Siema;) Mam zamiar w końcu zacząć jakiś cykl 6-8tyg. dlatego zwracam się tutaj do was z pytaniem jaki będzie najlepszy spróbuję trochę napisać o mnie.
Wiek-17lat
Waga-80kg
Wzrost-183
Biceps-37
Klata-95
Pas-88
Staż-1 rok trening trwa około 60min i 4x w tygodniu.
Aktywność-Gra w piłkę nożna 3x w tygodniu 1,5h.
Cel-Nie jestem gruby lecz i nie chudy wyglądam dobrze brzusio jest ale nie zbyt duży, chciałbym aby na wakacje czyli akurat wyjdzie 6tyg. trochę się poprawić większe bicki,klata,bary itp. wiecie żeby nie było lipy jak to mówi Burneika ;) Myślałem nad jakimś łączeniem które dużo pomoże mi w uzyskaniu sylwetki i myślałem nad Mono+Tcm tylko jak myślicie nie mam zielonego pojęcia będą po tym efekty?

Diety jako takiej ustalonej nie mam ponieważ jestem na utrzymaniu rodziców i nie mam możliwości trzymania jej ale wiem co jeść i mniej więcej o jakich porach najczęściej są to jaja,ryż biały,zupy,ryby,pierś z kurczaka, kanapki z szyneczką i chlebem razowym. Piję dużo dziennie wody do 3-4l. Nie jem słodyczy czasami używam cukru np. do herbaty.

Przepraszam za wszelkie błędy i niedociągnięcia, jak możecie doradźcie mi kolega polecił te forum dlatego tu zaglądam ;) POZDRAWIAM