Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: catering dietetyczny, próbowa³ kto¶?

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie catering dietetyczny, próbowa³ kto¶?

    Zaproponowali nam w robocie dop³atê do cateringu dietetycznego, w ramach socjalki. Próbowa³ tego kto¶ kiedy¶? Niby mo¿na wybraæ zestaw posi³ków do 2500 kalorii ale jak to siê ma do treningów? Obecnie jestem na etapie wracania do formy po skrêceniu kostki i nie wiem, czy jest sens w to ³adowaæ kase, chocia¿ brzmi to wygodnie, bo za cene luncho-kebsa przywie¼liby mi 3 posi³ki. Jasne, ¿e samemu mo¿na sobie takie rzeczy robiæ, ale czas to pieni±dz :) z góry dziêki za wszelkie info
    PS
    Dziewczyny robi³y zdjêcia tego czego¶, mogê potem ew. wstawiæ. One siê tym jaraj± strasznie, ale ja tam im nie ufam ;P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    przede wszystkim napisz co w tym ma byæ, jakie ilo¶ci i jakie potrawy jak przyrz±dzane.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    ok, ze stronki mam tak:
    przyk³adowe posi³ki przy opcji 2500kalorii dziennie:
    II ¶niadanie (200kcal): Gazpacho lub sa³atka z selera, ananasa, szynki, kukurydzy i kiwi
    Obiad (850kcal): Miêso z udek kurczaka ze ¶liwkami, warzywa gotowane, kasza jaglana
    Podwieczorek (200kcal): Owoce z migda³ami, rodzynkami i sosem jogurtowo-waniliowym
    Kolacja (550): Sa³atka z makaronu, czerwonej papryki, pomidorów i mozzarelli, mix sa³at, pieczywo
    ilo¶ci nie znam, nie napisali na stronce
    co do przyrzadzania to pisza oczywiscie, ze samo zdrowe, na parze, i takie tam, stad tez moje pytanie czy ktosc juz korzystal z takich uslug. Wiadomo, ze moga robic na parze, ale np. bez zadnych przypraw i wtedy lipa... :P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Moderator #Trening Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Do³±czy³
    25-01-09
    Sk±d
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzyma³ : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domy¶lnie

    ja bym do tego nawet nie podchwodzi³,p³acisz za jeden konkretny posi³ek i to z udek które w sklepie kosztuj± 8z³ za kg, dodatkowo masz sa³atki z jakimis pewnie tnaimi wêdlinami itp itd, jesli powaznie cwiczysz na si³woni to lepiej poswieæ te kilka minut na gotowanie i wtedy wiesz co jesz bo sam kupujesz produkty i codziennie mo¿esz robiæ co¶ innego a nie z góry ustalone menu. mi przyrz±dzenie jedzenia na ca³y dziên trwa max 40min.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar lokko
    Do³±czy³
    09-05-12
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    wiadomo ¿e to bardzo wygodna opcja i kusz±ca bo nie trzeba siê samemu wysilaæ... ale ja bym temu nie ufa³, co robiê sam to jednak wiem i widzê co jem i czego dodajê
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    dobra, poczytalem troche o tej firmie jeszcze i postanowilem zamowic sobie na probe ta szamke. Jasne ze dodalem do nie 3 porcje bialka jeszcze, zeby uzupelnic niedobory.:)
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    tak to wyglada, i jest mega wygodne:) wstaje od biurka, ide do lodowki, cyk pojemniczek i gotowe. I godzina w domu wiecej czasu:) Nie smakowalo tak dobrze, jak robione osobiscie, ale nie moge narzekac. Na kebabie na pewno lepiej nie wyjde a, niestety, zdarza mi sie go jadac w robocie, bo jak kolejny dzien siedze od rana do nocy to nie mam ani sil ani czasu na przygotowanie tych kilku posilkow. W przyszlosci bede sie staral te posilki robic, ale na razie mysle, ze jak sobie takiego lightboxa zamowie, to nic zlego mi sie nie stanie. Jak pojem tego troche wiecej, to pokusze sie jeszcze na jakies podsumowanko. Postaram sie tez okreslic bardziej proporcje skladnikow, jakie w tym sa.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar mynio962
    Do³±czy³
    29-08-11
    Postów
    54
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 2 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie

    Jako¶ nie za apetycznie wygl±da to w tych pojemnikach .
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Wiesz co, jasne ¿e nie jest udekorowane ga³±zk± ¶wie¿ej bazylii albo rozmarynu, ale nie uwa¿am, ¿eby to mia³o jakoie¶ znaczenie dla kogo¶, kto zamawia³ kebaby i chiñczyka na wynos. Tam tez jest wszystko w plastiku i jako¶ ka¿dy szamie:P zreszt± suple te¿ wyci±gam z plastikowych toreb i opakowañ, wiêc mi to tam ryba:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #9
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osi±gniêcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Do³±czy³
    03-03-09
    Sk±d
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzyma³ : 510 SOGi w 393 postach

    Domy¶lnie

    Ja bym w takie co¶ siê nie bawi³. Rozumiem, ¿e pracujesz ale naprawdê ciê¿ko Ci jest po¶wiêciæ te 30 minut na ugotowanie jedzenia na ca³y dzieñ? Miêso i sa³atki spokojnie mo¿esz gotowaæ od razu na 2 dni=jeden dzieñ z g³owy, zostaje Ci tylko wrzuciæ ry¿ czy kaszê do wody i ³adujesz w pojemniki.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #10
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Stworzenie albumu zdjêæTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kfc
    Do³±czy³
    22-03-09
    Wiek
    32
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 282 SOGi w 133 postach

    Domy¶lnie

    mój wspó³lokator zamawia³ jedzonko z takiej firmy w³asnie. czyta³am menu, fajna sprawa. ja lubiê mieæ podane pod nos, wiêc gdybym mia³a pieni±zki i ciezka prace to bym korzysta³a.

    ale tu chlopaki ucza organizacji w ciagu dnia, zarzadzanie czasem :) co mi nie zawsze wychodzi ;p
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •