Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 152

Temat: badania hormonalne - hipogonadyzm hipergonadotropowy

  1. #21
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    No własnie tak to u nas jest.Albo przepisłał gonadotropiny albo tescia.Stad kolego twoje problemy.Z niekompetencji lekarzy. Jak mógł jakiś baran pomylic sie w tak prostej diagnozie.Nie jest wszystko jedno jaki sposób leczenia. Twoja przypadłośc powinna być leczona gonadotropina ale JEDYNIE DO 17-19 roku zyciaa. Polega na podawaniu gonadotropin (HCG /HMG). Zwykle rozpoczyna się od choriongonadotropiny dawkowanej 2−3 razy w tygodniu po 2000 i. m., starannie obserwując następstwa somatyczne (powiększanie się jąder, wzrost owłosienia płciowego, skok wzrostu) oraz wzrost poziomu testosteronu w surowicy. Po około 6 miesiącach dołącza się preparat będący odpowiednikiem FSH: 2−3 razy w tygodniu 75 j.Jesli terapia nie przynosi pozytywnych rezultatów nalezy bezwzględnie przejśc na leczenie androgenami. . Ten Undestor tez mnie nie przekonuje.Dawka powinna być 120 -160 mg przez pierwsze 3-4 tygodnie a dopiero zejscie do 80 mg.Nie moge tu podwazac watpliwych kompetencji lekarza który nawiasem mówiac według mnie jest baranem skoro mu wszystko jedno czy leczy Cie gonadotropinami czu Undestorem. Według mnie skoro masz 33lata a chcesz jeszcze w zyciu cos uzyc - musisz przejsc na HTZ czyli zacząc wbijać testosteron. Twoje obawu odnosnie tycia sa bezpodstawne.To co kiedys działo sie u Ciebie tzn ten wzrost wagi to nic innego jak retencja spowodowana aromatazą. Przy suplementacji testosteronem nalezy BEZWZGLEDNIE przestrzegać pewnych reguł.Nie polega to na wbijaniu oraz wpierdalaniu czegokolwiek i lezeniu jak Kiepski przed telewizorem.W organizmie zachodzi cały proces .Nie est wazny jedynie poziom testosteronu.Hormony sa w pewnej korelacji.Testosteron , estradiol i prolaktyna - na tych trzech musisz sie skupić.Przy Twojej wadze centralna uwage musisz poswiecić E2.Wszystko metoda prób i błedów.Kolego zanim Fallenursus doprowadzuił mnie do stanu używalnosci musieliśmy kombinować z dawkami,a i do tej pory co jakis czas musze cos zmieniac.Uwierz mi zanim Fallen zaczął mnie naprowadzać - wcale nie byłem takim mondrala jak teraz.Czas zrobił swoje.Prawie 4 lata jestem na HRT i śmiem twierdzić że jestem o wiele lepszej kondycji niz nie jeden małolat.Zaczynając podnosiłem 30 kg!!.Teraz na ławce na barki wyciskam na skośnej 130 kg a na lezaco 160 i to tylko z obawy o stawy bo dałbym rade wiecej.Wyniki te to co prawda na maszynach bo na wolnych nie ćwicze , ale zawsze cos.Te popisy przyjacielu to po to aby Cie zmotywować.Nie obawiaj sie przytycia.Ja wazyłem około 130 kg i dzieki testosteronowi obecnie 87 -92 róznie to bywa. Jak sie zdecysujesz na zmiane swojego zycia pogadaj z Fallem i przestań tracic kase na konowałów.Sprawdzisz prostate, zrobisz badania któr e Ci wskarzemy i zaczniesz delikatnie wbijac.I nie mixa ale enan albo cypka.Twoje kontakty z lekarzami jak widzisz nie naleza do najbardziej udanych.Pomyłka odnosnie klasyfikacji hipogonadyzmu a co za tym idzie zła metody leczenia sa poniekad przyczyna drugorzędna Twoich problemów.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Herman dzięki za odpowiedź, słuchałem audycji Prof. Andrzeja Gomuła o HCG ponoć duże lepsze efekty się na nim osiąga, tu link do audycji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tylko że nigdzie pregnylu nie można kupić. Po tabletkach już się ucieszyłem bo kutka stoi jak trzeba na początku mogłem utrzymywać opóźniony spusta ale znów się pojebało i znów nie mogę, nie wiem czemu tak jest co z tym zrobić. A wogóle to się przekonuję do HCG tylko jak go kupić jak apteki sprzedać nie chcą bo mówią że w hurtowniach braki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Pregnyl musisz szukać w aptekach przy Klinikach Leczenia NIepłodnosci. Tam dostaniesz albo w ostateczności zamiennik.Ksiazka telefoniczna i szukaj.Przemyśl jeszcze tą HTZ.Masz czas poczytaj.Jak sie zdecydujesz daj znac bedziemy radzic.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    dzięki jakby co będę pytał.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    dziadek 160na klate?! fuuuuuck.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    21-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    słabo :P Maxiu 2 lata starszy i ponad 180 na klate
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    ja mam rekord 140 przy wadze 85 na sucho jak jeszcze niczego nie brałem a teraz ważę 113 i 70kg biorę tak po omnadrenie mnie osłabiło nie miałem odbloku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    z moich obliczen wynika ze maxio ok 14 lat mlodszy ;)
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 15-01-13 o 15:15
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Max to małolat hehe.Fall ja 130kg brałem w zeszłym roku co to mnie tym trenem szprycowałeś. Jak zaczynałem rozmowy z Toba Fall co to byłem po sanatorium to nie mogłem zawisnac na drazku takie miałem słabe rece.A teraz podciagam sie 12 razy!!! I wszyscy jestescie gluty bo mi w tym roku stuknie 53 lata. A Ty kolego autorze przemyśl moje sugestie.HTZ to dobra sprawa.Gomułe stawia na gonadotropiny ale niekoniecznie jest to zasadne.Na zachodzie a coraz częściej i w PL niewiele starsi od Ciebie zaczynaja wbijać. Omnadren odpuśc .Enan na początek 100mg /tydzień i cyklicznie co 3miesiace mniej wiecej HCG.W zaleznosci od poziomu estradioli IA ale to juz potem po badaniach.Bede szcery - nie wierze w sukces gonadotropin w Twoim wypadku.Obawiam sie ze sie zniechecisz.Tobie przyjacielu potrzeba kopa abys uwierzył ze mozna zyc inaczej.Ja jestem tego najlepszym przykładem. Z 49 letniego starego pierdoły zmieniłem sie w 53 letniego sprawnego człowieka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (15-01-13)

  11. #30
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    max ty glucie!
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •