Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: catering dietetyczny, próbowa³ kto¶?

  1. #11
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    @luo: wiesz co, staram siê jak mogê przygotowywaæ posi³ki wcze¶niej i nawet na 3 dni jak da radê, ale bywaj± takie okresy w firmie, kiedy noszê ze sob± karimatê i ciuchy na zmianê, bo bardziej siê op³aca spaæ w firmie ni¿ traciæ 2 godziny na dojazdy (zamkniêcie roku, przygotowania umów dla du¿ych klientów, itp:/). W takiej sytuacji, zawsze pada has³o: 'zamawiamy szame!' i leca pizze, chinczyki i kebaby, a tak móg³bym sobie tego LB podjadaæ. St±d te¿ by³o moje pytanie o taki rodzaj posi³ków, a potem te¿ mini-relacja, bo po prostu uwa¿am to za co¶, czym mo¿na siê posi³kowaæ gdy kto¶ nie ma czasu/ochoty/umiejêtno¶ci/determinacji przygotowywaæ posi³ków w domu:)
    @kfc: no w³a¶nie, fajnie jest czasem pobyæ leniuchem i dostaæ pod nos, nawet, je¶li to kosztuje :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar szoto
    Do³±czy³
    26-03-08
    Postów
    12
    SOG
    10
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    ha, teraz jeszcze mi basenik poobklejali nowa wege oferta:) sie napinaja chlopaki:P kurde, jak ja nad zwyklym myslalem, czy da rade, to na tym wege pewnie hardkor jakis musi byc;))))
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Avatar SusanPratt
    Do³±czy³
    21-02-13
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Catering Dietetyczny: Na tej stronie znajdziesz informacje o cateringu dietetycznym. Chcesz je¶æ zdrowiej , ale nie umiesz lub nie masz czasu gotowaæ? Masz dobre chêci, ale brakuje ci czasu na codzienne przygotowywanie 5 zbilansowanych posi³ków? Chcesz siê odchudzaæ, ale nie wiesz jak± dietê wybraæ? Super mam dla Ciebie rozwi±zanie! Wystarczy, ¿e skorzystasz z cateringu dietetycznego, a zapomnisz o gotowaniu i liczeniu kalorii raz na zawsze.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowanyTagger First Class500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kaszubek
    Do³±czy³
    27-01-17
    Postów
    29
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Akurat catering dietetyczny to bardzo dobry pomys³.Wiesz, ze jesz zdrowo i nie musisz zastanawiaæ siê na zakupach czy produkt który kupisz bêdzie dobry i czy gotujesz dietetycznie. Korzystaj±c z us³ug takiej firmy jak ta [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] , naprawde masz du¿± wygodê a po za tym bardzo smacznie jesz. Koszty takiego cateringu te¿ nie s± du¿e.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar moniczkap
    Do³±czy³
    27-11-16
    Postów
    18
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Ja w³a¶nie siê przymierzam do zamówienia takiego cateringu. Kole¿anka korzysta³a z diety Eatzone ([link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]) i uda³o jej siê na tym schudn±æ a¿ 12 kg w 2 miesi±ce. Mówi, ¿e ostatnio wa¿y³a tyle w gimnazjum, czyli jakie¶ 10 lat temu ;) Jak sobie posprawdza³am ceny, to taki catering wcale drogo nie wychodzi, a jak sobie pomy¶lê, ile mogê dziêki temu zaoszczêdziæ czasu... a jak to mówi± - "Czas to pieni±dz" ;)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowanyTagger Second Class500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Runner
    Do³±czy³
    09-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Wiele jestem w stanie zrozumieæ, ale chudniêcie w tempie 6 kilo miesiêcznie nie jest niczym dobrym. Przeciêtnie cz³owiek potrzebuje do utrzymania wagi oko³o 2000 kcal (bez uwzglêdniania sportu itd.), co miesiêcznie daje oko³o 60 000 kcal. By schudn±æ jeden kilogram, trzeba spaliæ 7000 kcal, co w przypadku 6 kg daje 42 000 kcal. Je¶li nie uprawia kto¶ sportu, to wed³ug mnie dieta powinna mieæ minimum 1000 - 1200 kcal (a nie 600), co w moim przypadku przy korzystaniu z wsparcia cateringu dietetycznego WygodnaDieta.pl jak najbardziej przynios³o efekty. Przyjmowanie zbyt ma³ej ilo¶ci kcal nie jest zbyt dobre na d³u¿sz± metê. W ¿yciu warto mieæ odrobinê zdrowego rozs±dku, bo popadanie w skrajno¶ci w skrajno¶æ nie jest niczym dobrym.
    Ostatnio edytowane przez Runner ; 09-03-18 o 10:39
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowanyTagger Second Class500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Runner
    Do³±czy³
    09-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Dodam jeszcze, ¿e lekarze zalecaj±, by chudn±æ nie wiêcej jak 3 - 4 kg miesiêcznie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #18
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar fitella85
    Do³±czy³
    16-03-18
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    zalezy jak du¿a ta dop³ata - jak spora to ja bym bra³a :) ogólnie te cateringi stoj± na coraz wy¿szym poziomie a nie musisz gotowaæ, czego ja baardzo nie lubiê. i mo¿na sobie wybraæ rodzaj pod swoje upodobania zale¿nie czy robisz redu czy masê.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •