Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: prosze o pomoc w ustaleniu planu cwiczen

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar e2rd
    Dołączył
    28-09-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie prosze o pomoc w ustaleniu planu cwiczen

    Witam. prosze o pomoc.
    mezczyzna
    wzrost 179 cm
    waga 71kg ok
    wiek 19 lat
    Chcialbym zbudowac tkanke miesnowa, zezbe
    w wieku 15 lat cwiczylem roczek na silowni i mi duz dalo bo przed tym jak stanolem bokiem to nie bylo mnie widac. troche bialka zjadlem i ciut kreatyny w puzniejszej fazie.Potem przerwa i tak od 2 lat cos troche czasem na silowni jestem. teraz 4 mies wogole gdyz jestem za granica i nie mam dostepu.Lecz zaczolem w domu cwiczyc.niestety w godzinach od 20-21 bo tylko w tedy moge. ale moj plan jest zly, boje sie ze spale miesnie. jest on nastepujacy: 1 dzien
    brzuch,biceps, plecy
    2dzien:
    brzuch, triceps, przedramie
    3dzien:
    brzuch, barki, klata (klate robilem tylko robiac pompki na szeroko 6 seri po 30)
    i tak w kolko 1 ,2,3,1,2,3,1,2,3...
    Prosil bym o pomoc bo chce cwiczyc tylko nie wiem jak to robic aby byly efekty ale nie wyrzadzic szkod organizmowi a to wazne. Dostepne przyzady:
    -hantla narazie jedna i to jest problem 10 kg ale probuje ogarnac 2 ciezsze jak bd tzreba
    -drazek
    duzo checi i wytrwalosci naprawde
    Duzo na roweze jezdze, uprawialem kolarstwo extremalne. lecz zakonczylem w tym roku na wiosne, grywam w tenisa
    To troche smieszne i te moje dostepne srodki ale moze ktos kto sie zna mi pomoze bo to wazne dla mnie.prosze o pomoc dziekuje z gory
    e2rd
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Stary takich pytań jest tu tysiące , poczytaj - poświęć trochę czasu skoro twierdzisz , ze checi i wytwałosci masz na prowde dużo i ułuż sobie jakis porządny plan treningowy który możesz wykonywać w domu . Zainwestuj w 2 hantle z porzadnym obciążeniem i wracaj z pytaniem , bo tu juz nikomu sie nie chce odp jak słyszy o takim samym pytaniu co 2 dzień , mnie też krew zalewa .
    Wiec nie opierdalaj sie i nie czekaj na gotowca jak pani lekkich obyczajów na jedyńcę tylko bierz sie do roboty !
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •