Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Jakie odżywki pomiędzy cyklem kreatyny ?

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Dołączył
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzymał : 300 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    DY Black Bombs.jpg
    MHP No Bomb.jpg

    Przed treningiem 2kaps + 6kaps i jest taka pompa mięśniowa, pobudzenie i chęci, bez kreatyny :)
    Przed treningiem bcaa 10g po treningu siłowym10g bcaa, po rowerku 30g carbo+30g białka :)
    A kiedy już sięgniemy dna, musimy uważać, żeby to dno nie odpadło.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Witam.
    Zbliżam się do zakończenia cyklu z mono, który będzie trwał 6 tygodni. Suplementacja wyglądała następująco:
    DT
    rano 5g mono - śniadanie, białko od olimpa whey protein, posiłek przed treningowy, shotgun NO, trening, białko, 5g mono, kolacja białko.
    DNT
    rano 5g mono - śniadanie, białko od olimpa whey protein, obiad, 5g mono, posiłek, kolacja białko.

    Jestem zadowolony z efektów, moim celem była masa, ale siła też bardzo skoczyła.
    W planach mam teraz drugi cykl z mono, ale do tego potrzebna jest 6 tygodniowa przerwa i tu pojawia się moje pytanie, a mianowicie:
    - co moge brać pomiędzy cyklami z mono, aby utrzymać osiągnięcia ewentualnie jeszcze je podciągnąć?
    słyszałem, że dobre będzie aakg, ale szczerze mówiąc nie znam tego supla i nie wiem czy można do niego stosować białko itp?
    Proszę o rozpisanie suplementacji w przerwie między cyklami z mono.
    Dziękuję, pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    Wiec AAKG to dobre rozwiazanie tlenki moga byc dodatkiem do kreatyny lub dzialac samodzielnie. Zauwazalne powinno byc lepsze ukrwienie miesnia i szybszy transport skladnikow odzywczych do tych wlasnie miesni. Dodatkowo mozesz dac jakas przedtreningowke bez kreatyny i dobrze powinno to zadzialac na samym treningu(grunt to dobrze dobrany suplement np.ripped freak lub animal rage jak dla mnie naprawde daja rade i sa bez kreatyny). Cytrulina tez bedzie dobrym prekursorem tlenku azotu mozna rowniez laczyc ja z aakg bedzie szybsze dzialanie, jeszcze jedna substancja ktora dziala podobnie jest agmatyna. Wiec tak to wyglada jelsi chodzi o suplementy w przerwie miedzy kreatynami. Pare rzeczy jeszcze sie z znajdzie ale juz jestem zmeczony wiec ide spac.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    masz tutaj linki do tych produktow o ktorych wczesniej pisalem.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Zima
    Dołączył
    25-07-11
    Postów
    325
    SOG
    11
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    Te dwa suple co podałeś są bardzo mocne z tego co o nich piszą i mam małe wątpliwości co do nich ponieważ mam 20 lat, staż treningowy to 1,5 roku
    1 Czy przy moim wieku sa to bezpieczne suplementy?
    2 Zostały mi dwa tygodnie cyklu i skończył się shotgun, czy moge teraz od razu bez odstępu w przed treningówce zacząć brać wymieniane wyżej suple, i dopiero później dołączyć do nich aakg?
    3 Aakg jak i ripped freak czy ewentualnie animal rage bierze się w podobnym czasie przed treningiem, czy na pewno można brać to razem?
    4 Rozumiem, że jak skończę cykl na mono to mogę dalej przyjmowac białko?
    Dzięki za odpowiedź maniek1988.
    Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Administrator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar maniek1988
    Dołączył
    27-04-12
    Skąd
    Łódź
    Wiek
    35
    Postów
    862
    SOG
    23
    Otrzymał : 105 SOGi w 74 postach

    Domyślnie

    1. Tak 2. Tak 3. Najpierw solo mozesz brac jeden z ww supli jesli np ripped bedzie mial za slaby efekt daj dodatkowo z 1,2g aakg nie powinno sie nic zlego stac ja dokladalem wieksze ilosci i jakos daje rade;) ale powinno byc solo ok metoda prob i bledow niestety tutaj trzeba ryzykowac;) bialko jest to uzupelnienie diety wiec tego sie nie cykluje przyjmujesz wtedy kiedy nie mozezz dostarczyc tego z jedzenia.
    Drodzy Forumowicze, serdecznie zapraszam Was do naszego sklepu z odżywkami bcaa.pl. U nas zastaniecie atrakcyjne ceny, miłą obsługę i najszybszą wysyłkę!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •