Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Plan terningowy

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    a ja od 9 miechów żadnych odżywek ani supli nie biorę, a od dwóch miesięcy znowu z ciężarem idę w górę i jakoś wstaje po 200 w przysiadzie i bez masy odżywek, bez ciągłego ładowania krety, bcaa itp ;)
    nie mówię, że nie zamierzam jeszcze kiedyś wziąć, bo tak planuje po roku na "offie" machnąć jakiś cykl na 5-6 miesięcy zobaczymy czy wtedy odczuję tę suplementacje. Kiedyś też się naczytałem i nasłuchałem przeróżnych "muscularów" i innych gazetek kulturystycznych i uwierzyłem w tę "magię odżywek" że przestaje brać kreatynę to odrazu 20kg w ciężarach leci, masa leci, wytrzymałość leci. NIC nie leci to wszystko leci tylko w NASZEJ PSYCHICE warto wreszcie to zrozumieć i przestać miesięcznie pompować 300zł w suple, a wydać je na porządne żarcie,witaminki itp.
    Nie jest to skierowane oczywiście do nikogo osobiście tylko tak warto samemu trochę przemyśleć i nie bać się samemu przetestować co nieco, bo to że ktoś leci rok na koksie i trenuję, a jak kończy cykl to nie ma ochoty na treningi to dla mnie jest zwykła cipą.
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Patriot otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    DTX (16-08-12), Lordunio (16-08-12)

  3. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Intercorder
    Dołączył
    13-08-12
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dobra to wszystko co chciałem wiedzieć, więc jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •