Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Kupno od¿ywek - ok. 5 miesiêcy sta¿u

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar kurkodyl
    Do³±czy³
    01-10-12
    Sk±d
    zst
    Postów
    16
    SOG
    12
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Kupno od¿ywek - ok. 5 miesiêcy sta¿u

    Witam wszystkich, Zanim zaczyna³em cwiczyc wazylem 50kg przy 176cm wzrostu. Zatrzyma³em sie na 63kg, i od oko³o 2-3 miesiecy nic sie nie zmienia... Je¿eli chodzi o rekordy silowe to 75kg na ³aweczce. Æwicze nieco ponad 5miesiêcy. Zale¿y mi na masie i sile. Zaczyna³em na planszach zawartych w ksi±¿ce Joe Weider'a. Obecny stosowany trening to Push/Pull/Legs. Typ budowy, ektomorfik. Staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie, skladajace sie glownie z piersi kurczaka , ryzu, makaronu, tunczyka, warzyw itp. Na ca³± zabawê mogê przeznaczyc okolo 200zl, zwracam sie z pro¶b± poniewaz nie chce wywalic pieniedzy w bloto i nie mam zbyt wielkiego pojecia w dziedzinie suplementacji. Dziekuje za ka¿de pomocne slowo i proszê o w miare szybkie odpowiedzi ;)
    Ostatnio edytowane przez kurkodyl ; 05-10-12 o 16:53

  2. #2
    Administrator Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjêæOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Do³±czy³
    27-04-12
    Sk±d
    £ód¼
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzyma³ : 105 SOGi w 74 postach

    Domy¶lnie

    Napisales ze nie chcesz smiecic na forum to czemu to robisz? Napisz to w swoim dzienniczku i wtedy sie odpowie po co 2 tematy pisac? Zamykam temat przenies go do siebie.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z od¿ywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, mi³± obs³ugê i najszybsz± wysy³kê!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •