Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Bardzo proszę o pomoc - Brzuszek!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar PQ1
    Dołączył
    10-11-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Bardzo proszę o pomoc - Brzuszek!

    Witam serdecznie,

    W sumie to nigdy nie myślałem że zwrócenie się o pomoc na forum, może mi pomóc. Ale spróbować nie zaszkodzi. Mam 19 lat, 180cm wzrostu i obecnie 66 kg wagi. Bardzo proszę o profesjonalne podejście do sprawy :)

    Ogólnie nie jestem tęgim człowiekiem, ćwiczę do 4-5 dni w tygodniu, u siebie w domu. Staram się unikać niezdrowego jedzenia, nie jem cipsów, nie pije gazowanego, nie objadam się Fast-foodami. Jem dużo warzyw, sałatek warzywnych, mięso (wołowe) no i błonnik (czytałem że jest dobry na metabolizm, zjadam około 1-1,5 kg tygodniowo, w to wchodzą otręby, słonecznik, najzwyklejsze płatki, trochę orzechów i do smaku dodaje odrobinę rodzynek). Nie jadam rzeczy słodkich, czekolady, batony itd. Staram się nie jeść po 18, ew jakiś owoc. Staram się jeść 4-5 posiłków dziennie. Stronie od alkoholu. Piwa nie piłem ponad 4 miesiące, wódka jedynie okazyjnie (w niewielkich ilościach), wino raz na 2-3 tygodnie. Jedyne co można mi zarzucić to picie kawy, lecz wolę kawę od energetyku.

    Wyrabiam 200-250 pompek + około 400-500 powtórzeń różnych ćwiczeń abs na brzuszek (w sumie) dziennie w dni ćwiczące + do tego siłka raz lub dwa razy w tygodniu (to zależy od czasu). Na siłce ćwiczę biceps, barki, nogi i troszkę brzuszek. No i tak już zleciało mi ponad półtora miesiąca. (w wakacje była siłka i dieta, z 75kg schudłem na 63kg)

    Ogólnie mam całkiem spoko brzuszek, widać jakiś tam zarys mięśni i w ogóle, lecz problem polega na tym że wystarczy że napije się szklankę wody, lub zjem cokolwiek w najmniejszej porcji, i brzuszek robi mi się jak balonik. Jak mogę temu zapobiec? Sprawia mi to trochę problemu bo gdy np. jestem u dziewczyny i wypiję filiżankę kawy to brzuch wychodzi mi na wierzch, a przecież tak być nie powinno. Może powinienem przytyć, i wtedy nie będzie tak tego widać?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    kurde koleszko w koncu przebolałem się żeby przeczytać cały post i to tak długi a Ty mi z takimi rzeczami wyjeżdżasz?
    a gdzie sie te całe jedzenie ma podziac? to normalne. ale jest jeden pomysł ,wypij tą kawe u dziewczyny leć szybko do wc wysikaj sie i włóż dwa palce do gardła zwymiotuj wszystko co zjadłeś i wypiłeś i znów masz krate i płaski "brzuszek".
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar HuGsoN
    Dołączył
    17-10-06
    Skąd
    Siedlce
    Postów
    1,804
    SOG
    446
    Otrzymał : 382 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Więcej sexu, a mniej pozerki u dziewczyny i problem zniknie. Pozdr.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    to normalne że brzuch nie będzie cały czas płaski, lepiej bierz się za budowe mięśni i poczytaj o treningu FBW
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Gwido
    Dołączył
    25-05-10
    Skąd
    Opolskie
    Wiek
    29
    Postów
    393
    SOG
    14
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    musisz jesc! masy troche zrob a nie tam brzuszek
    Pain is temporary.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Project
    Dołączył
    02-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Lepsza dobra masa i brzuszek niz sie wyzylowac i wygladac jak patyk ! Jak konkretnie zmasujesz to uwierz mi ze ten brzuszek nie bedzie przeszkadzal dziewczynie bo bedzie zajeta jaraniem sie nad twoja masa :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •