Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Kredyt studencki.

  1. #11
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pumbas Zobacz post
    daj spokoj studiuje socjologię, z takim wykształceniem spokojnie będę mieć robotę
    z całym szacunkiem Pumbas- jak byś studiował budownictwo, mechatronika, czy jeden z kierunków zamawianych to robote myslę że masz na 99% po studiach a po socjologii to masz tyle co nic. tak samo jak ja po moim zarządzaniu, nadzieja jeszcze w mojej specjalizacji na magostrze+ szkoleniach w trakcie.
    nie mówię tego złośliwie żebyś tego tak nie odebrał, ale coraz bardziej skąłdniam isę przy opinii ludzie którzy twierdza że "lepiej było iść do zawodówki" niestety takie teraz mamy czasy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    .rocky (29-10-12)

  3. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    fallen nie znasz sytuacji w pl dlatego potraktoweś tego socjologa serio.
    to jest właśnie jeden z wiodących kierunków jeśli chodzi o lipę po studiach.
    kubaakorona , niektorzy nie studiuja zeby pic i zyc na garnuszku starszych. więc wsadź sobie swoje 90% w dupę i nie pisz jak gówno wiesz i nie dysponujesz zadnymi pomocnymi informacjami
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    ku.. produkowalem sie 5 min i rozlaczylo mi internet... od poczatku. chlopcze z malinowym nosem nie podniecaj sie odrazu. skoro ty jak i wiekszosc moich znajomych poszlo na studia tylko po to zeby cos skonczyc to wspolczuje ;) dla mnie to strata czasu ktorego juz nie cofne... co do leni ktorzy nie ucza sie nie pracuja to ciesze sie ze im sie tak powodzi. tylko mamusi i tatusia kiedys zabraknie a oni zostana z reka w nocniczku. wiekszosc pracodawcow pierd... jakie masz wyksztalcenie. jesli sie sprawdzisz w tym co robisz to ty zostaniesz i bedziesz mial prace. u mnie w firmie moze kilku jest po studiach konkretnie polaczonych z nasza branza a reszta to zlepek roznych innych kierunkow. najsmiesniejsze jest to ze niby wyksztlaceni wiec powinni byc chociaz w mordzie wyzej od nas , juz nie mowie o papierze a jednak jest inaczej. oni przez studia maja kilka lat w plecy a duzy % ludzi juz pracowalo i sie rozwijalo. studiujcie ale z glowa;) nie chcialem cie obrazic wiec nie zlosc sie buziaki slodziaki:*
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    socjologia? ....... nie , to nie jest dobry kierunek moim zdaniem. Chyba że sa znajomości :) lub zostajesz na uczelni. Lub nie wiem, nie mam wiedzy co się robi po socjologii, ale nie bez powodu w internecie mamy Puchałkę 36260_3481_500_Jeste-Socjologie.jpg
    Ja bym po prostu tego kierunku nie wybrała.

    Kuba, to że mama i tata dają kase i utrzymują to spoko, firme czy cokolwiek pewnie się przejmuje po rodzicach, więc tacy ludzie w jacyś sposób są ustawieni. Albo taki student nie potrzebuje pracować, bo te pieniążki po prostu są.

    Micek, po zarządzaniu zawsze coś się znajdzie bo to jest baaardzo ogólne pojęcie. Należy tylko ściślej ukierunkować swoje 'zarządzanie'.

    A z reszta.. wypowiem się jak studia skończę. Jeszcze 3 semestry do Pani Inżynier.
    I dalej dzienne :D chyba że jakiś mąż, dzidziuś. och och.
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    mowilem tylko i wylacznie o ludziach ktorzy nie urodzili sie w rodzinie rockefellerow;) jak bym mial przejac firme to tez bym siedzal na dupie i nic nie robil bo po co..??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    Nie mogę uwierzyć , że wszyscy wzieli to na serio.. kwa jak można pisać że studiuję socjologię więc będę mieć po tym pracę, w punkcie gdy kazdy trąbi jakim gównem jest ten kierunek? nalezalo to odczytać jako poinformanie kuby że zdaję sobie sprawę z takiej sytuacji na rynku więc nie studiuję takiego kierunku.

    I dalej, jak napisałem, że niektórzy nie studiują dla studiowania, to chyba widać, że piję o swoim przypadku - jak więc możesz zaraz pisać:
    skoro ty jak i wiekszosc moich znajomych poszlo na studia tylko po to zeby cos skonczyc to wspolczuje ;)
    zejdźcie z samego tematu studiowania, nie jest to dla mnie zapychacz czasu i podchodzę z głową

    zeby sprostowac ta nieszczesna socjologie to jestem na polibudzie gdanskiej, inżynieria biomedyczna, wydział elektronika,telekomunikacja i informatyka.

    bardziej interesuje mnie:
    Czy ktokolwiek ma doświadczenie z inwestowaniem pieniędzy!? złoto? może jakieś obligacje skarbowe?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •