Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 152

Temat: badania hormonalne - hipogonadyzm hipergonadotropowy

  1. #31
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    już w cholerę kasy wydałem na tych lekarzy i badania robiłem rezonans przysadki do endo w przychodni mam czekać do 20 marca a teraz byłem już któryś raz prywatnie na razie przypisał mi tabletki 1 rano a drugą na wieczór mam zbadać teścia i za miesiąc na kolejną wizytę powiedziała że jak będę miał teścia w granicy 360 a teraz mam 260 przy normie ponad 900 to będzie w porządku. A w praktyce w jakiej normie było by dobrze żeby ten testosteron oscylował we mnie żebym się dobrze czół? Nie bendę na ślepo szukał po endokrynologach bo każdy mądrzejszy od drugiego kasę chcą brać za nic a ni9ektórzy mówią że to nie ich działka ten hipogonadyzm i w ogóle leczyć nie chcą a kasę by brali.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Moderator Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar ana0609
    Dołączył
    26-08-10
    Skąd
    Polska
    Wiek
    45
    Postów
    182
    SOG
    19
    Otrzymał : 54 SOGi w 38 postach

    Domyślnie

    Pregnyl pojawia się i znika z rynku ale raczej nie ma problemu z Choragonem , przynajmniej w Poznaniu .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    l o Choragon też pytałem powiedzieli mi że tak jak pregnyl od dawna na brakach ale jak tutaj czytam to myślę że może lipa z tymi gonadotropinami i dać se spokój bo raczej nie mam co liczyć ze na nich bede sie dobrze czul tylko na tesciu siasc. A pani w aptece powiedziala ze churagon nie jest refundowany mimo ze go nie ma i kosztuje 150 za ampolke lekarz tez mi go polecil pol butelki 2 razy na tydzien drugie pul w kosz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    dupa bedzie a nie w pozadku jak bedziesz mial 30% poziomu.
    naprawiles diete? bo jak nie to nawet w to nie wchodze.
    i odstawiasz flaszne a nastepny rok.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    I zastanów sie na spokój jak Ci ten Undestor pomoże, tzn w jaki sposób Cie uleczy.Czy zadziała na układ i pobudzi go do pracy? Bzdura.On po prostu podniesie Ci poziom testosteronu.Jest to jakaś nieudolna próba leczenia braku androgenów. Terapia hormonalna która dobra jest chwilowo przy PCT a nie w celu poprawy jakosci zycia.Pogódz sie kolego z tym, ze tak jak chorzy na cukrzyce musza brac metformina albo wbijac glukoze, tak ty musisz przejsc na DOPRACOWANA kuracje hormonalna.Nieudolne macanie a to gonadotropina a to undenstor i wmawianie ze 1/3 poziomu styknie - swiadczy o niekompetencji lekarza. Poczytaj zachodnie fora bo w PL to padaczka, pogadaj z ludz mi którzy sa na HRT , opracuj plan i zamiast tracic szmalec zrób wraszcie cos dla siebie. Jak Ci nie bedzie pasować - odstawisz.To nie jest amputacja jaj ani inny zabieg bez odwrotu. Terapia jest z pewnoscia delikatniejsza od niekturych kuracji jakie goście z tat przeprowadzają.Poczytaj i pozbadz sie bzdurnych stereotypów o przerostach prostaty, rosnacych piersiach, rakach itd.Oczywiscie wbijasz sam ale parametry organizu RZETELNIE okresowo monitorujesz.Krew, panel lipidowy, PSA itd. To jest WEDŁUG MNIE jedyna droga do Twojego sukcesu i zmiany komfortu zycia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Dzięki wam Panowie i Pani fallenurses wiem z tą dietą na razie nie piję bo psychotropy biorę. napiszę tutaj w 2005 r zacząłem brać teścia prolongatum przez rok, później odstawiłem go bez odbloku a po pół roku psychika mi siadła nakręciłem się iw ogóle miałem spostrzeżenia że rzeczywistość wygląda jakoś inaczej coś mi się przewiodywało. Trafiłem do czubków i psychotropy dostałem. Później w czerwcu 210 byłem u lekarza żeby coś zmienieć u endo i ten mi przypisał omnadren po 4 strzałach też się nie odblokowałem i sytuacja się powtórzyła po pół roku jakieś schizy miałem psychiatrzy powiedzieli że mam schizofrenię. Tylko po ich psychotropach mnie poznawczo zablokowało i padakaw głowie mało myśli mam i na opóźnieniu jadę. Chcę gówno odstawić trochę się boję żeby mi coś z psychą nie poszło już się z lekarzem dogadałem że odstawimi ale z nimi ciężko i to długo trwa.

    Pójdę do dietetyka, a i jeszcze mam jeden dylemat bo po tym jak brałem teścia to po odstawieniu po jakimś czasie jakiś guzek mi na odbycie wyrósł byłem u proktologa wtedy powiedział że to nic groźnego potem to znikło ale czasem czuję jakby taki dziwny lekki skurcz na odbycie, miałem luźne stolce i w ogóle zaparcia. Teraz widze że jak biore tabletki z tesco to stolc normalny i wyprozniam sie prawidlowo. Trochę się boję żebym czegoś nie wykombinował jak zdecyduję się na zastrzyki.

    Ale bez nich z tak niskim testosteronem to w ogóle padaka.

    Panowie czy sami sobie robicie zastrzyki czy chodzicie do przychodni ja kilka razy sam sobie zrobiłem ale jak pytałem lekarza to ten mi mówił żebym sam sobie nie robił bo sobie nerw uszkodze jak to z tyym jest?
    Ostatnio edytowane przez 1577586 ; 16-01-13 o 09:45
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Dietę już zmieniłem już słodyczy nie kupuję nie jem w fast foodach próbuję jeść zdrowo jeszcze tylko muszę kalorie sobie zliczyć żeby git było.

    Wracając do psychiki to, mówię psychiatrą że mam tą dolegliwość czyli że hipogonadyzm i żę czytałaem na internecie że te dwie choroby razem nie występują. W dodatku mówię im że jak oni mi działają chamująco przez wychwytywanie dopaminy i serotoniny i inne działania tych leków chamujące na przysadkę to jak ja mam z nią kłopoty to że to leczenie nie dla mnie. Oni mówią że też się leczy. To ja że czemu inni nie mają takich reakcji po przyjmowaniu tych leków na sferę poznawczą jak ja bo nikogo tak one nie upośledzają poznawczo jak mnie. To oni że muszę być leczony i tyle nie dogada się. Nie tak łatwo syf odstawić jak on jest w tobie już próbowałędm to wróciłem do szpitala. A ci mają w tyłku moje problemy faszerują po na faszerowaniu 9 miesięcy byłem jak warzywo z łóżka nie wychodziłem teraz mam leki pozmniejszane to trochę lepiej. Ale kuleję.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    psychotropy maja to do siebie ze nie mozna ich tak na zimno odrazu odstawic.
    co ci zdiagnozowali i jake lekarstwa bierzesz?
    jaka nest historia chorob psychicznych w rodzinie? badales tarczyce?czytasz po angielsku?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    właśnie byłem u doktora powiedziałem mu że biorę testosteron w tabletkach a ten że źle i że jestem nabuzowany i on nie wie czy do szpitala się nie nadaję. Bo mi głos pogrubł, co za ludzie, kiedyś miałem TSH koło 4 a norma do 4,5 to brałem eutyroks, potem odstawiłem, a teraz badania ok. Miał mi lekarz psychotropy odstawić teraz nie chce i chce mi coś w zamian zapisać, ja się już nastawiłem że mi je odstawi więc nie wiem czy sam sobie ich nie będę odstawiał. Czytam po angielsku, w rodzinie ojciec przez chwilę brał ale już nie żyje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    na pocztek wczytaj sie w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    tylko z zrozumieniem powoli j dokladnjeie.
    potem podesle ci inne. w pacy jestem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •