Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 101

Temat: co do 15tys?

  1. #81
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    yaro mógłbys napisac jak w e46 wygl;adaj koszty epoloatacji? ceny zawieszenia itp?
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #82
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    powiem Ci, ze odkąd go mam (nie pamietam dokadnie, chyba bedzie juz 3 lata),
    to na początku wymieniłem przepływomierz (przy zakupie wiedziałem że trzeba wymeinić) więc to było dość sporo, oryginalny bosch okolo 500zl.
    Do tego po dwóch latach wymieniłem TYLKO 2 wahacze przednie, kupiłem nowe, całe, oryginalne firmy Meyle HD + koszty naprawy + ustawienie zbieżności
    (nie pamiętam ile kosztowało, ale srednio jeden wahacz 350zl + robocizna 100 + zbieznosc 100 = okolo 900 zl).
    I teraz wymieniłem niedawno wszystkie tarcze + klocki + płyn, komplet oryginalny ATE, całość z robotą 1000 zł).
    Nic więcej się nie psuło, wiec jestem mega zadowolony. Oczywiście olej i wszystkie filtry często wymieniam, w zależności ile przebiegu robie,
    ale olej i filtr oleju wymieniam co ok 15 tys km, inne filtry (powietrza, paliwa oraz odmy-taki mały w odmie) wymieniam gdzieś co 20 tys.
    Na taki zestaw filtrów firmy MANN lub BOSCH (bo tylko takie stosuje) trzeba liczyć z robotą ok 400zł.
    Niby dużo, ale na porządnych częściach i dzięki temu nic się nie psuje. silnik 2.0 diesel 136 km w trasie na tempomacie przy 140km/h spala do 5 litrów,
    po mieście przy ostrej jezdzie spali max 6 (komputer mi pokazuje średnie spalanie 5,6).
    Lać i jechać, dla mnie auto jest mega :) jest zrywne, wgniata w fotel na każdym biegu jak się turbo załącza (oczywiście nie do przesady, bo to tylko 2litry :) )
    W każdym razie kazdemu polecam te auto, kto nie sprawdzi, ten się nie przekona.
    Ale chyba niedługo będę je zmieniał, bo odłożyłem trochę pieniędzy i chyba zdecyduję się na e60 530d które od zawsze chciałem mieć.
    Ewentualnie a6 z takim samym silnikiem. Nie wiem tylko czy quattro, czy na jedną oś. I nie wiem czy kombi czy sedan :) Bo nieraz potrzebuję wiecej miejsca w bagaju.
    A, jeszcze ostatnio się podjarałem a5, trochę kosztuje, ale bardzo mi sie podoba, mało osób je ma. Ale to już dużo hajsu trzeba.
    Nie mówiąc już o a7 :) które muszę kiedyś mieć, ale może za 10-20 lat, jak już będą duuuużo tańsze :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #83
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    no kreci mnie ta e46. Alternatywne sa a4 b6, vectra c, Ale audi ma drogie zawieszenie i te pompowtryski;/ beczke znowu ciezko bedzie wyrwac w dobrym stanie z jakimis bajerami typu skóra xD . Ty za swoja ile bys chciał?
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #84
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    ja mam u siebie full opcję, wielofunkcyjna kierownica, skóra, tempomat, webasto, wszystkie szyby oraz lusterka elektryczne.
    skóra w ogóle nie jest zniszczona, pielęgnuję ją specjalnym preparatem do skór. mam też oryginalne alu 16".
    Ja za swoją pewnie będę chciał nie tak mało, bo jest w świetnym stanie i wiem, że pojeździ kupę czasu bez żadnego wkładu finansowego.
    Nad ceną się nie zastanawiałem. Nie wiem kiedy go dokładnie sprzedam, póki co jest mi potrzebne auto, a nowe nie jest tak łatwo kupić.
    Musiałbym zobaczyć jak ceny wyglądają. Wstępnie myślałem o 11 tys. A Ty jaki masz budżet??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #85
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxmłodyxx
    Dołączył
    11-01-09
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzymał : 504 SOGi w 231 postach

    Domyślnie

    oj no cos tam mam. ;P Mysle ze mogli bysmy sie dogadac. Ale bardziej podoba mi sie wersja poliftowa.
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #86
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar S600
    Dołączył
    20-11-15
    Postów
    57
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Panowie! Odkopuje temat - wrzucajcie co polecacie albo macie sprawdzonego tak do najlepiej 12 tys.!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #87
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Ghibli
    Dołączył
    18-11-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    12 tys. to chyba najgorsza kwota na samochód, całkiem niedawno szukałem auta w podbnych pieniadzach. Dobrze byłoby dokulać z 2-3 tys. i rozglądać się np. za Audi A4 B6.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #88
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    patrząc na to wszystko co się dzieje wokół mnie myślę że jak ktoś nie ma hajsu to szkoda że się wygłupia i kupuje auto tylko na pokaz.

    Kolega ma do wydania 12, ja bym kupił coś w okolicy dychy z dobrą blachą a te 2 tysie dodatkowo przeznaczył na ewentualny remont silnika bo jak wiemy nikt dobrego auta nie sprzeda, często ktoś ucieka żeby nie miał problemu.
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #89
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class100 punktów doświadczenia7 dni zarejestrowany
    Avatar Ghibli
    Dołączył
    18-11-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No jak 12 tys. to cały budżet na auto to wiadomo, trzeba szukać właśnie tak za dyche, bo później na pewno beda wydatki, jakieś opłaty, przegląd, wymiany. Prezenty rzadko kto robi, że wozidło jest bez wkładu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #90
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    hehe jak ktoś nie wie co kupić to najlepiej zobaczyć czym jeżdżą mechaniki ;) nie widziałem żadnego żeby się woził jakąś dojebaną furą ;p
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •