogrywka. W dodatkowych trzech minutach wyszło doświadczenie Michałowskiego, który nie bez wysiłku dowiózł punkt stracony przez swojego rywala, który zdecydował się kłaść na plecy. Paweł Nędzi rozpoczął swój marsz po pierwszy medal z ADCC od wygranej z Adamem Lewandowskim.

    Rafał Moks swoją jedną z ulubionych technik kończących – gilotyną wygrywa pierwszą walkę z Krzysztofem Pociechą. Maciej Różański od zwycięstwa przez mata leo rozpoczął kampanię po kolejny, już czwarty srebrny medal ADCC. Jego ofiarą padł Karol Trzmiel. Kolejny faworyt tej kategorii wygrał swoją pierwszą walkę. Oskar Piechota przez duszenie za pleców pokonał Mateusza Kurylczyka. Drugą wygraną Kulturyście w kategorii z Tomaszem Pilarskim zapewniła jego firmowa skrętówka. W między czasie Tomasz Michałowski wszedł do półfinału.. Śladami swojego klubowego kolegi poszedł Maciek Różański, który poddał Michała Charowskiego. Trzeci Berserke’r Paweł Nędzi nie zawiódł wygrywając swoją kolejną walkę, która zapewniła mu miejsce w półfinale. W starciu tytanów Oskar Piechota swoim firmowy brabo pokonał niedawno walczącego w KSW Rafała Moksa.

    Zwycięsko z pierwszego półfinału wyszedł Maciej Różański, który w przyjacielskiej walce pokonał swojego kolegę Tomka Michałowskiego. Oskar Piechota w zdecydowany sposób odklepał Pawła Nędzi i to on walczył o złoto z Maciejem Różańskim. W finale po emocjonującej walce wygrał Oskar Piechota, który dwoma obaleniami zaznaczył swoją przewagą wygrywając po 10 minutowym boju.

    98.9 kg

    1. Tomasz Narkun
    2. Paweł Szwenk
    3. Łukasz Michalec
    3. Jarosław Wojtała

    Wielki faworyt tej dywizji Tomasz Narkun poddaje szybko Andrzeja Koseckiego. Drugi z wielkich, Kamil Umiński w iście profesorskim stylu kluczem na stopę zwycięża z Kornelem Chabowskim dla którego był to debiut w zaawansowanych. Łukasz Michalec ze stoickim spokojem wypunktował Mariana Kłosowskiego. Tomasz Narkun melduje się w półfinale dzięki zwycięstwo z Marcinem Gorzelakiem. Jarosław Wojtala sprawcą sporej niespodzianki. Podopieczny Zybiego Tyszki pokonał Kamila Umińskiego, który uważany był za jednego z głównych faworytów do złotego medalu. Tomasz Narkun w szybki sposób podaje kimurą z bocznej niespodziewanego pogromcę Kamila Umińskiego, Jarka Wojtalę. Sprawcą drugiej nie mniejszej niespodzianki w tej grupie jest Paweł Szwenk. Ten zapaśnik z klubu AKS Białogard narzucił swój styl Łukaszowi Michalcowi w półfinałowej walce nie wdając się w grę parterową, który z kolei nie mógł znaleźć recepty na jego niewygodny styl. Ostatecznie przez wskazanie sędziowskie w dogrywce to ręka Pawła Szwenka znalazła się w górze. Finał zgodnie z przewidywaniami zakończył się zwycięstwem Żyrafy, który duszeniem zza pleców pokonał Pawła Szwenka.

    + 98,9 kg

    1. Wojciech Lach
    2. Sebastian Maciejewski
    3. Marcin Rąbel
    3. Michał Mysona
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Fotorelacja z ADCC



    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    32
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Poniżej podajemy komunikat organizacyjny na Mistrzostwa Europy ADCC w Krakowie, które odbędą się 28 kwietnia.

    Mistrzostwa Europy ADCC

    Termin zawodów:
    28.04.2013, Kraków – Polska

    Miejsce zawodów:
    Hala Sportowa KS Bronowianka

    ul. Zarzecze 124a
    30-134 Kraków

    Polska

    Zgłoszenia oraz termin zgłoszeń:
    Zgłoszenia dokonujemy pod adresem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Termin zgłoszeń upływa z dniem 19.04.2013 o godzinie 24:00



    Startowe oraz termin opłaty startowego:
    Opłata startowa wynosi: 50 euro

    UWAGA:
    Termin opłaty startowej upływa z dniem 14.04.2013

    Opłatę startową należy uiścić do dnia 19.04.2013 za pomocą przelewu na wskazane dane:

    Stowarzyszenie Grappling Kraków

    ul. Łużycka 49/45
    30-658 Kraków

    Lukas Bank, PL 17 1940 1076 3060 8933 0000 0000
    SWIFT: AGRIPLPR





    Nagrody:

    Wszyscy zawodnicy otrzymują pamiątkowe koszulki wykonane przez firmę: Pitbull

    Zawodnicy którzy wywalczyli trzy pierwsze miejsca w danej kategorii wagowej otrzymają medale

    Zwycięzcy kategorii zaawansowanej otrzymują oficjalne zaproszenie na ADCC World 2013



    Kategorie wagowe oraz zaawansowania:
    Seniorzy zaawansowani:
    Seniorki:
    Seniorzy początkujący:
    Mastersi:
    Juniorzy:

    -65.9 kg

    -76.9 kg

    -87.9 kg

    -98.9 kg

    +98.9 kg
    -60 kg

    + 60 kg
    -60 kg

    -65 kg

    -70 kg

    -76 kg

    -83 kg

    -91 kg

    -100 kg

    +100 kg

    -60 kg

    -65 kg

    -70 kg

    -76 kg

    -83 kg

    -91 kg

    -100 kg

    +100 kg

    -50 kg

    -55 kg

    -60 kg

    -65 kg

    -70 kg

    -75 kg

    -80 kg

    +80 kg




    Plan zawodów:

    9:00 rozpoczęcie walk zgodnie z harmonogramem który zostanie ogłoszony w dniu 22 kwietnia 2013



    UWAGA!
    Ważenie zawodników odbywa się przed rozpoczęciem danej kategorii wagowej
    Weryfikacja odbywa się podczas ważenia
    Przy weryfikacji zawodnik okazuje: dowód osobisty/paszport, ważne badania lekarskie wydane przez lekarza medycyny sportowej, ubezpieczenie NNW, zgodę rodziców na start w zawodach (juniorzy).



    Dodatkowe informacje:
    tel.: +48 602-796-085
    email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Hotel Info:

    Informacja w wkrótce. (Hasło do rezerwacji hotelu: ADCC)

    Przepisy:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •