Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: brzuch + dieta , help

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar bierni
    Dołączył
    05-09-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie brzuch + dieta , help

    witam . na samym poczatku chce ostrzec ze dopiero co sie zalogowalem i prosze o fachowe parady a nie o gnojenie jak to czesto bywa . otóż mam problem trenuje od jakiedos czasu , schudłem z 86 do 74 kilo ograniczając słodycze i wiecej trenując , tłuszczy ubylo wszedzie ale na brzuchu dalej mam i mam go taki mieki i wydety to przodu. dopiero jak napnę to widać dwa rzędy niby ''kaloryfera '' ale są takie no SREDNIE . biceps urósł , plecy lepsze tylko brzuch... we wakajce zacząłem brać bcaa i teraz koncze puszcze , choc mialem male przestoje z tym gdy chodzilem do pracy. postanowilem wiec napisac tu , co robic by brzuch stał sie twardy bardzo plaski i osiagnął piekną rzeźbę ? . dziennie praktycznie robie brzuszki , cwiczenia na brzuch ale słabe efekty a pracuje nad brzychem bardzo dlugo . robilem równiez 6wejdera ale nie widzialem efektow i po 14 dniach zrezygnowalem . prosze o pomoc .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    odpowiedź jest prosta, musisz mieć po pierwsze chęci, po drugie trochę czasu, po trzecie odpowiednio dobraną zbilansowaną dietę, z odpowiednią ilością białka, tłuszczy i węglowodanów, oraz odpowiednio wkomponowany trening.
    dorzucić 3x30x130, czyli 3x w tygodniu po 30 minut ćwiczeń aerobowych, np. bieganie/rower z pulsem 130u/m.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Gwido
    Dołączył
    25-05-10
    Skąd
    Opolskie
    Wiek
    29
    Postów
    393
    SOG
    14
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    kazdy z nas ma kaloryfer. tylko ze widac go jak osiagniesz odpowiedni body fat. dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, ogranicz wgw. stosuj trening silowy i aerobowy. Koniecznie aerobowy jak chcesz schudnac. A katujac brzuch na okraglo za duzo nie osiagniesz :D
    pozdro
    Pain is temporary.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar bierni
    Dołączył
    05-09-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no dobra rozumiem ,tez tak zaczynam robic , choc czasu maloooooo . szkola ogranica niesamowicie . ale opracowalem plan ze jakos zawsze tą godzina na trening znajde . a co do katowania brzucha to sam nie wiem czy go tak katuję bo potrafie zrobic naprawde duzo brzuszków a i tak potem nie czuje by mnie te miesnie bolały choc troche .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Grise
    Dołączył
    13-02-12
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co z tego że robisz brzuszki, ćwiczysz mięśnie jak i tak ich nie bedzie widac, bo sa pod kołderką tłuszczyku :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar bierni
    Dołączył
    05-09-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    haha no nie tak szybko , bo ja nie mam duzo tłuszczu na brzychu , troche jest w dolnych partiach ale znow bez przesady . najwikszy problem lezy w tym ,ze mam ten brzuch miękii i wydęty
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Gwido
    Dołączył
    25-05-10
    Skąd
    Opolskie
    Wiek
    29
    Postów
    393
    SOG
    14
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    jak dziennie bedziesz robił "brzuszki" to ***** bd miał a nie kaloryfer! zrozum, ze nie pozbedziesz sie tluszczu robiac brzuszki. zacznij aero po treningu silowym. cwicz splitem 3/4 razy w tygodniu i zachowuj ujemny bilans kaloryczny. tyle ode mnie. chcesz to sie zastosuj a nie to nie.
    Pozdro :D
    Pain is temporary.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •