Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: kołatanie serca

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Gwido
    Dołączył
    25-05-10
    Skąd
    Opolskie
    Wiek
    29
    Postów
    393
    SOG
    14
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    powiem tak: mialem robiony rezonans serca. wynik bd mogl skonsultowac z kardiologiem dopiero w czerwcu, jednak z tego co tam przeczytałem to wada/problem ktory podejrzewał u mnie lekarz nie występuje. A co do kolatania to ostatnio jakos o tym nie mysle, staram sie nie nakrecac i uczucie ze "cos mi wali" w szyi i w klacie przeszło. Trenować trenuje, jem zdrowo. Magnez biore. Mysle ze to ma podloze psychiczne, nerwowe.. Czasami borykam sie z jakimis irracjonalnymi myslami i bzdurami ktore przychodza do glowy nie wiadomo skąd. Jak ktos ma nature tkaa ze sie czyms martwi i przejmuje to potem takie objawy i dokuczliwości jak te kolatanie moze wystąpić moim zdaniem.
    Aha, i nie mialem czegos takiego jak wysoki puls spoczynkowy :D moj wynosi przewaznie ok. 52uderzenia/minute.
    Pain is temporary.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Quba
    Dołączył
    08-03-13
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja miałem kołatania oraz częstoskurcz serca (bywały takie gęste i mocne uderzenia). Ale na tle nerwowym. Chodziłem po lekarzach(kardiolog,neurolog,itp.) i nic nie wykazywało, że jest źle ze mną. Na dodatek miałem napadowe zawroty głowy z ostrym potem. Miewałem kilkusekundowe zatrzymania akcji serca. Teraz mam 21 lat, czuje się świetnie. I żaden lekarz,ani lek mi nie pomógł. Po prostu poszło mi z wiekiem

    Jeżeli masz takie problemy to zrób w pierwszej kolejności badanie w szpitalu Holter EKG. Trwa ono 24-48h. Po tym badaniu i wizycie u Kardiologa masz wszystko wyjaśnione.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Quba
    Dołączył
    08-03-13
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja miałem kołatania oraz częstoskurcz serca (bywały takie gęste i mocne uderzenia). Ale na tle nerwowym. Chodziłem po lekarzach(kardiolog,neurolog,itp.) i nic nie wykazywało, że jest źle ze mną. Na dodatek miałem napadowe zawroty głowy z ostrym potem. Miewałem kilkusekundowe zatrzymania akcji serca. Teraz mam 21 lat, czuje się świetnie. I żaden lekarz,ani lek mi nie pomógł. Po prostu poszło mi z wiekiem

    Jeżeli masz takie problemy to zrób w pierwszej kolejności badanie w szpitalu Holter EKG. Trwa ono 24-48h. Po tym badaniu i wizycie u Kardiologa masz wszystko wyjaśnione.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    A czujecie jak wam serce bije? Ja słysze dośc głośno i czuje jak wali, nieraz az sie klata trzęsie.
    kiedyś mi to przeszkadzało, zasnąć nie mogłem w nocy. ale jakos nauczylem sie z tym zyc i nie zwracam juz uwagi
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Quba
    Dołączył
    08-03-13
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak samo miałem kolego :) zrywalem się też gwałtowne z łóżka. To jest na bank na tle nerwowym. U mnie winą były słabe oceny w szkole oraz stres że nie zdążę poprawić ich. Przejdzie ci to po jakimś czasie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    moze i tak. w szkole sredniej sie trochę bardziej wszystkim przejmowałem. teraz jestem na studiach, mam wszystko w dupie (czyli sprawy związane ze studiami, ale i nie tylko) i jest jakby lepiej :)
    takze warto zmienic podejscie do zycia
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Gwido
    Dołączył
    25-05-10
    Skąd
    Opolskie
    Wiek
    29
    Postów
    393
    SOG
    14
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Z doświadczenia juz wiem ze to jest na 100% problem na tle nerwowym. Po jakimś czasie samo przechodzi. Jak macie jakieś spiny, czy inne problemy to czasem sie nawraca ;P
    Pain is temporary.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Sezonowiec Avatar ka_rolina_89
    Dołączył
    15-09-14
    Skąd
    Łódź
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jeśli badania nic nie wykazały, to kup sobie valused lub valuherb w aptece, zażywaj 2 razy dziennie, pij melisę. To wycisza.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar ola6666
    Dołączył
    06-02-15
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Myślę że lepiej tego nie ignorować warto zrobić dodatkowe badania .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    Panowie co wy pierdolita.. ;p idzcie do dobrego kardiologa. Też miałem taki problem, poszedłem i miałem zrobione EKG USG próbę wysiłkową, holter. wyszło mi że jedna zastawka delikatnie się nie przymyka kilka razy na dzień ale to podobno dopuszczalne. Polecił mi jeść magnez.. Dziennie jem ok 2-3g magnezu i serce pracuje jak szwajcarski zegarek ;) Wypróbujcie :)
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •