Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Spalanie tłuszczu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar panwiaderko
    Dołączył
    18-08-12
    Postów
    11
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Spalanie tłuszczu

    Witam.
    Moja historia wygląda tak, że chodziłem na siłownię przez 5 miesięcy, bardzo często, co najmniej 4 razy w tygodniu. Trening był, były i efekty. Mięśnie urosły, jednak ukryte :) Myślałem, że sama siłownia pozwoli mi pozbyć się tłuszczu, jednak niestety nie. Zrobiłem wakacyjną przerwę, bowiem byłem w rozjazdach. Od około tygodnia znów zacząłem ćwiczyć, aby pozbyć się brzucha przed powrotem na siłkę. Jeżdżę na rowerku kettlera, bardzo szybko na lekkich obrotach i pocę się jak pies, no ale to dobrze. Mam jednak niedostyt i zastanawiam się, czy coś jeszcze mógłbym zrobić, żeby szybko zrzucić brzuch. Chciałbym zrzucić ok 3 kg w najbliższe dwa tygodnie, a potem zwolniłbym obroty. Mam dużo wolnego czasu, bo w końcu są wakacje ;) Jeśli chodzi o diety, to nie jem jak hipopotam, ale nie mam zamiaru sobie odmawiać. Wolę dobrze zjeść, ale potem to spalić. Będę wdzięczny za pomoc, co powinienem a czego nie powinienem robić.

    ps. Czy ćwiczenie w bluzie daje lepsze rezultaty niż ćwiczenie bez koszulki?
    Pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Zeby schudnac musisz zmienic diete. Podejscie ze niczego nie odmawiasz a wolisz to spalic raczej daleko Cie nie zaprowadzi. Policz sobie ile kalorii jesz a ile spalasz.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Ludzie boją się zmienić styl żywienia zupełnie niepotrzebnie. Po paru latach to się staje częścią życia. Zalet zdrowego żywienia można wymieniać dłuuugo pomijając nawet aspekt wyglądu zewnętrznego to zdrowie się poprawia i wiele innych rzeczy :) Ja dziś sobie nie wyobrażam nie trzymać diety dłuższy czas
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Ufp
    Dołączył
    05-07-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    27
    Postów
    908
    SOG
    107
    Otrzymał : 148 SOGi w 72 postach

    Domyślnie

    Czemu diety nie chcesz ? Widzę słaba wola a bez tego do niczego nie dojdziesz ;)
    Siłownia jest Bogiem,ćwiczenia nałogiem,dieta podstawą,wyciskanie zabawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar panwiaderko
    Dołączył
    18-08-12
    Postów
    11
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Właściwie po zastanowieniu, dieta nie byłaby zła.Najlepsza byłaby taka która nie zmieniłaby wyjątkowo mocno mojego stylu żywienia. Lubię właściwie wszystko, więc z tym nie byłoby problemu, jednak najgorszym problemem jest to, że uczę się , mieszkam z rodziną i nie mam stałego źródła dochodu. Nie mam wystarczająco kasy, żeby fundować sobie jedzenie, które byłoby zgrane ze skomplikowaną dietą. Dobrą opcją dla mnie byłoby przejście na dietę, która albo nie byłaby kosztowna, albo złożona z prostych produktów, które normalni ludzie jedzą codziennie. A no i nie jem dużo i unikam syfnego jedzenia ;) Jeśli macie sugestie jakichś diet to poproszę o linki lub opisy :) (najlepiej jakieś sprawdzone)
    Pozdrawiam

    Ps: Czy basen jest lepszy od jeżdżenia rowerkiem?
    Ostatnio edytowane przez panwiaderko ; 19-08-12 o 23:12
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Dobra dieta nie jest droższa od normalnego jedzenia na polskich stołach. Jedz częściej (5-6x dziennie) a mniej jednorazowo. Rano więcej węgla, pod wieczór białka, pamiętaj o potrzebnych tłuszczach (oliwka). Wywal słodycze z diety, sosy itd. Skumpluj się z rybą, cyckiem kurczaka, chudym twarogiem, płatkami owsianymi, warzywami, orzechami włoskimi i bankowo zobaczysz różnicę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    No z tym nie jest droższa to się nie zgodzę, bo to wychodzi miesięcznie sporo ponad 500zł. Zakładając, że będziesz jeść kurczaka i dajmy na to 500g dziennie, kilogram kosztuje już ok 16zł to na samego kurczaka idzie 250zł + ryż/kasze/płatki owsiane + jajka + twaróg+ ryby (to już w ogóle cenowo w Polsce jest tragedia) łososia wczoraj 42zł za kilogram widziałem, tuńczyk w puszcze kosztuję od 5,5zł nawet do 7zł. Nie mówcie mi tylko, że można dorwać za 3-4zł w hipermarketach, bo wiem że można -kumpel 3dni w szpitalu spędził, bo dorwał taką okazję :) I tak to jest póki zaczynałem dietę zamykało się w przedziale 700-800zł miesięcznie, dziś to już jest ponad 900zł. Z tym, że kiedyś kurczak kosztował 12-14zł/kg, tuńczyk 4,5-5,5zł, jajka to w ogóle cena była dużo niższa. Dziś jak chcesz kupić opakowanie ryżu 400g w torebkach to kosztuje 4-4,5zł. Wiadomo, że lepiej iść hurtowo kupić 5kg wtedy wychodzi dużo taniej, ale też nie za darmo. Oliwa z oliwek na litrze podrożała 2zł i tak jest ze wszystkim niestety(o paliwie nie wspominając ;p)
    Taka dieta musi być droższa, bo w gruncie rzeczy zjada się można powiedzieć kilka obiadów dziennie. Osoby nie trenujące nie trzymające żadnej diety to zjedzą 2 kanapki rano i idą do szkoły/pracy i po 8h znowu coś tam ugryzą i ewentualnie jeszcze wieczorem i tyle, a pełnowartościowy domowy obiadek to zjadają lub też nie 1-2razy w tygodniu w weekend.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Patriot Ty kanapek w szkole/ pracy nie jadłeś? Kiedyś właśnie przeliczałem i u mnie wyszło że moja dieta treningowa nie kosztuje więcej. Po prostu odstawiłem lody, ciacha, pączki, chipsy i inne pizze. Nawet wcinając kanapki w szkole wracało się do domu i jadło konkretny obiad codziennie (a nie 1-2/ tydzień). Zakładam oczywiście, że rodzina ma co do garnka włożyć. Nie przesadzaj, bo się ludzie wypłoszą :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    No u mnie nikt obiadów codziennie nie gotuje, bo nie ma na to czasu. Ja sam sobie gotuję, a rodzice wracają po 8-9h z pracy między 16-17 i nikt nie zamierza gotować obiadu, bo sobie zjedzą coś innego ;p
    Raz brałem, raz nie brałem jak to dzieciak miałem pamiętam w szkole wykupione obiady to wiele wtedy nie kosztowało zjadało się śniadanie później w szkole obiad i po powrocie do domu wieczorem jakieś 2-4kanapki i tyle tego jedzenia było, ale jaki jest koszt zrobienia 1-3 kanapek z szynką, a jaki np 100g kaszy-200g kury- 100-150g warzyw-10ml oliwy i takie coś np 3x dziennie ?
    No nie wiem ile tych kanapek było może tobie wyszło na to samo. Ja czy kumple kiedyś liczyliśmy to jakby nie liczyć dzienny koszt jedzenia będzie wahać się ok25zł. Nie staram się nikogo odstraszać oczywiście, że nie o to mi chodzi, ale po prostu mówię jak to u mnie wygląda. Mogę cały kosztorys miesięcznej diety przedstawić i wyjdzie właśnie tyle co mówię. To co napisałeś jakich produktów powinien się trzymać to się wszystko się zgadza, a teraz jakie już ich ilości to niech autor tematu sam sobie przeliczy na ile go stać i czy u niego to wyniesie mniej czy więcej na pewno zmiana stylu żywienia nawet w mniejszym ilościach nie zaszkodzi :)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Ale ty mowisz o dobrej diecie czy poprostu o nie jedzeniu slodyczy i fast fodow? Ja sie zgadzam z Patriotem niestety to kosztuje i na pewno nie tyle ile normalne odzywianie sie.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •