Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Kupno odżywek - ok. 5 miesięcy stażu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar kurkodyl
    Dołączył
    01-10-12
    Skąd
    zst
    Postów
    16
    SOG
    12
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kupno odżywek - ok. 5 miesięcy stażu

    Witam wszystkich, Zanim zaczynałem cwiczyc wazylem 50kg przy 176cm wzrostu. Zatrzymałem sie na 63kg, i od około 2-3 miesiecy nic sie nie zmienia... Jeżeli chodzi o rekordy silowe to 75kg na ławeczce. Ćwicze nieco ponad 5miesięcy. Zależy mi na masie i sile. Zaczynałem na planszach zawartych w książce Joe Weider'a. Obecny stosowany trening to Push/Pull/Legs. Typ budowy, ektomorfik. Staram sie jesc 4-5 posilkow dziennie, skladajace sie glownie z piersi kurczaka , ryzu, makaronu, tunczyka, warzyw itp. Na całą zabawę mogę przeznaczyc okolo 200zl, zwracam sie z prośbą poniewaz nie chce wywalic pieniedzy w bloto i nie mam zbyt wielkiego pojecia w dziedzinie suplementacji. Dziekuje za każde pomocne slowo i proszę o w miare szybkie odpowiedzi ;)
    Ostatnio edytowane przez kurkodyl ; 05-10-12 o 16:53

  2. #2
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Napisales ze nie chcesz smiecic na forum to czemu to robisz? Napisz to w swoim dzienniczku i wtedy sie odpowie po co 2 tematy pisac? Zamykam temat przenies go do siebie.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •