Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Zastój

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar bogdan7
    Dołączył
    16-12-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Zastój

    Witam. Mam taki problem. Ćwiczę konkretnie od 6 miesięcy i dopadł mnie chyba zastój. Zmieniłem po 3 miesiącach trening i wygląda on w ten sposób :
    poniedziałek -cała klatka ( wyciskanie plaska, wyciskanie skos dodatni, rozpietki na plaskiej i wyciskanie sztangielek w najwyzszym dodatnim skosie) wszystko po 4 serie
    wtorek-barki (wyciskanie zza głowy, unoszenie sztangi stojac , ciagniecie sztangi wzdluz tulowia, unoszenie sztangielek w opadzie) wszysko po 4 serie
    piatek - biceps tricpes (wyciskanie sztangi w waskim chwycie, wyciskanie sztangi zza glowy siedzac, prostowanie przedramienia w opadzie, uginanie ramion w waskim uchwycie, uginanie ramion siedzac z sztangielkami w szerokim uchwycie i uginanie ramienia w podporze o kolano) cwiczenia na triceps po 4 serie a na biceps po 3 serie
    sobota-plecy (podciaganie na drazku z 10 kg krazkiem po 30 powtorzen, wioslowanie koncem sztangi , martwy ciag) wszystko po 4 serie
    moj wzrost to 180 cm
    waga 70 kg
    obwod klatki 108cm
    obwod ramienia 35,3 cm
    odwod brzucha 82 cm

    nog nie robie ale zaczynam od 12 stycznia ( po studniowce) i zamierzam dodac jakas kreatyne.
    ostatnia kreatyne bralem 5 tyg temu i cykl trwal 5 tyg
    moja dieta ? jem codziennie 3 torebki ryzu , owsianke 100g, jakies tam kanapeczki w szkole, piers z kurczaka 100-150g, serek wiejski , ser bialy, jakas tam surowke,3 jajka , i ogolnie obiad ( co mama ugotuje ;P ) rozbijam to na 6 posilkow. przez ostatnie 2 tyg jem rowniez gainera.

    moj max na klate to 95 kg
    na drazku 10 razy z krazkiem 10 kg i 18 razy bez zadnego obciazenia
    jestem ektomorfem.
    najbardziej zalzy mi na przyrostach w ramionach ale inne partie tez sa bardzo wazne ;)
    prosze o pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Hellmut89
    Dołączył
    29-10-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    178
    SOG
    10
    Otrzymał : 94 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Zastój po 6 miesiącach? Dziwne trochę ponieważ po 6 miesiącach powinneś dopiero zacząć się rozkręcać(do tego czasu ćwiczenie techniki, cwiczeń i reakcji organizmu). Jeśli chodzi o plan to wybierz jakiś typu PPL lub FBW, masz gotowce, plany dobre i sprawdzone. Zaczniesz ćwiczyć nogi to będziesz miał i przyrosty (to największe miesnie), jak bierzesz prysznic to myjesz się cały, nie do połowy tak samo z ćwiczeniami. Chcesz mieć efekty ćwicz całe ciało nie pół;)

    Z kreatyną się nie wypowiadam bo nie wiem na co tobie była na początku ćwiczeń.
    Ostatnio edytowane przez Hellmut89 ; 16-12-12 o 18:33 Powód: dopisanie zdania
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomych1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar pinki127
    Dołączył
    12-01-12
    Skąd
    Pakistan
    Postów
    304
    SOG
    15
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    niech tez sb zmienia plany co 4-6 tyg :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •