Zdecydowałem sie zalozyc dziennik treningowy z nadzieja, ze pomozecie mi sie rozwijac jako sportowiec:)

Staż:
kilka razy podchodziłem do treningów już od ładnych 2 lat, więc z techniką ćwiczeń u mnie nie najgorzej.
Obecnie cwicze moze drugi miesiac, z tego od 2 tyg na cyklu, ale o nim pozniej.

Dane podstawowe:
Wzrost: 180cm
Waga: 73.5kg (ważone może 2 tyg temu. W niedzielę bede miał dostęp do wagi to potwierdzę)
Wiek: 18 lat w listopadzie

Wymiary:
Biceps : 30cm bez napięcia, 32 na napięciu.
Klata :96-99cm

Dieta:
Moja dieta nie jest jakas super profesjonalna, ale staram sie patrzec na to co jem. Jest prowizoryczna, ale z biegiem czasu będę ją poprawiał.
Jak na tą chwile:
Śniadanie: zawsze płatki owsiane lub jajecznica z 5 jajek

II Śniadanie(jedzone w szkole): chleb+jakieś warzywo+przeważnie jakias szynka. Zazwyczaj do szkoły biorę 4-8 kromek, bo siedzę tam około 6h. Jeśli mam dostęp to wybieram chleb razowy/pełnoziarnisty/ciemny.

Posiłek po szkole: Najczęściej gotuje sobie 100g makaronu z oliwa z oliwek

Obiad: To co mama ugotuje, nie wybrzydzam, ponieważ musze jeść to co cała rodzina. Na szczęście przeważnie jest to ryż+jakieś miesko (najczesciej pierś z kury)

Posiłek ok 40 min po treningu: w zależności od tego co zjem rano, żeby mieć jakąś rownowagę miedzy weglami a bialkiem jem jajecznice/płatki owsiane/makaron.

Kolacja: Najczesciej 100-120g twarogu z odrobina cukru dla smaku.


Suple:
1. Kreatyna monohydrat mega caps z Olimpu.
Dawkowanie:
W DT-4kaps rano na czczo+4kaps 30min przed treningiem+4kaps bezposrednio po treningu
W DNT- 4kaps rano na czczo

2. Białko-Whey Gold Standard
Dawkowanie:
1,5 miarki (45g) rano + 1,5 miarki przed spaniem.

Co do białka mam watpliwosci, poniewaz nie odczuwam jego dzialania zastanawiam sie czy nie zrobic tak:
1-1,5 miarki rano+1miarka w szkole+1-1,5 miarki na noc?
Uzupelnil bym w bialko posilek w szkole, ktory do za ciekawych nie należy. Co o tym myślicie?