Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Siłownia - Siedlce. Wasza opinia. Prosze o pomoc.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar immat123
    Dołączył
    26-09-09
    Skąd
    Międzyrzec Podlaski
    Wiek
    31
    Postów
    68
    SOG
    21
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie Siłownia - Siedlce. Wasza opinia. Prosze o pomoc.

    Witam.

    Zaczynam studia w siedlcach, wraz z tym chcialbym zaczac chodzic na silownie.

    Czy macie jakas silownie ktora mozecie polecic ? Gdzie bedzie ktos kto sie na tym zna, podpowie, albo i nawet bedzie mogl mnie trenowac?

    Jestem sklonny placic nawet dla jakiegos kulturysty zeby zaja sie mna i moja sylwetka. Mieszkanie bede wynajmowal na Wiatracznej, na Młynarskiej jest silownia.co o niej sadzicie?
    Prosilbym o doradzenie miejsca w ktorym warto cwiczyc, pod wzgledem pomocy dla takich ludzi jak ja.

    Jak bedziecie pisali, o silowni, prosze o napisanie ulicy i kolo czego to jest, poniewaz nie znam siedlec ( w ogole ).

    Chodzi mi tez o rozpiske diety, treningu, doradzeniu w cwiczeniach, pomocy itp.
    Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz.

    — Muhammad Ali
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Avatar benqs
    Dołączył
    20-09-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ta siłownia na ul.Młynarskiej jest całkiem przyzwoita , też kiedyś tam chodziłem .W tej chwili mam ze znajomym swoje małe miejsce do ćwiczeń więc nie korzystam , jednak nie sądzę by coś zmieniło się od tej pory .

    --
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •