Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Plan.

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar DavidZinc
    Dołączył
    22-06-12
    Postów
    130
    SOG
    37
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Właśnie tak odpowiedział hardkorowy koksu na pytanie: "Co zrobić jeżeli mogę tylko 3x w tyg. trenować, jak łączyć partie mięśniowe?". Biceps, a nie triceps właśnie ze względu na to, że przy robieniu klatki, a następnie barków triceps jest moim zdaniem wystarczająco trenowany, a biceps nie był używany, więc można dopompować na ostatnie ćwiczenie i dlatego też zgodzę się z opinią koksa. Pewnie można triceps zamiast bicepsa, ale pytanie czy starczy Ci na to siły. W dużej mierze zależy to od intensywności treningu. Jak kto woli. Tak naprawdę każdy musi przekonać się na własnej skórze. Nie ma uniwersalnego treningu i diety. Trzeba poznać swój organizm, swoje mięśnie i zacząć orientować się co dla nich tak naprawdę jest dobre. Sam powoli się do tego przekonuję. :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik DavidZinc otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    krolik_szaleniec (15-12-12)

  3. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Taa,Koksa słuchac to bedziesz na bank Mr O jak On sobie wszędzie jaja robi. Jedyny rzeczowy wywiad z Nim przeprowadzony jaki widziałem w języku polskim to z Radkiem Słodkiewiczem. Co do treningu 3 razy w tygodniu to ja zawsze polecam pull/push/legs. Podstawowe, wielostawowe ćwiczenia, trzymana micha i będziesz notował progres moim skromnym zdaniem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •