Strona 57 z 81 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 803

Temat: ODŻYWKI I SUPLEMENTY -------- pojedyncze pytania

  1. #561
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Ale robiles to na masie czy redu?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #562
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    teraz jestem na masie i redu ;D

    Wrzuciłem (już całkiem dawno) filmik z seminarium gdzie był Farah i Kai. Farah namawiał, aby od razu po treningu nie jeść węgli tylko samo białko. Na początku wydawało się to dla mnie dziwne, bo byłem uczony że po treningu węgle obowiązkowo, są nawet ważniejsze niż białko.

    Jednak zmieniłem to i posłuchałem się Faraha. Zauwaźyłem po pierwsze lepsze przyrosty i częściej dokładam ciężar, ale co najdziwniejsze od 2 tygodni nie ćwicze, a po takim czasie zawsze zauważałem spadki... a teraz prawie nic. Jedynie może na klacie coś poleciało, ale tak bez różnicy. Poszukaj sobie tego wywiadu, bo tam mówi dlaczego węgle od razu po treningu to błąd.
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #563
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    No błąd to może nie. Ale być może są lepsze efekty. Ale to
    Chyba dopiero na masie spróbuje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #564
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Z tego co tam gdzieś kiedyś słyszałem/wywnioskowałem to gdy nie bierze się węgli zaraz po treningu, ale samo białko organizm jeszcze przez jakiś czas spala tłuszcz.

    Tak na marginesie, zwykły posiłek po treningu to o tyle lipa, że cała krew jest w mięśniach a nie w żołądku który też jest mięśniem przez to ciężko strawić normalne żarcie. Ja np: czuję dyskomfort jedzac zaraz po treningu kruczaka z ryżem dlatego znacznie lepiej mi białko wchodzi ewentualnie owsiane do tego jakieś pare minut po treningu nigdy zaraz.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #565
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Fit4ever24
    Dołączył
    12-01-13
    Skąd
    Mikrokosmos
    Postów
    771
    SOG
    116
    Otrzymał : 57 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Niekiedy nie ma wyjścia i musi to być normalny posiłek bo lepszy rydz niż nic ;)
    ''Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki.
    Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #566
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Mam cwilowy dostęp do neta więc zadam dwa pyt. które mnie dręczą :P


    Kreatyne biore gdzies od grudnia (stale) w DT po 5g potem od stycznia albo lutego po 10gram. W dnt nic.

    Pytanie dotyczy działania kreatyny tzn. czy nie jest czasen tak ze im dluzej sie ją bierze to slabiej działa?? Czy moze zwiększać dawki? Obserwuje relacje 3 osób ktore są na stałej od około roku. Dawki biorą różne od 5 do 20 gram. Chwalą sobie więc wychodzi na to że kreta działa cały czas mniejwiecej tak samo. Jednak zdania w tej kwestii są podzielone tak samo jak w tym ile mozna brać krete tzn. jak długo...? Ja niby biore od listopada (wczesniej cyklowałem ) ale przez ten czas miałem przerwy: 3 tygodnie, 2x 2 tygodnie i ok. tygodnia. - nie robiłem ich specjalnie były spowodowane np. przez chorobe czy nauke do matury... Teraz chce od czerwca do wrzesnia byc na stałej suplementacji non stop (jedynie w sierpniu 2 tyg przerwy). Tak więc: czy kreatyna działa coraz słabiej i czy mogę ją bez obaw tak długo brać???

    A drugie pyt. dotyczy przedtreningówek ale chodzi o oto samo. Jak długo można brać i jakie przerwy robić?? Od 1 czerwca zaczynam Loadera, starczy mi na 2 miechy, potem 2 tyg przerwy i nowa przedtreningówka. Może tak być czy przerwę zwiększyć do 3-4 tygodni???
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #567
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    co do krety to poczytaj np są fajne badania na ***, z nich wynika, ze suplementacja kretą powinna byc przerywana i trwać ok 2miesiące, aby poziom krety w organizmie osiągnał max poziom, a potem spadł, aby znów mógł osiągnac max poziom.
    cos w tym stylu było


    a co do przedtren to musisz je brac? ja ogolnie nie biorę, próbowałem kilka różnych i bez róznicy, assaulta niedawno skonczyłem i jak dla mnie jest do dupy, zresztą juz pisałem tu o tym.
    ja jak zjem na sniadanie i przed treningiem porządne posiłki ww to na treningach się lepiej czuje i mam wiecej siły niz po tym assaulcie. dlatego głownie biorę przed tren tylko bcaa albo eaa (ewentualnie z dodatkiem wegli).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik yaro09 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (28-05-13)

  9. #568
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar gangster
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Tczew
    Postów
    693
    SOG
    98
    Otrzymał : 56 SOGi w 43 postach

    Domyślnie

    Organizm przyzwyczaja się do wszystkiego dlatego lepsze są przerwy,zmiany. Myślę,że kreatyna i przedtrenigówki są przydatne na masie czy redukcji ale na podtrzymanie nie ma potrzeby stale je zarzucać.
    Ciało dąży do tego,co umysł zaplanuje.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik gangster otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (28-05-13)

  11. #569
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    ok. dzięki za odp.

    Z waszyc odpowiedzi wynika ze lepiej cyklować niżbrać stale. hmm... terazmam troce mętlik w głowie bo z drugiej strony, coraz więcej osób jest na stałej suplementacji i sobie chwali.
    Dobra.. i tak w sierpniu 2 tyg mnie nie ma, więc przerwa od krety i tak będaie tak samo jak od przedtreningówek ;0

    Mam jeszcze pyt. dotyczące krety. Działa ona po pierwszej dawce czy dopiero po kilku? Codzi mi o to jak szybko zaczyna oddziaływac na organizm. I kiedy jej stężenie jest równe 0 tzn. jak długo musze jej nie brac aby całkowicie pozbyc sie jej z organizmu??
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #570
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    nie no kreta się rozkręca, nie wiem jak długo,a le max stezenie osiągasz chyba gdzies po 2tyg od rozpoczęcia brania, a potem gdzies tyle samo trwa spadek tego steżenia do normalnego poziomu.
    ja koncze niedlugo ostatnią puszke krety i robię przerwę 1,5 - 2 miesiące, zobaczę jakie efekty bedą, jak wezmę krete po przerwie. ja swego czasu tez robiłem takie cykle po 4 miechy, ale wydaje mi sie, ze chyba lepiej jest przerywać dawkowanie.
    powiedzmy 2miechy krety, miesiąc przerwy itd
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik yaro09 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (28-05-13)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •