Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 152

Temat: badania hormonalne - hipogonadyzm hipergonadotropowy

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    I nie tyjesz jak bierzesz tyle teścia bo ja po Omce utyłem a dużo nie wziąłem. A co ze strefą sexualna powinno się poprawić gdy zastosuję leczenie? Dam znać co lekarz powie ok.

    Prof. Naumam podaje żeby badać również:

    Oznaczenie SHBG (sex hormone binding globuline) i oznaczenie testosteronu pozwoli skalkulować poziom wolnego a więc bioaktywnego testosteronu. Jesli badanie to wskaże na obnizony poziom wolnego testosteronu w surowicy to wskazane jest odpowiednio skal;kulowane leczenie substytucyjne.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Piszesz o Osteoporozie a mnie kiedyś okropnie stopy bolały że chodzić nie mogłem ale na szczęście przestało. Zrobiłom badania metaboloitów D w surowicy.

    Witamina D3 metabolit 1,25 (OH)2D3 ............................63,8.................. ............. pg/ml NORMA: 15-60.
    witamina D3 metabolit 25 OHD3................................. 9,7................................ ng/ml NORMA: 11-54.

    Także kości też cierpią u mnie 1,25 D3 za wysoki to jest hormon, który ciągnie wit D ze słońca z tłuszczy itp. i jego nadwyżka wpływa na ich uszkadzanie. najlepiej żeby był w dolnej normie u mnie jest w górnej dlatego stan moich kości odzwierciedlony w metabolicie D3 25 OH jest fatalny poniżej normy.

    Na razie kości mocne choć bóle miałem sakruckie skurcze też miałem że w nocy się budziłem i się darłem na całą okolicę skręcające skurcze, ale to historia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    wazylem 64kg przy ponad 20% zatluszczeniu przez zaczeciem kuraccji. waze lekko ponad 100 przy owiele mniejszym...zdrowe zarcie,ciezkie treningi,duuuuzo cierpliwosci i zaparcia.






    kilka cykli na saa :p
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    a czy waga będzie rosła na teściu czy trzeba się tego obawiać co wtedy jak ci zacznie rosnąć. bo w moim przypadku przy 110 kg to się obawiam?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    to jak bedzies wygladac zalezy glownie od tego czym sie futrujesz.dieta wplywa na wiele czynnikow w twoim organizmie rowniez na hormony.
    napraw nawyki dietetyczne zacznij trenowac naprawimy cie jakos wspolnie. czekaj az hermann cos napisze.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Dzięki jak byłem w 3 średniej też dużo nie ważyłem 63 kg a po kilku lat siłki na sucho przy kreatynie itp. na wadze 80 kg 140 kg na klatę szło. Po Omce mnie tak jakoś wymęczyło że teraz po latach przerwy nawet 100kg nie pójdzie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    A co do norm byłem u jednego Profesora endokrynologii a ten mi mówi że badania w normie to co chcę i mi adresy restauracji ze zdrowym jedzeniem pokazuje. To mu mówię że jak bym dżonder nie miał to by wynik zero był a a ja je przecież mam to jak mi od dolnej skali trochę do góry wybiło to normalne ale przysadka do końca sprawna nie jest bo wyniki powinny być w szczycie. Tego telepnęło siwy włos się zjeżył wziął kartkę w rękę i patrzy zerka i tylko badania umiał wypisać i to te co ciula warte tylko kasę by wydoiły i to profesor ciekawe co on leczyć umie bronił jeden temat zawężyło mu się spojrzenie do tarczycy i żeńskich hormonów płciowych a pazerny na kase i leczyć wszystko by chciał. 200 zeta w błoto poszło, teraz idę do innego znawcy w piątek ciekawe co mi powie.

    A ja mam jeszcze wysokie ciśnienie 150/90 czy to nie przeszkadzać będzie w kuracji.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Oczywiście ja mam już diagnozę u Prof. Baranowskiej z Wawy ale daleko mi do niej a tu gdzie mieszkam to takie okazy medycyn są i cusz zrobić, profesorkowi ręka się telepie patrzy na wyniki i mówi cóż ona chciała przecież wyniki w normie. Ale tumam przecież to nie że w normie bo to są zakresy a tępol że ho, dopiero mu mówię że w testach stymulacji wyszedł hipogonadyzm hipergonadotropowy bo za szybko normy mi spadały. Ten patrzy i rzecze w stymulacji aha ale dopiero w testach stymulacji wyszło co to w innych to widać nie było tępak nie widział a profesor a kasę 200 zeta bez skrupułów wziął a to on mi chyba karę powinien zapłacić za stracony czas i inicjatywę jak i za utracone inne korzyści.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    zrobiłem zdjęcie mojej przysadki, dodaję w załączniku, napisali że wszystko w pożo tylko że w zatokach mam polipowate zgróbienie błony śluzowej. Nie wiem co się z tym wiąże, kiedyś miałem niedowład mięśnia twarzy jeszcze mam pozostałości może to z tego powodu?
    Załączone Grafiki Załączone Grafiki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar 1577586
    Dołączył
    08-01-13
    Postów
    171
    SOG
    13
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Byłem u lekarza, powiedział że mam hipogonadyzm hipogonadotropowy a nie hipergonadotropowy jak napisała profesor, ale mniejsza o to. Chciał mi przypisać gonadotropiny byłem sprawdzać w aptece ale są niedostępne u producenta. Więc przypisał mi teścia w tabletkach Undestor, powiedział że testosteron to niebezpieczna sprawa więc zobaczymy o ile mi się podniesie po tabletkach jego poziom, mówił że jakby w wynikach poziom był 360 to by nic nie trzeba było robić bo by było dobrze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •