Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Siłownia czy indywidualne ćwiczenia?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Mariusz86X
    Dołączył
    22-06-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Siłownia czy indywidualne ćwiczenia?

    Mam problem. A jestem totalnie zielony. Zamierzam troszkę poćwiczyć, jednak nie ma to iść w kierunku brania udziału w jakiś zawodach, tylko tak dla zdrowia i lepszego samopoczucia... Znalazłem fajną kameralną siłownię, z tego co się już orientowałem to sprzęcik jakim dysponują jest dosyć wysokiej klasy. Zresztą zbyt długo pisać co i jak z tym co mają, a ewentualnie tym o co mi chodzi, może aby nie zanudzać podam ich adres-to może macie jakieś doświadczenia, to mi też podpowiecie, co i jak. W każdym razie chodzi mi o tę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Rozmawiałem już na temat tego co oczekuję i ich propozycja jest taka, abym skorzystał z ich usług 2 razy w tygodniu. Obsługa zdawała się być profesjonalna (ach ten brak doświadczenia...), ale było to moje odczucie subiektywne, nie mające motywacji w znajomości tematu i wiem, że zarówno mogę mieć rację jak i się mylić. Nie mniej, czy taki układ jak opisałem, podkreślając, że zależy mi tylko na takim ćwiczeniu, które pozwoli mi zrzucić troszkę kilogramów (około 7-8), poprawić kondycję ma sens (dwie wizyty w tygodniu?) Czy dodatkowo jakieś ćwiczenia w domu? Jakaś dieta? przyznam się, że w samej siłowni o te dodatkowe rzeczy się nie pytałem (ćwiczenia w domu, dieta), a jedynie przedstawiłem sprawę zgodnie z prawdą...praca siedząca, mało ruchu i co by mi zaproponowali, z tym, że również zaznaczyłem, że nie chodzi mi o jakiś trening nazwijmy to wyczynowy, tylko na poprawie kondycji i samopoczucia. Jaką odpowiedź otrzymałem napisałem. Co możecie mi doradzić w tym względzie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    spokojnie wystarczy 2 razy w tyg wtedy robisz trening FBW lub obiegowkę teraz nie mam czasu ale poszukaj troche informacji o tych treningach.
    do tego z dwa razy w tyg możesz wybrac się na rower lub pobiegac z psami do parku około godzinki biegania dobrze Ci zrobi i pomoże wypalić troche tłuszczu. fajną sprawą są cwiczenia w plenerze np podbegi podskoki zeskoko m, pompki bo tak wyobrazam sobie rekreacje dla samego siebie.
    oczywiscie patrz na to co jesz a raczej na ilosci nie słuchaj sie ze pizza raz na tydzien czy dwa ci zaszkodzi i nie zrzucisz zbędnego balastu jesli ciągle bedziesz aktywny to sylwetka poprawi Ci się w kilka tygodni.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Tak jak napisał Micek, zacznij od FBW, a jak już opanujesz trochę technikę możesz wskoczyć jak ACT. Też proponowałbym Ci jakąś formę aero w dni wolne od treningu. 3x 40 minut w zupełności wystarczy
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •