Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Trening na silowni pod katem MMA

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar smok285
    Dołączył
    19-08-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na silowni pod katem MMA

    Witam,

    Od kilku lat trenuje MMA mozna powiedziec ze nie sa to treningi klasycznego MMA tylko bardziej nauka walki na ulicy. Chodze tez na silownie od niedawna tak pozadnie, wczesniej tylko w piwnicach u kumpli z znacznymi przerwami i jak to z kumplami te treningi nie bylo za bardzo intensywne :) Bralem kilka gainerow z czego masa mi troszeczke podskoczyla ale tylko w jednym "szczesliwym" cyklu oprucz tego tylko weglowadany. Waze 65 kg, mam 18 lat i 175cm wzrostu. No i tutaj pytanie dla was jakie trening na silowni bylby dla mnie najlepszy pod katem MMA, poprostu jak najlepiej cwiczyc i jaka diete stosowac zeby efekt wizualny byl lepszy niz dotychczas no i przede wszystkim lepsze osiagi silowe i nie tylko na treningach :] Jeszcze jedna rzecz treningi SW mam w pon i piatek a silownie planuje sroda sobota. Prosze o jakies propozycje treningow, z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    możesz normalny trening siłowy
    postaw bardziej na plecy barki nogi

    wyciskanie sztangi hantli martwy ciąg podciąganie przysiady wykroki na klatkę wzmacniaj łokcie nie wyciskaj do zablokowania łokci tak sano jak nie opuszczaj do końca i brzuch

    p.s filmiki na youtube mma motivation :P tak wszystko jest lepiej pokazane
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Banbino
    Dołączył
    28-08-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Training in the gym must be the priority of the users especially who join first time to take and learn the different type of the tools for the fitness point of views.Without training nobody can success in the gym exercise and they very loose the muscles without training.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •