Witam serdecznie. Jestem "świeżakiem" do tej pory dużo czytałem na forum ,postanowiłem zmienić swój plan ,w czerwcu minie 3 miechy na splicie ,którym teraz ćwiczę. Na początku zaczynałem FBW 3 miechy resztę do Czerwca tego roku zwykły SPLIT. Postanowiłem zmienić trochę formę moich treningów bo powoli zaczynają mi się nudzić ,a więc pomyślałem o P&P gdyż bardzo mnie ciekawi i myślę ,że będzie mi się nim bardzo wygodnie ćwiczyło. W czerwcu wskakuje dodatkowo na cykl PEAK PLUTONIUM + Kreatyna Xplode (OLIMP) ,więc nowy plan i nowy cykl. Plan jest pod masę ,dieta oczywiście jest na masę jak i sam trening też pod masę chcę pod pasować. A więc do rzeczy przedstawiam swój plan PUSH & PULL ,który w całości SAM zrobiłem ,żadnych maszyn ,tylko i wyłącznie wolne ciężary. Proszę o podpowiedzenie co ewentualnie mógł bym zrobić ,najbardziej mnie martwią barki ,czy odpowiednia ilość serii jest na tylne ,przednie i boczne aktony ? i przedramie ,zawsze na siłce u siebie wyróżniałem się dużym przedramieniem tylko dla tego ,że nigdy się z żadnym mięśniem nie opierdalałem i tak też jest z przedramieniem :


Poniedziałek:Push
-wspięcia na palce 3s.
-wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3s.
-wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 3s.
-wyciskanie sztangi stojąc 3s.
-wyciskanie francuskie sztangielką w siadzie 3s.
-uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 3s.
Brzuch:
-unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s.
-skłony tułowia do lewego i prawego kolana 3s


Wtorek:Pull
-wiosłowanie sztangielką w opadzie 2s.
-martwy ciąg 2s.
-shrugsy sztangą 4s.
-uginanie ramion ze sztangielkami z supinacją 2s.
-Uginanie ramienia w podporze o kolano 2s.
-przysiady 3s.

Czwartek:Push
-wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 3s.
-wyciskanie sztangi na ławce (+) 3s.
-unoszenie sztangielek w opadzie 3s.
-pompki odwrotne 3s.
-uginanie ramion ze sztangą stojąc 3s. (przedramię)
Brzuch:
-unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s.
-skłony tułowia do lewego i prawego kolana 3s

Piątek:Pull
-Podciąganie na drążku 4s.
-wiosłowanie sztangielką w opadzie 2s.
-martwy ciąg 2s.
-szrugsy ze sztangielkami po bokach ciała 3s.
-uginanie ramion ze sztangą prostą podchwytem stojąc 3s.
-przysiad wykroczny ze sztangielkami 4s.

Dodatkowo kręcę aero 3x w tyg po treningach we wtorek i piątek + (sobota rano na czczo) po 45 min.

Proszę o w miarę szybką poprawkę.
Pozdrawiam serdecznie. :)