Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Dalej FBW czy split?

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar zosq
    Dołączył
    30-01-13
    Postów
    12
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    Tobie może wydawać się że masz siły na jedno powtórzenie a może dałbyś jeszcze ze 3 razy, najlepiej jakby ostatnie powtórzenie było z asekuracją z palcami żebyś z największym wyczerpaniem wycisnął ciężar i nie było zapasu energii, widocznie nie doprowadzasz mięśni do upadku mięśniowego i intensywność może być za niska. Do tego dieta jest bardzo ważna, jak słabo idzie to jedz jeszcze więcej, ale pamiętam kulturystyka to maraton a nie sprint
    ok ale jak w takim razie mam trzymać sie zasady np 3x10 jak 1 serie zrobie np 12 do upadku druga pewnie z 9 a 3 pewnie z 6/7 czy to nie szkodzi? mozna walic obojętnie ile powtórzeń oczywiscie nie wiecej niz 12 w treningu na mase?
    co to są spalone powtórzenia?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    źle mnie zrozumiałeś, robisz pierwszą serie zrobiłeś 10 i dałeś radę, potem drugą na spinie ale też jakoś dałeś radę i w trzeciej dopiero do upadku, w treningu na mase bym się trzymał max 12 powtórzeń, nie słyszałem o czymś takim jak spalone powtórzenia, mogą być powtórzenia np. negatywne
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •