Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Pobudzacz,białko

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie Pobudzacz,białko

    Witam,
    przez jakiś czas nie brałem żadnych odżywek teraz od mniej więcej października zamierzam się wspomóc paroma i mam takie pytanie,
    które białko byście polecieli po treningowo? kiedyś zawsze piłem dymatize isolat, wcześniej optimum no i jeszcze kilka innych, ale nazwy wyleciały z głowy. Najwięcej jednak dymatize i jeżeli chodzi o smak, rozpuszczalność to na pewno na plus, ale może coś innego (cenowo podobnego, bo bulić tyle co za optimum teraz chcą to mi się nie widzi) byście polecili.
    Kolejna sprawa jakąś dobrą przed treningówkę może byście polecili? brałem mesomorpha, napalm ale nic tam nadzwyczajnego po tym nie czułem(jeszcze też parę innych próbowałem, ale nie utkwiły mi w pamięci). Może coś innego dobrego znacie? Nie chodzi mi żeby była "pompa" czy mega waskularyzacja, ale chodzi mi jedynie o lekkie pobudzenie (bo wyrwania z butów to się nie spodziewam skoro meso miał być szalenie mocny, a jakoś nie czułem). Chyba, że może coś jeszcze innego byście polecili. Przed treningiem zawsze piję kawę, ale nie tyle żeby pobudziło, bo to nie pobudza, ale po prostu lubię no chyba, że może dodać coś do kawy i wtedy można liczyć na jakieś pobudzenie?
    i przy okazji może zapytam, bo nie mam za dużego pojęcia w tym temacie. Pytanie jest odnośnie witamin/minerałów czy któreś z nich są może jakoś bardziej korzystne przed wysiłkiem fizycznym ? (w celu redukcji zmęczenia itp) a które po wysiłku ? i które w trakcie? Podejrzewam, że nawet jeśli jakoś tak się to rozkłada to i tak musiałyby to być znaczące ich ilości żeby organizm mógł to odczuć, ale tak po prostu mnie to ciekawi/
    pozdrawiam i liczę na rzeczowe odpowiedzi :)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    jesli chodzi o pobudzenie to kofeina w duzej dawce dobrze dziala, ja kupuje z treca bo wychodzi nienajgorzej cenowo. W tabsie jest 200 mg kofeiny wiec dobra dawka. Sprawdzasz ile potrzebujesz takich tabsow. Mi wystarcza 2-3 a nieraz tylko jeden.

    Z białek ostatnio kupowalem Scieteca i sa dobre, moze cena nie najnizsza ale chyba warto.

    Raczej witaminki okolotreningowo tak wiele Ci nie dadza zwlaszcza ze i tak w postaci suplementu wiele Ci sie nie przyswoi. Skup sie na porzadnych posilkach.

    Do mocnej kawy mozesz dac imbir i cynamon - naturalny spalacz.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Jak nie klepal cie mocno meso to raczej zaden z kofeina nie bedzie dobry znajdz cos z geranium (narazie jeszcze mozna dostac) i szukaj ewentualnie jakis dawek powyzej 30mg geranium w porcji. A bialko to zalezy tak naprawde od kasy jaka chcesz wydac bo powiedzmy sobie szczerze to w przedziale 130-200 sporo tego bedzie a pare fajnych mozna dostac w tanszych cenach. Witaminy tylko profilaktycznie tak jak pisal Slim Shady to micha to podstawa.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    200mg kofy to dobra dawka.
    Ja kiedys mialem therm line tam bylo bodajrze 60mg/caps to 2 capsy i naprawde dzialalo ,wiec mysle ze powinno byc dobrze.
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał maniek1988 Zobacz post
    Jak nie klepal cie mocno meso to raczej zaden z kofeina nie bedzie dobry znajdz cos z geranium (narazie jeszcze mozna dostac) i szukaj ewentualnie jakis dawek powyzej 30mg geranium w porcji.
    w mesomorphie jest geranium, no chyba że po zbanowaniu nie ma już starych wersji w sklepach, tak samo Jack3d
    poczytaj o bigbang, jeśli chcesz trochę większego pobudzenia możesz dodać do tego ze 20-30mg geranium o ile masz dostęp do taniego prochu. Tylko takie suple nie nadają się do stosowania przed każdym treningiem, bo szybko trzeba będzie zwiększać dawki aby efekt był odczuwalny/

    PS. osobiście nie bawię się w takie złożone przedtreningówki. Jak mam cięższy dzień to 200mg kofy + kawa + 20-30mg dmaa robi swoje
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Po przemyśleniu jednak nie będę wywalał kasy w kolejną przed treningówkę z której zapewne i tak większego pożytku nie będzie. Mesomorpha jadłem starą wersję całą puchę i miałem od kumpla kiedyś nowszą wersję z połowę opakowania, ale to wziąłem z 6razy i oddałem, bo efektu żadnego z tego nie było.
    Czyli jednak patrzę, że pozostanę przy podstawowych odżywkach, mono/białko/bcaa i w żadne tam inne cuda pieniędzy wywalał nie będę.
    Maniek1988, a jakie konkretnie godne uwagi białka masz na myśli w przedziale cenowym niższym niż 130zł?
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    zobacz sobie bialko staker 2 100 whey protein. cenowo mniej wiecej tyle co scitec. z przedtreningowek jak dla mnie nic nie przebilo noxa tylko mowimy o tym DY.
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •