Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Inaczej niż większość. Proszę o wsparcie i porady.

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Marcinek
    Dołączył
    03-12-07
    Skąd
    London
    Postów
    835
    SOG
    109
    Otrzymał : 236 SOGi w 127 postach

    Domyślnie Inaczej niż większość. Proszę o wsparcie i porady.

    Witam, z żalem musze stwierdzić iż dawno nie gościlem na tym forum miałem jakieś problemy z logowaniem, ale na szczęście sie udało i jestem.

    Na dzien dobry info
    Wiek: 22
    Staż: z przerwami 4 lata
    Waga: obecnie 83,3kg (maks było 95kg)
    Typ budowy: ektomorfik

    Jak w temacie wspomniałem cos jest inaczej otóż to. Większość z obecnych tutaj próbuje po prostu być wielka nie. Mega sile rozmiary etc etc. Tez tak wcześniej trenowalem i myślałem aż doszedłem do 95kg i 160 w wycisku przy tajnej definicji i widocznych bardzo kablach.
    Wracając jednak do sedna na masie mi nie zależy lecz na bardzo niskim poziomie body fat i pięknej definicji.
    Kolejna kwestia z taka swiadomoscia wybrałem siłownię która jest nastawiona na fitness tj dużo maszyn hantli owszem sporo jednak nie przekraczają one nawet 20kg dodatkowo są tam laseczka gryfy sporo wyciągów, jednak wolnego ciężaru naliczylem 90kg co już zamknalem przy 20 powtorzeniach w serii.

    Moja prośba jest taka aby zasugerować mi plan ćwiczeń w tym kierunku aby właśnie ta rzeźba szła, mam doświadczenie owszem i cwicze bardzo intensywnie cardio jest podstawa na końcu treningu. Jednak pisze tylko po to aby zobaczyc opinie na ten temat innych. Dodatkowo 1x w tyg trenuje muay thai. Jestem w Angliii więc praca to podstawa a jest jej 7 dni na tydzień. Pozdrawiam mam nadzieje ze wszystko w miarę jest klarowne jeżeli nie proszę o pytania.
    "Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby." S. J. Lec[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    skoro masz doswiaczenie....to powinienes widziec ze to kuchnia a nie silka...tyle powt z malym ciezrem blaga on katabolizm...
    imho kiepski wybor silowni.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Marcinek
    Dołączył
    03-12-07
    Skąd
    London
    Postów
    835
    SOG
    109
    Otrzymał : 236 SOGi w 127 postach

    Domyślnie

    Oczywiście micha podstawa. Siłownię wybrałem świadomie koncentruje sie tylko na rZezbie i wytrzymałości. Z czasem planuje bardziej wokół muay thai sie zakręcić dlatego taki cel. Definicja rzeźba wytrzymałość. Chce zejść do 5-6% bf
    "Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby." S. J. Lec[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    imho ciezki trening silowy a nie jakies masturbowanie sie malymi ciezarkami i duza iloscia powt pomoze ci zachowac wage i zminimalizuje spadek tkanki miesniowej. a czym i w jaki sposob pozbedziesz sie fatu to juz twoja brocha :p if ya knw what i mean
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    dobrą definicje osiągnisz tylko i wyłącznie albo zerowym bilansem kalorycznym albo ujemnym wtedy obwody będa szły powoli ale bedziesz łapał dobre mięso.
    siłkę radze zmienić nawet w tych silowniach które wydają się kierowac tylko od totalnych zwierzaków masz duzo sprzętu a podstawą jak zawsze bedzie wolny cieżar jakiś wyciąg i nic wiecej. im mniejszy ciężar zakładasz tym mniej mniej mięsa łapiesz, ba! nawet tracisz go bo to znak dla organizmu ze nie potrzebuje juz takiej masy mięśniowej skoro juz nie dzwiga dużych obciażeń.

    ze swojej strony proponuje wypośrdokować to i mieszać trening co tydzięń zmeniac intensywnosć tj 1tydz robisz daną partie na dużych obciążeniach a za tytdzien zmniejszas zobciążenie ale całośc musi byc tak dobra zeby co te 2tyg obciążenie rosło to agwarantuje Ci hipertrofie. kręć dużo aerobów i obserwuj , cwiczysz 4lata więc nie muszę Ci tłumaczyc na czym się skupić podczas obserwacji:)
    a żeby był cud miut i malina to zapraszamy do jakże dobrze funkcjonujacego działu doping po dalsze porady :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •