Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Spalanie tłuszczu

  1. #11
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał maniek1988 Zobacz post
    Ale ty mowisz o dobrej diecie czy poprostu o nie jedzeniu slodyczy i fast fodow? Ja sie zgadzam z Patriotem niestety to kosztuje i na pewno nie tyle ile normalne odzywianie sie.
    Ale jak uwzględnisz odstawienie słodyczy/ fast foodów/ piwka to cały bilans wychodzi dużo lepiej i imho tak należy to liczyć.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    No nie koniecznie bo jak odstawisz caly ten szajs to nadal nie bedziesz sie dobrze odzywial jesli bedzie to tylko polegalo na 3posilkach kanapeczkach i obiadkach typu schabowy na oleju itp tam fast fudow nie masz ale to tez nie jest jeszcze dobra dieta ja to tak rozumiem. A to ze sie bilans kaloryczny zmniejszy to sie zgadzam ale caly czas to nie bedzie to co w porownaniu z dieta co pisal Patriot.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Ja fast "foodow" czy słodyczy nigdy praktycznie nie jadłem, piwo jak się wypije to sporadycznie i myślę, że sporo jest takich osób. Ale zakładamy wariant, że osoba piję sporo (?) 10 piw tygodniowo, butelka kosztuje 3-3,5zł to miesięcznie wyda na piwo 140zł. To wyjdzie niecałe 9kg kurczaka ja np kurczaka dziennie jem 600g, a nie zapominajmy, że jak w sklepie kupimy 1kg to do zjedzenia po przygotowaniu (wycięciu tłuszczu itp) zostaje 850-900g, więc z 1kg mam zaledwie 4 porcje dodać inne posiłki to ta zaoszczędzona kasa z piwa nie wystarczy na tydzień odżywiania niestety . Więc kolejna zaoszczędzona kasa musiałaby być z fastfoodow czy słodyczy no, a to też musiałby już być spore ilości żeby bilans się pokrył. No nie wiem to wszystko zależy ile ktoś wydaje na takie coś. Ja osobiście znam jedną osobę, która średnio tygodniowo piję 10piw, ale on nie wiele pieniędzy wydaje na coś innego.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego jak kto się normalnie odżywiał. W czasach studenckich jak liczyłem każdy grosz to pewnie byle kot bezdomny jadł lepiej ode mnie. Ale jak już pracowałem odżywiałem się dobrze. Po przejściu na dietę moje wydatki na żarcie się nie zmieniły, zmieniło się tylko to co jem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Czyli jadles 5-6 posilkow? W kazdym byly odpowiednie makra? Tylko odjales od tego slodycze tak? Czy zamiast slodyczy i innych kiepskich zeczy dodales jaies inne ze ci wyszlo tyle samo?
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar panwiaderko
    Dołączył
    18-08-12
    Postów
    11
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Widzę że się dyskusja rozkręciła, ale wracając do tematu to regularność posiłków może być w moim wypadku problemem. Idę do liceum, a tam wiadomo w szkole się siedzi, czyli mniej więcej 8.00-15.00, lub 16.00. Rano mogę zjeść śniadanie ale potem przez cały dzień do wieczora ciężko będzie w szkole robić żarcie. Mam małe potrzeby i 7, 8 godzin bez jedzenia to dla mnie żaden problem, ale domyślam się że to niezdrowo. Także myślę, że będę musiał przejść na dietę nie opartą na 5 posiłkach dziennie. Muszę tylko wiedzieć co jeść, a czego unikać jak ognia i myślę że będzie dobrze :) Chyba, że się mylę, lub macie jakieś inne pomysły. Jeśli tak to czekam na sugestie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    A dalo by rade zebys sobie jedzenie robil w domu i w pojemniki pakowal a przerwy z tego co sie orientuje jakos sa co jakis czas wiec okolo 2,5-3h dal bys rade cos oszamac z tych pojemnikow. Ja jak jestem na uczelni to biore juz gotowe zarcie i jakos daje rade.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał panwiaderko Zobacz post
    Widzę że się dyskusja rozkręciła, ale wracając do tematu to regularność posiłków może być w moim wypadku problemem. Idę do liceum, a tam wiadomo w szkole się siedzi, czyli mniej więcej 8.00-15.00, lub 16.00. Rano mogę zjeść śniadanie ale potem przez cały dzień do wieczora ciężko będzie w szkole robić żarcie. Mam małe potrzeby i 7, 8 godzin bez jedzenia to dla mnie żaden problem, ale domyślam się że to niezdrowo. Także myślę, że będę musiał przejść na dietę nie opartą na 5 posiłkach dziennie. Muszę tylko wiedzieć co jeść, a czego unikać jak ognia i myślę że będzie dobrze :) Chyba, że się mylę, lub macie jakieś inne pomysły. Jeśli tak to czekam na sugestie :)
    Chłopie, bo mnie tutaj zaraz pokręci (ładnie mówiąc).
    Czy Ty myślisz, że nikt na forum nie chodzi do szkoły, albo nie pracuje? Ja studiuję, nie raz mam tak, że wychodzę z domu i wrócę o 19:00, bo pomiędzy zajęciami mam po dwie godziny przerwy i nie opłaca się wracać do domu, a w tym czasie jem normalnie, bo biorę pojemniki z jedzeniem, a jak mam więcej czasu to idę na siłownie, w przerwie na zajęciach. Mój ojciec pracuje po 12h, raz dniówka, raz nocka i jak się odchudzał, bo nie ćwiczy na siłowni, ale ważył dużo, więc jadł jak mu rozpisałem to dał radę.
    Więc nie gadaj mi tutaj głupot o regularności, jak się chce to się może.

    A jak chcesz wiedzieć co jeść i czego unikać jak ognia, to czytaj podwieszone tematy, bo jest o tym sporo.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Lordunio otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    opalinho (20-08-12)

  10. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar panwiaderko
    Dołączył
    18-08-12
    Postów
    11
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No skoro nie ma wyboru, to nic będę latał do szkoły z kontenerami ;)
    Znalazłem taką tabelkę, jako że nie mogę sobie rozpisać diety co do grama tłuszczu/białka pod siebie zastanawiam się czy działanie z nią wystarczy. Opinie?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #20
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Powiem tak, samo ograniczenie spożywania niektórych potraw raczej nie wystarczy. Musisz przede wszystkim jeść w miarę równo, codzienna podaż białek tłuszczy i węglowodanów powinna być podobna. Na forum masz sporo artykułów odnośnie odżywiania, wystarczy poczytać i gwarantuję Ci że szybko załapiesz o co w tym wszystkim chodzi
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •