Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: plan na mase do sprawdzenia

  1. #31
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    to nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie, prosze nie zmieniaj tematu tylko odpowiedż na moje pytania. skoro tak twierdzisz i sie tego trzymasz to musisz miec jakąś wiedze na ten temat, ludzie później z tych rad korzystaja więc chyba się im nalezy odrobina wiedzy praktycznej prawda?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar krolik_szaleniec
    Dołączył
    11-09-12
    Skąd
    Gdziesik na Podkarpaciu ;)
    Postów
    324
    SOG
    19
    Otrzymał : 15 SOGi w 14 postach

    Domyślnie

    Chodzi nawet o wydzielanie się hormonów...

    Robisz cięzkie ćwiczenia wielostawowe masz teścia i hormon wzrostu, robisz rozpietki to chyba niewiele Ci się wydziele...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    hehe :)
    ciekawe teorie :]
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Aż jestem ciekaw jak to się skończy:D
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    czyli tak jak myslałem nie znasz odpowiedzi na moje pytanie. cos tam wiesz cos tam słyszałęś ale po co to..na co to..
    luzik. ja juz dziękuję za dyskusję.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar krolik_szaleniec
    Dołączył
    11-09-12
    Skąd
    Gdziesik na Podkarpaciu ;)
    Postów
    324
    SOG
    19
    Otrzymał : 15 SOGi w 14 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patriot Zobacz post
    tylko najpierw trzeba mieć co rozciągać ;)
    nic nie zbuduje mięśni tak jak: przysiady, martwy ciąg, wiosłowania, wyciskania.
    Tego nie zaprzeczy nikt, a to że jest masa ćwiczeń które lepiej kształtują mięśnie to owszem zgadzam się, ale... tak jak pisałem najpierw trzeba mieć te mięśnie żeby móc je kształtować
    Tutaj masz odpowiedz... inaczej pobudzasz mięśień do wzrostu robiąc rozpiętki a inaczej wyciskanie...

    Widziałęś kogos kto zbudował masę mięsniową robiąc rozpietki?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    A widziałeś kogoś kto na treningu robi tylko rozpiętki ? ja jeszcze nie ale widziałem takich którzy bazują na tych ćwiczeniach o których piszesz, głownie są to ludzie z kręgów SW po to aby poprawić siłę uderzenia nie interesują ich rozpiętki tylko sam wycisk barki+klata podstawa :) wyglądają mizernie ale siła jest konkretna.
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    pompki na poreczach > wyciskanie
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    ja widziałem ludzi którzy nie wyglądają mizernie, a nie robią "rozpiętek" i nie są to ludzie z kręgu SW, a z kręgu dwuboju, trójboju, kulomiotów, osób rzucających dyskiem i innych z tego typu dyscyplin lekkoatletycznych. Wiadomo to jest już zupełnie inny temat. Ich treningi polegają na przysiadach, rwaniach, zarzutach, podrzutach, itp itd. Dwuboistów wielu klatki nie rusza przez parę lat, a takowe mięśnie posiadają, ale pomińmy tę kwestię.
    Ja oczywiście nie umniejszam roli takich ćwiczeń jak rozpiętki, wyciskanie hantli, brama itd. one też mają jakiś swój konkretny cel, czuć w nich spinające się mięśnie, ale jednak każdy z nas tutaj jest w pewnym sensie tylko teoretykiem w tej sprawie, bo tak jak kolega Baloniarz zauważył czy ktoś z nas zna kogoś kto robi tylko rozpiętki ? Nie. i nie chodzi tutaj, że ktoś raz sobie przyszedł i zrobił tylko to, ale że trenuję tak przez 3miesiące na przykład.
    Każdy trenuje jak lubi, jeżeli ktoś lubi czuć mega pompę na treningu i później podziwiać siebie w lustrze to jest jego sprawa niech to robi.
    Moim osobistym zdaniem zbudowanie na SAMYCH rozpiętkach masy jest nie możliwe chociażby dlatego, że nie dasz takim ćwiczeniem NIGDY tak silnego bodźca jak na przykład wyciskaniem, być może ktoś twierdzi inaczej. Rozumiem, że jest gotowy wywalić wszystkie suple te słabsze jak i te mocniejsze , walnąć dietę z lekko dodatnim bilansem i poświęcić się dla 'dobra nauki' założyć temat i nam to udowodnić ? Robić 1-2x w tyg TYLKO rozpiętki i będziemy oceniać efekt pracy, wiadomo że nikt się temu nie poświęci. Pewnie osoba z zerowym stażem jak zacznie chodzić to przez pierwszy miesiąc jakikolwiek ruch by na nią zadziałał, ale podejrzewam, że przy tak wymagającym ćwiczeniu jak rozpiętki szybko by organizm się zablokował.
    Kiedyś pamiętam czytałem różne czasopisma kulturystyczne i z tego co pamiętam (a nie chce mi się teraz do nich sięgać, więc teraz nie sprawdzę) kulturyści pisali, że przed zawodami zwiększają liczbę ćwiczeń izolowanych, tak? W takim wypadku dlaczego? Skoro nie istnieje coś takiego jak 'modelowanie sylwetki' to jaki to ma cel? Być może ja nie mam racji temu liczę, że ktoś mi to wytłumaczy :)
    I nie rozumiem po co tutaj się unosić i 'kozaczyć' to jest tylko internet i dzielą nas kilometry kabla, więc tutaj każdy może sobie zgrywać twardziela i napinanie się tutaj nie ma jakiegokolwiek sensu, więc gdyby to była rzeczowa dyskusja byłoby o wiele lepiej tak dla samego autora tematu o którym zapomnieliśmy jak i do dyskusji
    pozdro
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    pompki na poreczach > wyciskanie
    chodziło, że jest to identyczne ćwiczenia albo bardzo podobne ?
    Jeżeli tak to w zasadzie się zgadzam, ale po wyciskaniu na klatkę lubię je czasem zrobić bo można w nim odpowiednio nisko schodząc powiedzmy rozciągnąć klatkę poczuć tricepsy, obręcz barkową i ogólnie jest to dla mnie fajne ćwiczenie.
    Tak samo zwykłe pompki z ciężarem na plecach i różnymi rozstawami rąk są bardzo pomocne ;)


    Btw. krąży taka legenda ;p odnoście pompek na poręczach i ciężaru maksymalnego, że:
    Wykonanie jednego powtórzenia na poręczach z jakimś ciężarem + nasza masa = nasz CM (ciężar maksymalny)
    czyli na przykładzie;
    wyciskam 150kg, ważę 100kg , na poręczach powinienem zrobić powtórzenie z 50kg (oczywiście z zejściem do minimum kąta prostego)
    Sam nigdy się nie odważyłem ;p ale kilku znajomym nawet ta teoria się sprawdziła, ale też i dla niektórych nie, więc różnie to bywa. Możecie sobie sami z ciekawości sprawdzić jak ktoś chce ;)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •