Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ktory trening wybrac ?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Ktory trening wybrac ?

    Witam mam pytanko,chcę zacząć trening na siłowni mialem juz kilka przygod z silownia (ok 1.5 roku lacznie) ale z dlugggimi przerwami wiec nie sadze by byla to jakas wazna informacja.

    Moje pytanie brzmi tak zapuscilem sie ostatnio waga 95 KG na 175 cm Wzrostu,jest to waga spora ale co dziwne nie jestem zalany tluszczem,wygladam raczej normalnie i kazdy mi to mowi,jedynie brzuch jest wiekszy,reszta jest normalna i teraz moje pytanie Czy robic trening masowy czy redukcyjny ? Oczywiscie wzialem sie za diete 5 posilkow dziennie co 3-4 godziny,juz kiedys taka dieta dala mi schudnac 25 kg w 4 miesiace ale niestety zapuscilem sie po przez prace kierowcy po 3-4 tygodnie w samochodzie ale juz nie jezdze wiec mam czas aby sie za siebie wziac. Czekam na jakies konkretne odpowiedzi nie chce aby mi ktos rozpisywal treningi czy diety cud itp,jedynie jaki trening aby zgubic troche tego brzucha a ksztaltowac reszte bo problemem jest jedynie brzuch,nie jest to " zwisajacy" tluszcz ale brzuch odstaje sporo i to mi wlasnie przeszkadza. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    wybierz taki ktory jest najciezszy najbardziej intensywny i daje ci wystarczajaca ilosc czasu na regeneracje. sukces twojego planu siedzi w lodowce
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Własnie nie wiem ktory trening powinienem wybrac bo mam pewne obawy ze przy masowaniu nie bede chudl z brzucha o w ten sposob powiem bo jezeli chodzi o rece,klatke,nogi czy plecy to masa i potem rzezba problem tkwi jedynie w bruchu przez niego wlasnie nie wiem masa czy redukcja i potem masa nie mam pojecia ale dzieki za zainteresowanie tematem ! :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    rozpisz diete.
    calodzienne makro.
    wrzuc fote sylwetki
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Foty nie mam czym niestety zrobic i wrzucic.
    Dieta jak juz pisalem jem 5 razy dziennie co 3 godziny,dieta jest skuteczna,stosowalem ja wczesniej zrzucilem 25 kg tylko ze znow sie zaniedbalem z powodu pracy jaka wykonywalem.
    a jem wszystko tylko co 3 godziny,male ilosci z wykluczeniem slodyczy,pieczywa jasnego,pije sama wode,nic smazonego itp.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Pdbijam temat chcialbym zeby ktos mi krotko odpowiedzial bez zbednych akcji :) Czy osoba gruba/otyla ale tez nie makabrycznie,chodzi jedynie o brzuch i ewentualnie klatke piersiowa,rece,plecy czy nogo itp sa normalne,moje pytanie to: Czy osoba gruba powinna cwiczyc mase czy raczej redukowac i dopiero masa ? dodam ze diete mam jem 5x dziennie co 3 godziny,male ilosci z wylaczeniem makaronow,slodyczy,pieczywa itp juz kiedys na tej diecie schudlem 24 kg w kilka miesiecy narazie zrzucilem 4 kg bo stosuja ja od niedawna czekam na odp masa czy redukcja ? mam nadzieje ze osoba grubsza moze robic mase :D Pzdr
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyOverdriveTagger First Class
    Avatar PucuLeg
    Dołączył
    12-07-10
    Skąd
    Legionowo, 10-piętrowiec (tak w sumie to ma 11 pięter)
    Wiek
    30
    Postów
    539
    SOG
    55
    Otrzymał : 38 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    Na poczatku to Ty sie sam zastanow co chcesz osiagnac, co chcesz w sobie zmienic, jesli przeszkadza Ci tluszcz jaki masz na sobie to wez sie za siebie i zrzuc go, jesli Ci nie przeszkadza to dorzuc zarcia do miski i masuj poki z ubran nie wyrosniesz... A potem zadawaj pytania co do konkretnie wyznaczonego celu. A to ze wcinasz 5x dziennie co 3 godziny duzo nam nie mowi... Co do pytania: osoba grubsza moze robic mase, czemu nie? To tylko od Ciebie zalezy co z siebie zrobisz. Ja osobiscie najpierw zrzucilbym ten brzuch dopiero potem wzial sie za mase, dla samego zdrowia i estetycznej sylwetki.
    Kurczak, tuńczyk, kreatyna zrobią ze mnie s********* ];->
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Problemem jest jedynie brzuch,reszty gubic nie chce narazie trzymam diete 5x dziennie co 3 godziny wiem ze to nic nie mowi bo to jest standardowa dieta na zrzucenie Kg a nie jakas specjalistyczna co do masy czy innych. Narazie bede na diecie az zgubie troche brzucha + bede cwiczyl masowke typowo dla ogolnorozwojowki bo przy diecie wiele tej masy nie zlapie a jak zrzuce pare Kg zaczne robic juz typowa mase + dieta tez typowo na mase
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •