Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Odżywka jako wspomagacz odżywiania dla osób, które nie mogą ćwiczyć.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar brabus87
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    Włocławek
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Odżywka jako wspomagacz odżywiania dla osób, które nie mogą ćwiczyć.

    Witam, temat ma dotyczyć osób, które nie mogą ćwiczyć ze względu na zdrowie. Ja osobiście ćwiczyłem przez krótkie okresy czasu z przerwami między nimi, obecnie mój stan zdrowia nie pozwala mi na dźwiganie w prawie jakiejkolwiek pozycji. Mam uszkodzony kręgosłup w odcinku piersiowym (między łopatkami dwa kręgi konkretnie) oraz w odcinku lędźwiowym dokładnie jeśli dobrze pamiętam jest to S1. Ważę teraz 65 kg, mam 184cm wzrostu. Od czasu do czasu biegam, czasami robię pompki bądź brzuszki, lekarz nie pozwala mi na jakiekolwiek "dociążanie" przy ćwiczeniach. Chcę przytyć, z tym, że przy moim trybie pracy nie mam takiej możliwości (pracuję "zmianowo" po 12h, średnio 2 dni pracy dzień wolnego, praca stojąca przez jakieś 80% czasu bez wysiłku fizycznego). Czy istnieje możliwość w miarę rozsądku, dopełnienie mojego żywienia jakimiś witaminami, białkiem czy węglowodanami w taki sposób, żebym zaczął tyć? Znajomy proponował mi "produkt" zwany Mega C lub D-Bool z tym, że z tego co wyczytałem nie jest to nic dobrego a tym bardziej dla ludzi "zdrowych" więc daruje sobie takie rzeczy. Dodam, że dieta, która ma być "podawana" co konkretny okres czasu lub o konkretnych godzinach nie wchodzi w grę bo czasami nie mogę zejść na przerwę nawet przez 5-6 h. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź i jakiekolwiek rozsądne spostrzeżenia. Z góry dzięki za reakcję. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Seki
    Dołączył
    21-01-11
    Postów
    116
    SOG
    13
    Otrzymał : 8 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Ja wypowiem Ci sie tylko co do Megace, to swinstwo powoduje tyle, ze chce Ci sie jesc, ciagle i duzo. Nie ma wlasciwosci anabolicznych, nie zwieksza wchlaniania etc, po prostu żresz i nadal sie chce. Moim zdaniem zupelnie bez sensu, bo upasiesz sie i tyle z tego bedzie, a jak nie mozesz jesc w pracy, to dodatkowo bedziesz cierpial głód:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar gangster
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Tczew
    Postów
    693
    SOG
    98
    Otrzymał : 56 SOGi w 43 postach

    Domyślnie

    Żeby przytyć musisz dostarczać więcej kalorii niż je spalasz wciągu dnia http://www.e-gym.pl/showthread.php?3...at-by-DonLeone
    Możesz sobie ułożyć Twoje zapotrzebowanie według tego linku,nie musisz od razu dodawać 500Kcal więcej,ale zacząć od 100Kcal więcej,stopniowo zwiększać i obserwować organizm,ważyć się na czczo i patrzeć czy waga idzie w górę.

    Jak nie zawsze masz czas na posiłek to kup sobie jakieś białko tylko nie pszeniczne,zmiel do tego płatki owsiane i masz szybki posiłek w pracy w postaci własnego gainera.

    Jeśli nie będziesz niczego trenować przytyjesz ale w tkankę tłuszczową,możesz robić pompki i brzuszki a to już coś,na pewno są jeszcze jakieś ćwiczenia które możesz wykonywać.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Witam Włocławek .................................................. !
    rodzinne miasto panowie ;D
    jak chcesz przytyć a nie możesz targac ciezarów ze wzgledu zdrowotnych ,
    nic tylko szejki proponuje " mnie w te skwary ratuja nieziemsko "
    , wypijesz szybko nawet nikt nie zauważy ;D ............... efekt musi być jak kcal na + bedzie tak jak pisze sie powyżej .


    przepis

    -płatki owsiane 150g - b=17 w=94 t=10 kcal=567
    -banan średni 150g - b=1,6 w=30 t=0,5 kcal=135
    -miód pszczeli 20g -b=0 w=15 t=0 kcal=63
    -oliwa z oliwek 20g -b=0 w=0 t=18 kcal=164 / masło orzechowe
    -rodzynki 20g -b=0,4 w=14 t=4 kcal=94
    - białko 30 g
    TO WSZYSTKO MIKSUJESZ W BLENDER
    łącznie = (białka około =50g) w=163,6 t=33,7 KCAL=1100

    ps . biorąc pod uwage twoja wagę jak 2 takie szejki wypijesz dziennie , nie bioradz pod uwage obecnego jedzenia , powinno być bardzo dobrze ;)
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •