Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Suplementy - czy naprawdę działają?

  1. #1
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie Suplementy - czy naprawdę działają?

    Siema!
    Wiadomo, że gdy ktoś zaczyna interesować się kulturystyką wierzy, ze kreatyna i tego typu rzeczy działają i sprawią, że w bicku kilka cm przybędzie. Jednak coraz częściej słyszy się opinie, że to bzdura. Suple nie mają praktycznie żadnego wpływu na organizm, jest to tylko efekt placebo.

    Jakie jest wasze zdanie? Opłaca się bawić w suplementy? Bo jeśli nie to wychodzi na to, że najlepiej od razu po wykorzystaniu diety itd, brać się za sterydy, które już na pewno działają ;)

    P.S Nawet Savickas w wywiadzie powiedział, że suple to bzdura, liczy się tylko mięso i sterydy
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar opalinho
    Dołączył
    31-08-09
    Postów
    648
    SOG
    104
    Otrzymał : 64 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Kreatyna cos tam dziala i warto wg mnie ją stosowac jesli ma sie fundusze. Bialko tez staram sie jakies miec gdyz zwyczajnie jest mi wygodnie nieraz wstrzasnac razem z platkami i wypic. Do tego kofa w tabsach - tania i skuteczna jesli chodzi o lekkiego kopa(nie lubię nacpany na trening chodzic - kofeinowy kop jest w sam raz). Natomiast co do reszty to niestety szkoda hajsu chyba - taki wniosek mi sie nasuwa.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomych1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar pinki127
    Dołączył
    12-01-12
    Skąd
    Pakistan
    Postów
    304
    SOG
    15
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    moje zdanie jest takie opłaca sie inwestowac moze nie we wszystkie ale np białko gainery staki itp
    tylko trzeba obczajic opinie danego produktu dajmy na to marke Megabol barszcz kto wie co jest w
    srodku ...Ale suplement to suplement musimy sie skupiac na diecie to jest podstawa
    bo bez tego ani rusz
    tyle odemnie pozdro Latino
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    sterydy działają ?
    bez odpowiedniej diety i suplementacji nic nie działa
    znam ludzi co nakupili towaru wbijali jedli 3x dziennie same hujstwa i pare kg przybrali moze smalcu troche wody naciągneli odstawili i dalej jak pier... suchary

    1dieta 65%
    2trening 20%
    3suplementy i odżywki dla wzbogacenia diety 15%
    4sterydy (przekroczenie granic możliwości )

    a znam ludzi co tylko wspomagają organizm dodatkowym białkiem glutaminą i bcaa trzymają dietę są silni zwinni i dobrze zbudowani a taką suplementacje mają jako stałą już ponad rok

    sam jade teraz na dobrych suplach i odżywkach z dietą u mnie różnie bywa nie ma co sie oszukiwac czasu nie ma i właśnie uzupełniam braki odżywkami czuje się świetnie stopniowo siła wzrasta masa też po woli idzie wszystko na +

    ​a to że tamten placek powiedział że tylko mięcho i sterydy to juz wiadomo jakie podejscie ma ten człowiek ;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinki127 Zobacz post
    moje zdanie jest takie opłaca sie inwestowac moze nie we wszystkie ale np białko gainery staki itp
    tylko trzeba obczajic opinie danego produktu dajmy na to marke Megabol barszcz kto wie co jest w
    srodku ...Ale suplement to suplement musimy sie skupiac na diecie to jest podstawa
    bo bez tego ani rusz
    tyle odemnie pozdro Latino
    hehehe no tak suplement każdy tylko patrzy na cene i jaka reklama produktu hehehe
    skład jest ważny i czy faktycznie jest to co na etykiecie bo teraz nie tylko koks ale suple i odżywki podrabiają bo to najlepsze pieniądze dla tego wybierajcie porządne sklepy z renomą którzy mają towar od pewnych dostawców
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomych1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar pinki127
    Dołączył
    12-01-12
    Skąd
    Pakistan
    Postów
    304
    SOG
    15
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    o to mi tez chodziło
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Tak jak powiedzial piuras. Wedlog mnie kiedy potrzeba to brac bialko gainer jest spoko reszta tez daje rade bcaa pomocne bez tego sie z domu nie ruszam;) kreatyna opcjonalnie jak mocy nie ma jakis stak z kreta albo bez przed treningiem bezcenne bo trening rano a czasem nie ma mocy wiec jak znalazl. Podstawy zawsze sa najlepsze...
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    suplementów jest naprawdę sporo i nie wszystkie działają albo działają znikomie. Są też takie które jak najbardziej działają. Tak jak napisał Piuras, bez systematycznej diety pieniądze wydane na suple pójdą w błoto. Jak masz wątpliwości to czytaj badania. Suplementy da się zastąpić dietą. Można bez wielu się obyć co większość ćwiczących sobie nie wyobraża.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    dokładnie:) suplementy i odżywki zostały stworzone dla wygody ale dieta tak czy tak jest podstawą wszystkiego ....

    są tanie średnie i drogie firmy tylko że mało kto jak już pisałem zwraca uwagę na skład dlatego to jest najważniejsze! przy dobieraniu suplementów i odżywek i myślę ze to tyle na ten temat
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    wg mnie działają, szczególnie kreta, amino, bialka i gainery. reszta pewnie tez dziala, tyle tylko ze cięzko dobrac do własnego organizmu odpowiednią dawkę, ktora uwidoczni konretne efekty
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •