Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: UFC 156 Aldo vs Edgar

  1. #21
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    do konca roku JJ ma byc w HW, szkoda Aliego ale chciałem jego wygranej ale kurde miałem takie przeczucie ze ujebie .

    I JESZCZE JEDNO : Ale ten bigfoot jest kurwa brzydki
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    @up
    skąd masz informację, że do końca roku Bones ma przejść do ciężkiej? Wiem, że takie plany były, ale raczej żadnych konkretów, chyba że masz jakieś pewne źródło.

    Z tego co wiem to Cormier się przymierza do cięcia wagi, żeby zmierzyć się z JJ. I to jest dość prawdopodobne, bo będąc w HW musiałby się zmierzyć ze swoim kolegą z klubu. Pewnie po pojedynku z Mirem tak się zdeklaruje, choć kiedy występował jeszcze w zapasach, to przy cięci wagi do podobnych granic nerki nie wytrzymały i po prostu mdlał. Ale jak mówił miał wtedy jeszcze tendencję do kolacji typu hamburger + hotdog...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    czytałem na jakimś portalu o JJ.

    wydaje mi sie jednak ze JJ zje Cormiera jeśli dojdzie do takiej walki .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Net mi padl i nie mialem okazji kiedy obejrzec , tak wiec wypowiem sie pozniej
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    Moz by zestawić Aliego z JDS, Silvie dac rewanz z Cainem i później zwycięzcy ze sobą
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    Jones to jest klasa. Przyszły numer 1 rankingu p4p, koleś nie przegrał żadnej walki w swojej karierze. Raz został zdyskwalifikowany za nielegalne uderzenia łokciami 12-6 na Hamilu. Jeśli ktoś tego nie widział to polecam zobaczyć bo Bones to po prostu zmasakrował.
    Wiem, że to nie o tym temat,bo JJ zasługuje na swój osobny temat (jest w planie), ale wkleję. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Masakrator

    Co do przyszłości Caina to myślę, że Dana jednak da mu jeszcze raz Bigfoota, po którym się przejedzie i potem rewanż z JDS, którego jak najbardziej można by zestawić z Koniną ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Czytam, czytam i nie mogę się nadziwić. Dlaczego wszystkich zdziwiła walka Aliego z Silvą. Gdy napisałem na innym portalu że uważam że Overeem nie jest dla mnie wybitnym strikerem i on to przegra to zostałem wyśmiany :) Gdy na tym forum po walce z Arlovskim napisałem że Fedor jest skończony (pomimo że wygrał) też się ze mnie śmiali a potem co było wszyscy widzieli :)
    Ludzie, Overeem pokonał Lesnara który wyszedł nieprzygotowany do ostatniej walki po kasę i wszystkim się wydawało że on zniszczy cały HW. Zanim ktoś napiszę że nie mam racji oglądnijcie jeszcze RAZ walkę overeema z Werdumem. Alistar którego okrzyknięto najlepszym strikerem dawał się trafiać raz za razem Werdumowi a ich stójka była wyrównana pomimo że Fabricio nie jest wirtuozem boksu :) On nie blokuje , gibki również nie jest i wszystko zbiera na japę gdy ktoś już atakuje. Jeśli chodzi o umiejętności bokserskie to Dos Santos bije Overeema na głowę :P Overeem to taki Sapp tylko bardziej ruchliwy , który zaszedł gdzie zaszedł TYLKO dzięki koksowi i sile fizycznej która nie została wypracowana naturalnie. Technicznie to żaden mistrz uderzeń, gdyby nie jego rozmiar nie byłby nawet w top 10 hw.

    I jeszcze jedno. Jego porażka cieszy mnie z 2 powodów. Po pierwsze utwierdzam się w przekonaniu że mam rację co do oceny jego umiejętności i dobrze przewidziałem walkę. Po drugie typ czuł się za pewnie. 0 szacunku dla przeciwnika , twierdzenie że to kolejna liczba w jego rekordzie , że silva to chodzący cel a on jest lepszym strikerem więc 1+1=2 :) Gdbyby był lepszy to by wygrał - proste. Nie lubie takich zawodników którzy napizgają się koksu a siła fizyczna to ich jedyny atut. A takimi właśnie zawodnikami są Sapp czy Overeem. Po takiej wpadce z testami Overeem nie powinien wogóle japy otwierać. Ciesze się że został ukarany za brak szacunku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Jokeer
    Dołączył
    28-02-10
    Postów
    216
    SOG
    49
    Otrzymał : 14 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    Z jednym się zgodzę, że Ali został ukarany za brak szacunku, a opuszczone ręce tylko się prosiły, żeby to wykorzystać.
    Overeem miał narzędzia w postaci kolan, żeby pokonać Silvę, nie wykorzystał tego w żaden sposób i się zemściło. Tak czy inaczej faworytem był
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Administrator Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar DTX
    Dołączył
    06-09-08
    Postów
    1,391
    SOG
    329
    Otrzymał : 235 SOGi w 150 postach

    Domyślnie

    zarobki po gali
    Walka wieczoru:

    Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkoej
    145 lbs.: Jose Aldo (120 + 120 tys. $) pok. Frankie’ego Edgara (120 tys. $)
    Główna karta:
    205 lbs.: Antonio Rogerio Nogueira (107 + 67 tys. $) pok. Rashada Evansa (300 tys. $)
    265 lbs.: Antonio Silva (70 tys. $) pok. Alistaira Overeema (285 tys. 714,29 $)
    170 lbs.: Demian Maia (60 + 60 tys. $) pok. Jona Fitcha (66 tys. $)
    125 lbs.: Joseph Benavidez (30 + 30 tys. $) pok. Iana McCalla (9 tys. $)
    Walki w FX:
    155 lbs.: Evan Dunham (23 + 23 tys. $) pok. Gleisona Tibau (33 tys. $)
    170 lbs.: Tyron Woodley (43,5 + 43,5 tys. $) pok. Jay’a Hierona (12 tys. $)
    155 lbs.: Bobby Green (10 + 10 tys. $) pok. Jacoba Volkmanna (22 tys. $)
    155 lbs.: Isaac Vallie-Flagg (10 + 10 tys. $) pok. Yvesa Edwardsa (21 tys. $)
    Walki na facebooku:

    135 lbs.: Dustin Kimura (8 + 8 tys. $) pok. Chico Camusa (8 tys. $)
    135 lbs.: Francisco Rivera (8 + 8 tys. $) pok. Edwina Figueroę (10 tys. $)
    Bonusy po 50 tys. $
    Walka wieczoru: Jose Aldo vs. Frankie Edgar
    Nokaut wieczoru: Antonio Silva
    Poddanie wieczoru: Bobby Green

    mmarocks
    ile ali zgarnął sosu...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar Miskowiec
    Dołączył
    09-04-10
    Postów
    126
    SOG
    11
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał DTX Zobacz post
    265 lbs.: Antonio Silva (70 tys. $) pok. Alistaira Overeema (285 tys. 714,29 $)
    Tu jest jakiś błąd. Co znaczy te 285 a potem 714. Przecież on nie wygrał ani nie zgarnął żadne premii więc powinna być 1 wartość. Z kolei Silva dostał bonus za KO wieczoru więc na bank dostał więcej niż 70 000 $.

    A tak na marginesie zarobki w ufc są śmiesznie małe. Na naszym podwórku np Błachowicz czy Khalidov którzy w ufc byli by przeciętniakami zarabiaja w przeliczeniu więcej niż taki Silva czy Maia i to jest aż załosne.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •