siema w sumie zaś ten temat. jestem na hrt ale robie sobie cykl na tesciu 200 co 5 dni. zacząłem podawać hcg i tak jak za pierwszym razem kłopty z erekcją :D więc już wiadomo że to przez estrogeny. wtedy to przeczekałem ale trwało to chyba miesiąc od odstawienia hcg i zmniejszenia dawek test. teraz mam zamiar jechać cykl dalej ale zbić troche estradiol. nie wiem za bardzo jaki mam teraz poziom ale na 100% jest wysoki, bo już bez hcg miałem go na poziomie 60(przy normie 5-40)

więc postanowiłem zmienic iniekcje na 100mg(testosteron enthanante) co 3 dni. hcg 500j. co tydzień (już 3 razy było) no i ostatnio dodałem arimidex (lekarz mi przepisał na próbę).

pierwszą dawkę wziąłem 0.5 mg (pół tabletki), następną 3 dni później 0.25mg, po następnych 3 dniach(dzisiaj) też 0.25. ciężko stwierdzić czy jest poprawa, jutro/pojutrze zrobie badanie na poziom estradiolu i testostoernu.


czy dobrze dobrałem te dawki, czy może na początku brać po 0.5 a potem zmniejszyć?
i ile może mniej więcej trwać zbicie estradiolu?
co ile robić badania na poziom estradiolu ?
czy przestać od razu jak wróci do "normalności" zamiast sugerować się tylko wynikiem? no bo na cyklu tak czy siak musi być podwyższony estradiol...