Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: catering dietetyczny, próbowa³ kto¶?

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie catering dietetyczny, próbowa³ kto¶?

    Zaproponowali nam w robocie dop³atê do cateringu dietetycznego, w ramach socjalki. Próbowa³ tego kto¶ kiedy¶? Niby mo¿na wybraæ zestaw posi³ków do 2500 kalorii ale jak to siê ma do treningów? Obecnie jestem na etapie wracania do formy po skrêceniu kostki i nie wiem, czy jest sens w to ³adowaæ kase, chocia¿ brzmi to wygodnie, bo za cene luncho-kebsa przywie¼liby mi 3 posi³ki. Jasne, ¿e samemu mo¿na sobie takie rzeczy robiæ, ale czas to pieni±dz :) z góry dziêki za wszelkie info
    PS
    Dziewczyny robi³y zdjêcia tego czego¶, mogê potem ew. wstawiæ. One siê tym jaraj± strasznie, ale ja tam im nie ufam ;P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    przede wszystkim napisz co w tym ma byæ, jakie ilo¶ci i jakie potrawy jak przyrz±dzane.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    25-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    ok, ze stronki mam tak:
    przyk³adowe posi³ki przy opcji 2500kalorii dziennie:
    II ¶niadanie (200kcal): Gazpacho lub sa³atka z selera, ananasa, szynki, kukurydzy i kiwi
    Obiad (850kcal): Miêso z udek kurczaka ze ¶liwkami, warzywa gotowane, kasza jaglana
    Podwieczorek (200kcal): Owoce z migda³ami, rodzynkami i sosem jogurtowo-waniliowym
    Kolacja (550): Sa³atka z makaronu, czerwonej papryki, pomidorów i mozzarelli, mix sa³at, pieczywo
    ilo¶ci nie znam, nie napisali na stronce
    co do przyrzadzania to pisza oczywiscie, ze samo zdrowe, na parze, i takie tam, stad tez moje pytanie czy ktosc juz korzystal z takich uslug. Wiadomo, ze moga robic na parze, ale np. bez zadnych przypraw i wtedy lipa... :P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    ja bym do tego nawet nie podchwodzi³,p³acisz za jeden konkretny posi³ek i to z udek które w sklepie kosztuj± 8z³ za kg, dodatkowo masz sa³atki z jakimis pewnie tnaimi wêdlinami itp itd, jesli powaznie cwiczysz na si³woni to lepiej poswieæ te kilka minut na gotowanie i wtedy wiesz co jesz bo sam kupujesz produkty i codziennie mo¿esz robiæ co¶ innego a nie z góry ustalone menu. mi przyrz±dzenie jedzenia na ca³y dziên trwa max 40min.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •