Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Temat: Białko, czy gainer dla 15-latka?

Threaded View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar DżepiPump
    Dołączył
    30-06-12
    Skąd
    Kielce
    Postów
    81
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie Białko, czy gainer dla 15-latka?

    Mam kilka pytań dotyczących brania białka lub gainera na masę do 100 zł. Czytałem na różnych forach, że nie powinno mi zaszkodzić, bo to jedzenie w proszku, ale bez diety i siłowni nic mi to nie da. Właśnie jest problem z dietą w r. szkolnym, bo przecież ciężko będzie zabrać ryż, mleko, ryby itp. do szkoły :) Poza tym mamy przerwy tylko 5 min... Co innego w wakacje. Całe ostatnie wakacje miałem dietę. Jadłem dużo, tak że cały czas czułem się pełny, mimo to, jeżeli w ogóle przytyłem to niezauważalnie. Dodatkowo ostatnio byłem dość ciężko chory, nie chodziłem miesiąc na silownię, zleciałem jeszcze z tej mojej marnej wagi 56 kg. Pomyślałem o białku lub gainerze. Na razie kupiłbym to na spróbę i zobaczył jaki to będzie miało wpływ na mój organizm i czy to cokolwiek pomoże.
    1. Czy białko lub gainer mi nie zaszkodzi, jeżeli tak to w jaki sposób?
    2. Czy dla mnie na masę lepsze będzie białko, czy gainer?
    3. Jakie dokładnie modele polecacie białka lub gainera? (czytałem, że dobry jest gainer vitalmax pro gainer 2, białka nie wiem. Przejrzałem również ten temat: http://www.e-gym.pl/showthread.php?6...nych-polecenia)

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez DżepiPump ; 28-11-12 o 20:37
    "W moich żyłach to płynie Racket Fuel, a nie jakieś tam dziadostwo!"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •